W15 Sharm El 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: French Open (juniors)
WTA: Paris
WTA: W15 Monastir
WTA: W15 Sharm El
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W15 Sharm El Sheikh live, $15K
W15 Sharm El
sety
1
2
3
4
5
11.10.20
finále
Ganna Poznikhirenko
2
6
6
H2H
Sandra Samir
0
2
4
10.10.20
semifinále
Ganna Poznikhirenko
2
6
6
H2H
Valeriya Strakhova
0
1
3
10.10.20
semifinále
Sandra Samir
2
6
7
H2H
Daria Kudashova
0
2
6
2
09.10.20
štvrťfinále
Ganna Poznikhirenko
2
6
6
H2H
Gozal Ainitdinova
0
2
1
09.10.20
štvrťfinále
Valeriya Strakhova
2
7
7
H2H
Mariia Tkacheva
0
5
6
7
09.10.20
štvrťfinále
Sandra Samir
2
6
1
6
H2H
Dasha Ivanova
1
4
6
1
09.10.20
štvrťfinále
Daria Kudashova
2
6
6
H2H
Yekaterina Dmitrichenko
0
3
1
08.10.20
2. kolo
Ganna Poznikhirenko
2
6
6
H2H
Anna Ulyashchenko
0
2
4
08.10.20
2. kolo
Valeriya Strakhova
2
6
6
H2H
Kira Pavlova
0
2
0
08.10.20
2. kolo
Sandra Samir
2
7
6
H2H
Emilie Lindh Gallagher
0
6
3
2
08.10.20
2. kolo
Dasha Ivanova
2
6
3
6
H2H
Anastasia Zolotareva
1
4
6
1
08.10.20
2. kolo
Gozal Ainitdinova
2
4
6
6
H2H
Nicole Fossa Huergo
1
6
3
4
08.10.20
2. kolo
Yekaterina Dmitrichenko
2
6
6
H2H
Ekaterina Kazionova
0
1
4
08.10.20
2. kolo
Daria Kudashova
2
6
6
H2H
Anna Morgina
0
2
2
08.10.20
2. kolo
Mariia Tkacheva
2
7
4
6
H2H
Joanna Garland
1
5
6
3
06.10.20
1. kolo
Anna Morgina
2
7
7
H2H
Lamis Alhussein Abdel Aziz
0
5
5
06.10.20
1. kolo
Valeriya Strakhova
2
4
6
6
H2H
Andjela Jocovic
1
6
2
4
06.10.20
1. kolo
Dasha Ivanova
2
6
3
7
H2H
Emma Davis
1
4
6
6
2
06.10.20
1. kolo
Yekaterina Dmitrichenko
2
7
3
7
H2H
Noel Saidenova
1
5
6
5
07.10.20
1. kolo
Ganna Poznikhirenko
2
6
6
H2H
Zhibek Kulambayeva
0
1
3
07.10.20
1. kolo
Nicole Fossa Huergo
2
6
3
6
H2H
Melody Hefti
1
0
6
3
07.10.20
1. kolo
Sandra Samir
2
6
3
6
H2H
Barbara Bonic
1
3
6
4
07.10.20
1. kolo
Gozal Ainitdinova
2
6
6
H2H
Barbora Matusova
0
2
1
07.10.20
1. kolo
Anna Ulyashchenko
2
7
6
H2H
Valeriya Olyanovskaya
0
5
2
07.10.20
1. kolo
Ekaterina Kazionova
2
6
6
7
H2H
Ayan Broomfield
1
4
7
6
5
07.10.20
1. kolo
Joanna Garland
2
7
6
H2H
Sofia Sewing
0
5
1
07.10.20
1. kolo
Emilie Lindh Gallagher
2
6
2
6
H2H
Valeria Koussenkova
1
1
6
4
07.10.20
1. kolo
Anastasia Zolotareva
2
6
6
H2H
Yelizaveta Karlova
0
3
4
07.10.20
1. kolo
Daria Kudashova
2
6
6
H2H
Hala Fouad
0
0
1
07.10.20
1. kolo
Mariia Tkacheva
2
6
5
7
H2H
Nadine Keller
1
1
7
5
07.10.20
1. kolo
Kira Pavlova
2
7
5
7
H2H
Victoria Kalaitzis
1
5
7
5
05.10.20
kvalifik.
Ayan Broomfield
2
6
6
H2H
Elisa Andrea Camerano
0
1
1
05.10.20
kvalifik.
Anna Ulyashchenko
2
6
6
H2H
Antonia Schmidt
0
4
3
05.10.20
kvalifik.
Melody Hefti
2
6
6
H2H
Zoe Hitt
0
3
0
05.10.20
kvalifik.
Yelizaveta Karlova
2
7
6
H2H
Maria Manilova
0
5
3
05.10.20
kvalifik.
Nadine Keller
2
6
5
10
H2H
Emily Welker
1
4
7
6
05.10.20
kvalifik.
Kira Pavlova
2
3
6
10
H2H
Elina Nepliy
1
6
3
8
04.10.20
1. kolo kval.
Elina Nepliy
2
6
6
H2H
Carla Nokes
0
2
0
04.10.20
1. kolo kval.
Ayan Broomfield
2
6
6
H2H
Viktoriia Naumenko
0
2
1
04.10.20
1. kolo kval.
Anna Ulyashchenko
2
6
6
H2H
Warona Mdlulwa
0
1
0
04.10.20
1. kolo kval.
Emily Welker
2
6
0
10
H2H
Arianna Zucchini
1
3
6
6
04.10.20
1. kolo kval.
Zoe Hitt
2
7
3
10
H2H
Jasmine Conway
1
5
6
5
04.10.20
1. kolo kval.
Antonia Schmidt
2
6
6
H2H
Rina Hosni
0
1
1
04.10.20
1. kolo kval.
Melody Hefti
2
7
6
H2H
Kamila Kerimbayeva
0
6
4
2
04.10.20
1. kolo kval.
Yelizaveta Karlova
2
6
6
H2H
Alisa Yakimakho
0
0
1
04.10.20
1. kolo kval.
Nadine Keller
2
6
6
H2H
Tina Vlajic
0
4
3
04.10.20
1. kolo kval.
Kira Pavlova
2
6
6
H2H
Caroline Fawzy
0
1
1
W15 Sharm El
sety
1
2
3
4
5
10.10.20
finále
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva
2
6
2
12
H2H
Yekaterina Dmitrichenko/Kamila Kerimbayeva
1
1
6
10
09.10.20
semifinále
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva
2
6
6
10
H2H
Daria Kudashova/Noel Saidenova
1
4
7
4
6
09.10.20
semifinále
Yekaterina Dmitrichenko/Kamila Kerimbayeva
2
6
5
10
H2H
Barbara Bonic/Emilie Lindh Gallagher
1
3
7
8
08.10.20
štvrťfinále
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva
2
6
7
H2H
Sandra Samir/Valeriya Strakhova
0
1
5
08.10.20
štvrťfinále
Yekaterina Dmitrichenko/Kamila Kerimbayeva
2
7
6
H2H
Ayan Broomfield/Dasha Ivanova
0
6
5
3
08.10.20
štvrťfinále
Barbara Bonic/Emilie Lindh Gallagher
2
2
6
10
H2H
Emma Davis/Nicole Fossa Huergo
1
6
3
7
08.10.20
štvrťfinále
Daria Kudashova/Noel Saidenova
2
6
7
H2H
Melody Hefti/Nadine Keller
0
4
6
2
06.10.20
1. kolo
Ayan Broomfield/Dasha Ivanova
2
7
7
H2H
Anna Morgina/Ganna Poznikhirenko
0
5
6
2
06.10.20
1. kolo
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva
2
6
3
10
H2H
Valeria Koussenkova/Barbora Matusova
1
4
6
4
06.10.20
1. kolo
Emma Davis/Nicole Fossa Huergo
2
3
6
10
H2H
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa
1
6
4
3
06.10.20
1. kolo
Yekaterina Dmitrichenko/Kamila Kerimbayeva
1
w/o
H2H
Elisa Andrea Camerano/Arianna Zucchini
0
06.10.20
1. kolo
Barbara Bonic/Emilie Lindh Gallagher
2
6
6
H2H
Elina Nepliy/Anastasia Zolotareva
0
2
4
06.10.20
1. kolo
Melody Hefti/Nadine Keller
2
6
6
H2H
Antonia Schmidt/Emily Welker
0
4
3
06.10.20
1. kolo
Daria Kudashova/Noel Saidenova
2
6
6
H2H
Ekaterina Kazionova/Mariia Tkacheva
0
3
4
06.10.20
1. kolo
Sandra Samir/Valeriya Strakhova
2
6
6
H2H
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Victoria Kalaitzis
0
1
1
<