ZÁPAS
02.02.23 | 2. kolo | Ho Ching Wu | Honoka Kobayashi | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ho Ching Wu | Honoka Kobayashi | |
1. podanie % | 44/53 (83%) | 37/51 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/44 (64%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/51 (61%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkom | 66/104 (63%) | 38/104 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ho Ching Wu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ho Ching Wu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ho Ching Wu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ho Ching Wu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ho Ching Wu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ho Ching Wu vs. Honoka Kobayashi - Vzájomné zápasy
30.08.23 | 1. kolo | Ho Ching Wu | Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
02.02.23 | 2. kolo | Ho Ching Wu | Honoka Kobayashi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ho Ching Wu form & Honoka Kobayashi form
Ho Ching Wu - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Qianhui Tang | 6-712, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Honoka Kobayashi - posledné zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
24.05.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | detail zápasu |