Gruzínsko
02.06.01, 22 rokov
02.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ana Shanidze vs. Alina Silich - Vzájomné zápasy
07.06.16 | 1. kolo | Alina Silich | Ana Shanidze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Baku | tvrdý |
Ana Shanidze form & Alina Silich form
Ana Shanidze - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | - | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
05.09.16 kvalifik. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.04.16 semifinále | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.16 štvrťfinále | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |