ZÁPAS
22.01.20 | 1. kolo | Anastasia Zakharova | Maria Manilova | 6-1, 6-2 | W25 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Anastasia Zakharova | Maria Manilova | |
1. podanie % | 33/46 (72%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/33 (79%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 9/12 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 21/40 (53%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Anastasia Zakharova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Anastasia Zakharova | 3-1 | |
0-0, 0-30 | ||
3-2 | Maria Manilova | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.06.00, 23 rokov
09.06.00, 23 rokov
Anastasia Zakharova vs. Maria Manilova - Vzájomné zápasy
22.01.20 | 1. kolo | Anastasia Zakharova | Maria Manilova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Kazan | tvrdý I. |
Anastasia Zakharova form & Maria Manilova form
Anastasia Zakharova - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu |
Maria Manilova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |