Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

Podmienky používania

Všeobecné informácie
Všetky informácie publikované na webe TenisLive.net majú informatívny charakter. Nájdete tu tenisové live výsledky, štatistiky jednotlivých tenisových hráčov a hráčok ako aj možnosť porovnať hráčov v konkrétnom zápase, tenisové ATP a WTA rebríčky, všetko pravidelne aktualizované. Výsledky live ako aj staršie výsledky je možné zobrazovať aj podľa turnajov, resp. si vybrať v kalendári starší dátum a nechať si zobraziť turnaje a výsledky len z daného dátumu.

Prevádzkovateľ servera TenisLive.net nenesie žiadnu zodpovednosť za správnosť a aktuálnosť zverejňovaných informácií, ani za prípadné finančné a iné straty vzniknuté užívateľovi používaním servera TenisLive.net. Informácie, ktoré sú zverejňované na serveri TenisLive.net podliehajú autorskému zákonu a akékoľvek ďalšie šírenie alebo publikovanie časti alebo celku je bez predošlého písomného súhlasu prevádzkovateľa zakázané.

Odkazy na iné stránky a reklamné správy / bannery
Hypertextové odkazy, ktoré adresujú na iné serveri, mimo servera TenisLive.net majú len informatívny charakter a majú pomôcť zorientovať sa užívateľovi pri hľadní informácií, ktoré užívateľ požaduje. Nevieme zabezpečiť legálnosť, správnosť, aktuálnosť, ochranu osobných údajov a ostatnú politiku servera na ktorý odkaz adresuje. V prípade, ak sa rozhodnete prejsť na server, na ktorý odkaz adresuje, robíte tak na vlastné riziko a prevádzkovateľ servera TenisLive.net nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné vzniknuté problémy alebo straty spôsobené prechodom na tento server.

Reklamné správy / bannery zobrazujúce sa na stránkach TenisLive.net nemusia byť v súlade so zákonmi krajiny v ktorej sa momentálne nachádzate. Preto si pred využívaním služieb inzerovaných na TenisLive.net dôkladne zistite, či nie sú v rozpore so zákonmi krajiny, v ktorej sa momentálne nachádzate.
<