Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
finále
Filip Cristian Jianu [1]  
Rrezart Cungu [7]  
muži dvojhra tvrdý Spain M15 Madrid sety 1 2 3 4 5
11:30
finále
Kalin Ivanovski [5]  
Mark Whitehouse [4]  
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:00
finále
Alexis Gautier [1]  
Dino Prizmic [6]  
muži dvojhra tvrdý Dominican Republic M15 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
18:00
finále
Nick Hardt [1]  
Liam Draxl [2]  
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
09:00
finále
Robert Strombachs [1]  
Jakub Mensik [2]  
muži dvojhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:30
finále
Bu Yunchaokete [3]  
Mark Lajal [5]  
muži dvojhra tvrdý I. Slovakia M25 Trnava sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Marek Gengel [1]  
Daniel Rincon [8]  
muži dvojhra antuka Portugal Maia Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
finále
Maximilian Neuchrist [q]  
Luca Van Assche  
muži dvojhra antuka Spain Maspalomas Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Dusan Lajovic [1]  
Steven Diez  
ženy dvojhra tvrdý I. Andora Andorra sety 1 2 3 4 5
19:00
finále
Rebecca Peterson  
Alycia Parks  
ženy dvojhra tvrdý I. France Angers sety 1 2 3 4 5
09:30
1. kolo kval.
Joanne Zuger  
Chloe Noel  
11:00
1. kolo kval.
Emeline Dartron  
Justina Mikulskyte  
13:00
1. kolo kval.
Magali Kempen  
Georgina Garcia-Perez  
17:30
1. kolo kval.
Maria Jose Portillo Ramirez  
Pemra Ozgen  
17:30
1. kolo kval.
Hina Inoue  
Caijsa Wilda Hennemann  
19:00
1. kolo kval.
Joanna Garland  
Anna Ukolova  
22:00
1. kolo kval.
Greetje Minnen  
Alice Tubello  
ženy dvojhra tvrdý UAE W100+H Dubai sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo kval.
Kira  
Freya Christie  
07:00
1. kolo kval.
Xiaodi You  
Laura Hietaranta  
07:00
1. kolo kval.
Gergana Topalova  
Humera Baharmus  
07:00
1. kolo kval.
Anastasia Zolotareva  
Nina Danisova  
07:00
1. kolo kval.
Jasmijn Gimbrere  
Emily Appleton  
08:30
1. kolo kval.
Cristina Dinu  
Tina Nadine Smith  
08:30
1. kolo kval.
Anastasia Kovaleva  
Peangtarn Plipuech  
08:30
1. kolo kval.
Anastasiya Soboleva  
Maria Timofeeva  
08:30
1. kolo kval.
Stefania Bojica  
Daria Kudashova  
10:00
1. kolo kval.
Saumya Vig  
Tatiana Prozorova  
10:00
1. kolo kval.
Lia Karatancheva  
Zhibek Kulambayeva  
11:30
1. kolo kval.
Isabella Shinikova  
Rosalie Van Der Hoek  
11:30
1. kolo kval.
Anastasia Kulikova  
Alena Fomina  
11:30
1. kolo kval.
Lucky Wafa Khan  
Ekaterina Yashina  
12:30
1. kolo kval.
Kateryna Volodko  
Linda Klimovicova  
13:00
1. kolo kval.
Emina Bektas  
Seven Oral  
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08:00
finále
Anca Alexia Todoni  
Mayuka Aikawa [3]  
ženy dvojhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
14:00
finále
Luisa Meyer Auf Der Heide [1]  
Lourdes Ayala  
ženy dvojhra tvrdý I. Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Tess Sugnaux [8]  
Valentina Ryser [3]  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:30
finále
Caroline Romeo  
Karola Patricia Bejenaru [2]  
ženy dvojhra tvrdý I. Austria W15 Oberpullendorf sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Lucija Ciric Bagaric [8]  
Denisa Hindova [7]  
ženy dvojhra tvrdý Dominican Republic W15 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
18:00
finále
Jenna Defalco [1]  
Carolyn Ansari [3]  
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Nahia Berecoechea  
Ayla Aksu [3]  
ženy dvojhra antuka Spain W15 Valencia sety 1 2 3 4 5
10:00
finále
Alba Rey Garcia  
Claudia Hoste Ferrer [3]  
ženy štvorhra tvrdý I. Andora Andorra sety 1 2 3 4 5
14:30
finále
Cristina Bucsa/Weronika Falkowska  
Angelina Gabueva/Anastasia Zakharova  
<