ZÁPAS
04.03.22 | štvrťfinále | Darya Shauha | Evialina Laskevich | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Darya Shauha | Evialina Laskevich | |
1. podanie % | 33/51 (65%) | 34/49 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/33 (73%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Darya Shauha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Darya Shauha | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Shauha | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Darya Shauha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Darya Shauha | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Shauha | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darya Shauha | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Darya Shauha vs. Evialina Laskevich - Vzájomné zápasy
04.03.22 | štvrťfinále | Darya Shauha | Evialina Laskevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Darya Shauha form & Evialina Laskevich form
Darya Shauha - posledné zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-76, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 finále | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 7-64, 2-0, Polina Iatcenko - skreč | detail zápasu |
Evialina Laskevich - posledné zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
26.04.24 semifinále | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.04.24 štvrťfinále | vs. Tereza Valentova | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.24 finále | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Johanna Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-5, - Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Gureva | 7-5, 6-3 | detail zápasu |