ZÁPAS
17.10.19 | 2. kolo | Gabriella Taylor | Anna Gabric | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Gabriella Taylor | Anna Gabric | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/10 (40%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/44 (66%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkom | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Gabriella Taylor | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anna Gabric | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriella Taylor | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Anna Gabric | |
6-0 |
2 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriella Taylor | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriella Taylor | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Anna Gabric | |
Gabriella Taylor | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriella Taylor vs. Anna Gabric - Vzájomné zápasy
17.10.19 | 2. kolo | Gabriella Taylor | Anna Gabric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Gabriella Taylor form & Anna Gabric form
Gabriella Taylor - posledné zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.20 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 finále | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - skreč | detail zápasu | |
26.10.19 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Anna Gabric - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu |