W15 Ust Kamenogorsk 2023 live score, live výsledky

W15 Ust-Kamenogorsk live, $15K

ženy dvojhra tvrdý Kazakhstan W15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
20.08.23
finále
Kristiana Sidorova 2 6 6
Aglaya Fedorova 0 4 2
19.08.23
semifinále
Aglaya Fedorova 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 3 2
19.08.23
semifinále
Kristiana Sidorova 2 6 5 6
Aruzhan Sagandikova 1 3 7 2
18.08.23
štvrťfinále
Anastasia Sukhotina 2 6 6
Asylzhan Arystanbekova 0 2 1
18.08.23
štvrťfinále
Aruzhan Sagandikova 2 4 7 6
Anna Sedysheva 1 6 64 4
18.08.23
štvrťfinále
Aglaya Fedorova 2 6 7
Defne Cirpanli 0 1 62
18.08.23
štvrťfinále
Kristiana Sidorova 2 6 6
Maria Kalyakina 0 1 4
17.08.23
2. kolo
Anastasia Sukhotina 2 2 6 6
Sandugash Kenzhibayeva 1 6 4 3
17.08.23
2. kolo
Defne Cirpanli 2 6 7
Milana Maslenkova 0 1 5
17.08.23
2. kolo
Aruzhan Sagandikova 2 6 6
Sonja Zhiyenbayeva 0 3 3
17.08.23
2. kolo
Asylzhan Arystanbekova 2 6 6
Teja Tirunelveli 0 3 1
17.08.23
2. kolo
Aglaya Fedorova 2 6 6
Saumya Vig 0 3 0
17.08.23
2. kolo
Maria Kalyakina 2 6 6
Zhanel Rustemova 0 3 3
17.08.23
2. kolo
Kristiana Sidorova 2 2 6 6
Anastasia Grechkina 1 6 4 4
17.08.23
2. kolo
Anna Sedysheva 2 6 3 6
Anna Snigireva 1 4 6 0
15.08.23
1. kolo
Anastasia Sukhotina 2 6 6
Tatyana Nikolenko 0 0 4
15.08.23
1. kolo
Zhanel Rustemova 2 6 4 7
Arina Solomatina 1 2 6 65
15.08.23
1. kolo
Asylzhan Arystanbekova 2 6 6
Sanjana Sirimalla 0 2 0
15.08.23
1. kolo
Sonja Zhiyenbayeva 2 6 6
Ulyana Romanova 0 1 2
17.08.23
1. kolo
Saumya Vig 2 7 7
Maria Mikhailova 0 64 5
17.08.23
1. kolo
Milana Maslenkova 2 6 6
Victoria Mikhaylova 0 4 2
17.08.23
1. kolo
Defne Cirpanli 2 6 6
Soha Sadiq 0 3 0
17.08.23
1. kolo
Aruzhan Sagandikova 2 6 6
Wenfei Yu 0 2 3
17.08.23
1. kolo
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Mariya Poduraeva 0 0 3
17.08.23
1. kolo
Aglaya Fedorova 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 0 4
17.08.23
1. kolo
Anastasia Grechkina 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 1 4
17.08.23
1. kolo
Teja Tirunelveli 2 6 6
Anastasia Yashchenko 0 3 2
17.08.23
1. kolo
Maria Kalyakina 2 4 7 6
Karina Jumazhanova 1 6 5 2
17.08.23
1. kolo
Kristiana Sidorova 2 6 6
Polina Sleptsova 0 4 2
17.08.23
1. kolo
Anna Snigireva 2 6 6
Anastasiya Poplavska 0 3 2
17.08.23
1. kolo
Anna Sedysheva 2 6 6
Alisa Kummel 0 3 3
15.08.23
kvalifik.
Mariya Poduraeva 2 6 3 10
Selina Atay 1 0 6 3
15.08.23
kvalifik.
Alisa Kummel 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 1 0
15.08.23
kvalifik.
Maria Mikhailova 2 2 6 10
Daria Shubina 1 6 1 7
15.08.23
kvalifik.
Anastasia Yashchenko 2 6 6
Dilnaz Mashabayeva 0 1 3
15.08.23
kvalifik.
Karina Jumazhanova 2 6 6
Elizaveta Gurianova 0 3 1
15.08.23
kvalifik.
Polina Sleptsova 2 6 6
Ingkar Dyussebay 0 4 0
15.08.23
kvalifik.
Anna Snigireva 2 6 6
Larisa Bekmetova 0 1 1
15.08.23
kvalifik.
Wenfei Yu 2 7 6
Anastasia Komkina 0 63 4
14.08.23
1. kolo kval.
Larisa Bekmetova 2 6 6
Tatyana Chsherbakova 0 1 4
14.08.23
1. kolo kval.
Diana Maria Mihail 2 6 6
Taira Abildayeva 0 1 4
14.08.23
1. kolo kval.
Selina Atay 2 7 2 10
Ariana Kolbassina 1 62 6 2
14.08.23
1. kolo kval.
Mariya Poduraeva 2 6 6
Dana Baidaulet 0 1 2
14.08.23
1. kolo kval.
Elizaveta Gurianova 2 6 3 10
Shakhzoda Asimova 1 3 6 3
14.08.23
1. kolo kval.
Alisa Kummel 2 7 6
Zlata Saurasava 0 5 3
14.08.23
1. kolo kval.
Maria Mikhailova 2 2 6 10
Alina Silich 1 6 3 7
14.08.23
1. kolo kval.
Dilnaz Mashabayeva 2 6 6
Radhika Yadav 0 0 1
14.08.23
1. kolo kval.
Anastasia Komkina 1 6 2
Nikol Mishieva skreč 0 4 0
14.08.23
1. kolo kval.
Anastasia Yashchenko 2 6 6
Riya Uboveja 0 1 0
14.08.23
1. kolo kval.
Karina Jumazhanova 2 6 6
Marina Popova 0 1 1
14.08.23
1. kolo kval.
Polina Sleptsova 2 6 6
Hanna Vinahradava 0 2 1
14.08.23
1. kolo kval.
Anna Snigireva 2 6 6
Varvara Diachenko 0 4 1
14.08.23
1. kolo kval.
Wenfei Yu 2 6 6
Vlada Stepanova 0 2 1
14.08.23
1. kolo kval.
Ingkar Dyussebay 2 6 6
Natalia Fehr 0 0 1
14.08.23
1. kolo kval.
Daria Shubina 2 6 6 10
Vladislava Andreevskaya 1 73 3 6
ženy štvorhra tvrdý Kazakhstan W15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
19.08.23
finále
Aglaya Fedorova/Kristiana Sidorova 2 7 7
Vladislava Andreevskaya/Dana Baidaulet 0 64 65
18.08.23
semifinále
Aglaya Fedorova/Kristiana Sidorova 2 7 6
Victoria Mikhaylova/Arina Solomatina 0 5 4
18.08.23
semifinále
Vladislava Andreevskaya/Dana Baidaulet 2 6 6
Ulyana Romanova/Polina Sleptsova 0 3 2
17.08.23
štvrťfinále
Victoria Mikhaylova/Arina Solomatina 2 5 6 10
Defne Cirpanli/Anastasia Grechkina 1 7 4 5
18.08.23
štvrťfinále
Aglaya Fedorova/Kristiana Sidorova 2 6 2 10
Anastasiya Poplavska/Anastasia Sukhotina 1 3 6 6
18.08.23
štvrťfinále
Vladislava Andreevskaya/Dana Baidaulet 2 2 7 11
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 1 6 65 9
18.08.23
štvrťfinále
Ulyana Romanova/Polina Sleptsova 2 6 6 10
Milana Maslenkova/Maria Mikhailova 1 75 4 7
15.08.23
1. kolo
Milana Maslenkova/Maria Mikhailova 2 4 6 10
Selina Atay/Karina Jumazhanova 1 6 4 6
15.08.23
1. kolo
Defne Cirpanli/Anastasia Grechkina 2 7 6
Gozal Ainitdinova/Hanna Vinahradava 0 5 0
15.08.23
1. kolo
Aglaya Fedorova/Kristiana Sidorova 2 6 3 10
Anna Sedysheva/Sonja Zhiyenbayeva 1 3 6 6
15.08.23
1. kolo
Vladislava Andreevskaya/Dana Baidaulet 2 6 6
Soha Sadiq/Saumya Vig 0 1 3
17.08.23
1. kolo
Anastasiya Poplavska/Anastasia Sukhotina 2 6 6
Tatyana Nikolenko/Zlata Saurasava 0 4 1
17.08.23
1. kolo
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Larisa Bekmetova/Natalia Fehr 0 1 1
17.08.23
1. kolo
Victoria Mikhaylova/Arina Solomatina 2 6 7
Zhanel Rustemova/Aruzhan Sagandikova 0 4 5
17.08.23
1. kolo
Ulyana Romanova/Polina Sleptsova 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Teja Tirunelveli 0 1 2
<