ZÁPAS
15.08.21 | 1. kolo kval. | Sara Suchankova | Emma Mazzoni | 6-1, 4-6, 10-8 | W15 Warmbad | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovensko
07.03.03, 21 rokov
07.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
15.10.98, 25 rokov
12 440 $
15.10.98, 25 rokov
12 440 $
Sara Suchankova vs. Emma Mazzoni - Vzájomné zápasy
15.08.21 | 1. kolo kval. | Sara Suchankova | Emma Mazzoni | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | W15 Warmbad | antuka |
Sara Suchankova form & Emma Mazzoni form
Sara Suchankova - posledné zápasy
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 3-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Daria Shadchneva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-0, 0-6, 7-62 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Maria Golovina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mila Masic | 6-74, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 5-2, Camilla Gennaro - skreč | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Neradova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 4-0, Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Emma Mazzoni - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Luna Dinoto Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | detail zápasu |