Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Austria Kitzbuhel sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Jaume Antoni Munar Clar [9]  
Jozef Kovalik [q]  
12:30
1. kolo
Pablo Cuevas  
Mikael Ymer  
12:30
1. kolo
Thiago Seyboth Wild [WC]  
Carlos Taberner [LL]  
14:00
1. kolo
Lucas Pouille  
Pedro Martinez Portero  
15:30
1. kolo
Jiri Vesely  
Ernests Gulbis [q]  
muži dvojhra tvrdý USA Lexington Challenger sety 1 2 3 4 5
21:30
1. kolo
Roberto Cid Subervi  
Mikael Torpegaard  
21:30
1. kolo
Ulises Blanch  
Shuichi Sekiguchi [ALT]  
muži dvojhra tvrdý Japan Tokyo sety 1 2 3 4 5
05:30
2. kolo
Fabio Fognini [15]  
Egor Gerasimov  
05:30
2. kolo
John Millman  
Alejandro Davidovich Fokina [16]  
05:30
2. kolo
Nikoloz Basilashvili  
Lorenzo Sonego [13]  
05:30
2. kolo
Alexander Zverev [4]  
Daniel Elahi Galan  
07:00
2. kolo
Sumit Nagal  
Daniil Medvedev [2]  
08:30
2. kolo
Novak Djokovic [1]  
Jan-Lennard Struff  
08:30
2. kolo
Pablo Carreno-Busta [6]  
Marin Cilic  
08:30
2. kolo
Dominik Koepfer  
Max Purcell  
muži dvojhra antuka Poland Poznan Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
kvalifik.
Joao Domingues  
Miljan Zekic  
12:00
kvalifik.
Elmar Ejupovic  
Christopher Heyman  
12:00
kvalifik.
Evan Furness  
Alexander Shevchenko  
13:20
kvalifik.
David Poljak  
Lucas Gerch  
15:00
1. kolo
Alexandre Muller  
Enzo Couacaud [6]  
15:00
1. kolo
Bernabe Zapata Miralles [1]  
Kimmer Coppejans  
16:30
1. kolo
Guido Andreozzi [8]  
Aleksandar Vukic  
18:00
1. kolo
Aleksander Orlikowski [WC]  
Manuel Guinard  
muži dvojhra tvrdý Spain Segovia Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Renzo Olivo  
Adrian Menendez-Maceiras  
11:00
kvalifik.
Alexander Cozbinov  
Dalibor Svrcina  
11:00
kvalifik.
Nicolas Moreno De Alboran  
Alessandro Bega  
12:20
kvalifik.
Ryan Peniston  
Luca Vanni  
12:20
kvalifik.
Carlos Gimeno Valero  
Carlos Gomez-Herrera  
16:00
1. kolo
Filip Cristian Jianu [ALT]  
Mathias Bourgue [7]  
16:00
1. kolo
Julio Cesar Porras [WC]  
Hiroki Moriya  
18:30
1. kolo
Adrian Andreev [ALT]  
Benjamin Bonzi [2]  
muži dvojhra antuka Italy Trieste Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
kvalifik.
Pedro Sakamoto  
Hernan Casanova  
12:00
kvalifik.
Timofey Skatov  
Nerman Fatic  
13:30
kvalifik.
Thiago Agustin Tirante  
Giovanni Fonio  
17:00
1. kolo
Thomas Fabbiano [8]  
Lorenzo Giustino  
20:30
1. kolo
Nino Serdarusic  
Riccardo Bonadio  
muži dvojhra tvrdý USA Atlanta sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Andreas Seppi  
Bjorn Fratangelo [q]  
19:30
1. kolo
Jordan Thompson  
Lloyd Harris [8]  
21:00
1. kolo
Alexei Popyrin  
Steve Johnson  
ženy dvojhra antuka Serbia Belgrade sety 1 2 3 4 5
11:00
kvalifik.
Camilla Rosatello  
Tamara Curovic  
11:00
kvalifik.
Jessika Ponchet  
Elena Milovanovic  
11:00
kvalifik.
Shalimar Talbi  
Ekaterina Yashina  
12:30
kvalifik.
Zuzana Zlochova  
Tara Wurth  
12:30
1. kolo
Ulrikke Eikeri  
Lesya Tsurenko  
12:30
1. kolo
Anna Schmiedlova  
Jana Fett  
14:00
1. kolo
Olga Govortsova  
Susan Bandecchi  
14:00
1. kolo
Rebecca Sramkova  
Tereza Mrdeza  
15:30
1. kolo
Varvara Gracheva [3]  
Iva Sepa  
ženy dvojhra tvrdý Japan Tokyo sety 1 2 3 4 5
05:00
2. kolo
Elena Vesnina  
Camila Giorgi  
05:00
2. kolo
Qiang Wang  
Garbine Muguruza [7]  
05:00
2. kolo
Viktorija Golubic  
Naomi Osaka [2]  
05:00
2. kolo
Anna-Lena Friedsam  
Anastasia Pavlyuchenkova [13]  
05:00
2. kolo
Rebecca Peterson  
Elena Rybakina [15]  
05:00
2. kolo
Maria Sakkari [14]  
Nina Stojanovic  
05:00
2. kolo
Leylah Annie Fernandez  
Barbora Krejcikova [8]  
05:30
2. kolo
Sara Sorribes Tormo  
Fiona Ferro  
05:30
2. kolo
Belinda Bencic [9]  
Misaki Doi  
05:30
2. kolo
Nadia Podoroska  
Ekaterina Alexandrova  
05:30
2. kolo
Marketa Vondrousova  
Mihaela Buzarnescu  
07:00
2. kolo
Karolina Pliskova [5]  
Carla Suarez Navarro  
07:00
2. kolo
Petra Kvitova [10]  
Alison Van Uytvanck  
07:00
2. kolo
Ajla Tomljanovic  
Elina Svitolina [4]  
07:00
2. kolo
Aryna Sabalenka [3]  
Donna Vekic  
07:00
2. kolo
Iga Swiatek [6]  
Paula Badosa Gibert  
ženy dvojhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo kval.
Arabella Koller  
Elsa Wan  
12:30
2. kolo kval.
Ilinca Dalina Amariei  
Dareen Elleithy  
ženy dvojhra antuka Belgium W15 Knokke sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo kval.
Florence Fohnen  
Yu Shan  
10:00
2. kolo kval.
Alyssa Reguer  
Zofia Podbiol  
11:00
2. kolo kval.
Berta Bonardi  
Vivien Sandberg  
11:00
2. kolo kval.
Perla Nieuwboer  
Laura Boehner  
11:00
2. kolo kval.
Cosima Trinity Calinescu  
Schena Benamar  
11:00
2. kolo kval.
Chiara Tomasetti  
Laure Line Glaude  
11:00
2. kolo kval.
Izabelle Persson  
Mathilde Lollia  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
12:30
2. kolo kval.
Valerie Quiceno  
Darya Lebesheva  
12:30
2. kolo kval.
Marie Villet  
Zoe Bourbotte  
12:30
2. kolo kval.
Dalayna Hewitt  
Hiba Heni  
12:30
2. kolo kval.
Sara Lanca  
Kristina Voznyak  
12:30
2. kolo kval.
Gianna Pielet  
Sophie Williams  
12:30
2. kolo kval.
Paula Ortega Redondo  
Jimar Geraldine Gerald Gonzalez  
12:30
2. kolo kval.
Margaux Komano  
Katja Wiersholm  
12:30
2. kolo kval.
Anastasiya Kuparev  
Wiem Boubaker  
13:30
2. kolo kval.
Raveena Kingsley  
Giuliana Bestetti  
13:30
2. kolo kval.
Ambre Feder  
Akvile Parazinskaite  
13:30
2. kolo kval.
Nadine Keller  
Smriti Bhasin  
13:30
2. kolo kval.
Vineetha Mummadi  
Astrid Cirotte  
ženy dvojhra antuka Finland W15 Savitaipale sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Marissa Minetti  
Natalia Fehr  
00:00
1. kolo kval.
Paula Susanna Joukanen  
Jasmin Makela  
00:00
1. kolo kval.
Clarissa Blomqvist  
Dariia Monakhova  
09:00
1. kolo kval.
Kaia Kruus  
Venla Ahti  
12:00
1. kolo kval.
Mariella Minetti  
Lisa Zaar  
ženy dvojhra antuka Denmark W15 Vejle sety 1 2 3 4 5
00:00
kvalifik.
Sarafina Olivia Hansen  
Laura Radakovic  
10:00
kvalifik.
Annick Melgers  
Bente Spee  
10:00
kvalifik.
Julia Victoria Rennert  
Ludmila Kareisova  
11:00
kvalifik.
Lena Ruppert  
Dimitra Tsatsa  
11:00
kvalifik.
Vanessa Ersoz  
Sylvie Zund  
12:30
kvalifik.
Ingrid Vojcinakova  
Karoline Laursen  
14:00
kvalifik.
Fiona Codino  
Elena Gemovic  
ženy dvojhra antuka Georgia W25 Telavi sety 1 2 3 4 5
08:00
finále
Tessah Andrianjafitrimo [1]  
Valentini Grammatikopoulou [2]  
ženy dvojhra antuka Poland W60 Grodzisk Mazowiecki sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo kval.
Amina Anshba  
Nikola Breckova  
10:00
2. kolo kval.
Daniela Vismane  
Alicia Barnett  
10:00
2. kolo kval.
Karolina Kubanova  
Tereza Smitkova  
10:30
2. kolo kval.
Maria Lourdes Carle  
Erica Oosterhout  
11:30
2. kolo kval.
Nastja Kolar  
Akgul Amanmuradova  
11:30
2. kolo kval.
Alice Rame  
Monika Kilnarova  
11:30
2. kolo kval.
Sapfo Sakellaridi  
Valeriya Olyanovskaya  
11:30
2. kolo kval.
Mika Dagan Fruchtman  
Sina Herrmann  
13:00
2. kolo kval.
Nagi Hanatani  
Sofia Milatova  
13:00
2. kolo kval.
Aneta Laboutkova  
Andrea Gamiz  
13:00
2. kolo kval.
Katerina Mandelikova  
Barbara Gatica  
ženy dvojhra antuka Germany W60 Versmold sety 1 2 3 4 5
13:00
kvalifik.
Olivia Tjandramulia  
Kamilla Bartone  
13:00
kvalifik.
Elizabeth Halbauer  
Gina Marie Dittmann  
13:00
kvalifik.
Vlada Koval  
Federica Arcidiacono  
14:30
kvalifik.
Cristiana Ferrando  
Rutuja Bhosale  
14:30
kvalifik.
Arianne Hartono  
Elina Avanesyan  
15:00
kvalifik.
Haruka Kaji  
Ekaterina Makarova (1996)  
16:00
kvalifik.
Jessica Bouzas Maneiro  
Valeriya Strakhova  
17:00
kvalifik.
Anna Klasen  
Yana Morderger  
muži štvorhra antuka Austria Kitzbuhel sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Rafael Matos/Andrei Vasilevski  
Marco Cecchinato/Stefano Travaglia  
14:00
1. kolo
Ariel Behar/Guillermo Duran [4]  
Radu Albot/Denys Molchanov  
16:00
1. kolo
Romain Arneodo/Aleksandr Nedovesov  
Andre Begemann/Igor Zelenay  
17:00
1. kolo
Neil Oberleitner/Tristan-Samuel Weissborn [WC]  
Hugo Nys/Andrea Vavassori [2]  
muži štvorhra tvrdý Japan Tokyo sety 1 2 3 4 5
07:00
2. kolo
Ben McLachlan/Kei Nishikori  
Jamie Murray/Neal Skupski [7]  
08:30
2. kolo
Nikola Mektic/Mate Pavic [1]  
Lorenzo Musetti/Lorenzo Sonego  
08:30
2. kolo
Oliver Marach/Philipp Oswald  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [3]  
08:30
2. kolo
Wesley Koolhof/Jean-Julien Rojer [8]  
Marcus Daniell/Michael Venus  
muži štvorhra tvrdý USA Atlanta sety 1 2 3 4 5
18:00
1. kolo
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
Keshav Chopra/Andres Martin [WC]  
19:20
1. kolo
Reilly Opelka/Jannik Sinner  
Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez [2]  
ženy štvorhra tvrdý Japan Tokyo sety 1 2 3 4 5
07:00
2. kolo
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok  
Sara Errani/Jasmine Paolini  
07:00
2. kolo
Kiki Bertens/Demi Schuurs [3]  
Veronika Kudermetova/Elena Vesnina  
08:30
2. kolo
Monica Niculescu/Raluca Olaru  
Ellen Perez/Samantha Stosur  
08:30
2. kolo
Yifan Xu/Zhaoxuan Yang  
Ashleigh Barty/Storm Sanders [6]  
<