W15 Sharm ElSheikh 2023 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Abu Dhabi
WTA: Linz
WTA: W25 Antalya
WTA: W25 Bath
WTA: W25 Burnie
WTA: W40 Mexico City
WTA: W40 Porto
WTA: W60 Grenoble
WTA: W60 Orlando
WTA: W15 Jhajjar
WTA: W15 Monastir
WTA: W15 Sharm ElSheikh
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W15 Sharm ElSheikh live, $15K
W15 Sharm ElSheikh
sety
1
2
3
4
5
12.02.23
finále
Linda Klimovicova
2
7
6
6
H2H
Katarina Kuzmova
1
5
7
3
2
11.02.23
semifinále
Katarina Kuzmova
2
6
6
H2H
Georgia Pedone
0
2
1
11.02.23
semifinále
Linda Klimovicova
2
6
6
H2H
Anca Alexia Todoni
0
2
4
10.02.23
štvrťfinále
Katarina Kuzmova
2
6
6
H2H
Selina Dal
0
2
4
10.02.23
štvrťfinále
Linda Klimovicova
2
6
7
H2H
Ho Ching Wu
0
4
5
10.02.23
štvrťfinále
Georgia Pedone
2
7
6
6
H2H
Darja Suvirdjonkova
1
5
7
5
4
10.02.23
štvrťfinále
Anca Alexia Todoni
1
2
H2H
Ekaterina Vishnevskaya
skreč
0
0
09.02.23
2. kolo
Ho Ching Wu
2
6
6
H2H
Salma Drugdova
0
1
1
09.02.23
2. kolo
Ekaterina Vishnevskaya
2
6
7
H2H
Radka Zelnickova
0
4
6
3
09.02.23
2. kolo
Katarina Kuzmova
2
6
6
H2H
Sara Milanese
0
3
3
09.02.23
2. kolo
Selina Dal
2
6
6
H2H
Ziva Falkner
0
3
4
09.02.23
2. kolo
Linda Klimovicova
2
6
6
H2H
Evgeniya Burdina
0
3
1
09.02.23
2. kolo
Darja Suvirdjonkova
2
6
6
6
H2H
Michika Ozeki
1
2
7
5
1
09.02.23
2. kolo
Georgia Pedone
2
6
6
H2H
Eszter Meri
0
4
3
09.02.23
2. kolo
Anca Alexia Todoni
2
6
6
H2H
Merna Refaat
0
4
1
08.02.23
1. kolo
Michika Ozeki
2
4
6
7
H2H
Darya Shauha
1
6
2
6
4
08.02.23
1. kolo
Ho Ching Wu
2
6
6
H2H
Carmen Andreea Herea
0
2
0
08.02.23
1. kolo
Ekaterina Vishnevskaya
2
6
6
H2H
Kira Pavlova
0
4
3
08.02.23
1. kolo
Evgeniya Burdina
2
1
6
6
H2H
Anastasiya Apalikhina
1
6
4
1
08.02.23
1. kolo
Katarina Kuzmova
2
6
6
H2H
Giuliana Bestetti
0
4
4
08.02.23
1. kolo
Selina Dal
2
6
3
7
H2H
Virginia Ferrara
1
4
6
6
3
08.02.23
1. kolo
Radka Zelnickova
2
6
7
H2H
Sabina Dadaciu
0
3
6
2
08.02.23
1. kolo
Ziva Falkner
2
6
6
H2H
Chiara Girelli
0
0
0
08.02.23
1. kolo
Eszter Meri
2
7
6
H2H
Amelia Waligora
0
5
2
08.02.23
1. kolo
Linda Klimovicova
2
6
3
6
H2H
Honoka Kobayashi
1
0
6
1
08.02.23
1. kolo
Merna Refaat
2
6
6
H2H
Anjani Maheshkumar
0
3
1
08.02.23
1. kolo
Darja Suvirdjonkova
2
6
6
H2H
Lara Pfeifer
0
2
3
08.02.23
1. kolo
Georgia Pedone
2
6
2
6
H2H
Iuliia Iudenko
1
3
6
3
08.02.23
1. kolo
Anca Alexia Todoni
2
6
6
H2H
Ivana Sebestova
0
0
3
08.02.23
1. kolo
Salma Drugdova
2
6
7
H2H
Denise Hrdinkova
0
3
6
4
08.02.23
1. kolo
Sara Milanese
2
6
7
H2H
Lidiia Rasskovskaia
0
2
6
1
07.02.23
kvalifik.
Ekaterina Vishnevskaya
2
6
6
H2H
Barbara Dessolis
0
2
2
07.02.23
kvalifik.
Evgeniya Burdina
2
6
6
H2H
Elizaveta Shebekina
0
1
1
07.02.23
kvalifik.
Sabina Dadaciu
2
7
6
H2H
Yujiao Che
0
5
4
07.02.23
kvalifik.
Selina Dal
2
7
6
H2H
Doga Turkmen
0
6
2
4
07.02.23
kvalifik.
Anastasiya Apalikhina
2
3
7
10
H2H
Nina Rudiukova
1
6
5
8
07.02.23
kvalifik.
Lidiia Rasskovskaia
2
6
6
H2H
Tania Munteanu
0
4
2
07.02.23
kvalifik.
Sara Milanese
2
1
6
10
H2H
Aruzhan Sagandikova
1
6
1
7
07.02.23
kvalifik.
Iuliia Iudenko
2
6
6
H2H
Eun Ji Lee
0
2
2
06.02.23
2. kolo kval.
Ekaterina Vishnevskaya
2
6
6
H2H
Eunchae Kim
0
1
3
06.02.23
2. kolo kval.
Barbara Dessolis
2
2
6
10
H2H
Yu Chen
1
6
3
5
06.02.23
2. kolo kval.
Evgeniya Burdina
2
6
6
H2H
Nino Natsvlishvili
0
3
0
06.02.23
2. kolo kval.
Nina Rudiukova
2
6
6
H2H
Ekaterina Kuznetsova
0
4
3
06.02.23
2. kolo kval.
Sabina Dadaciu
2
7
6
H2H
Aleksandra Pospelova
0
6
6
0
06.02.23
2. kolo kval.
Doga Turkmen
2
7
6
H2H
Martina Smolenova
0
5
2
06.02.23
2. kolo kval.
Selina Dal
2
6
6
H2H
Nicol Benesova
0
2
2
06.02.23
2. kolo kval.
Tania Munteanu
2
6
4
10
H2H
Alisa Kummel
1
4
6
5
06.02.23
2. kolo kval.
Eun Ji Lee
2
5
6
12
H2H
Anastasia Safta
1
7
3
10
06.02.23
2. kolo kval.
Elizaveta Shebekina
2
6
6
H2H
Man Ying Maggie Ng
0
4
4
06.02.23
2. kolo kval.
Anastasiya Apalikhina
2
7
4
11
H2H
Hwiwon Wi
1
6
5
6
9
06.02.23
2. kolo kval.
Lidiia Rasskovskaia
2
7
4
10
H2H
Maria Sara Popa
1
5
6
7
06.02.23
2. kolo kval.
Aruzhan Sagandikova
2
6
6
H2H
Zuzanna Kubacha
0
3
3
06.02.23
2. kolo kval.
Sara Milanese
2
4
6
10
H2H
Heerae Im
1
6
3
3
06.02.23
2. kolo kval.
Iuliia Iudenko
2
4
6
10
H2H
Ela Platenikova
1
6
3
5
06.02.23
2. kolo kval.
Yujiao Che
2
6
4
10
H2H
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu
1
3
6
5
05.02.23
1. kolo kval.
Ekaterina Vishnevskaya
2
6
6
H2H
Zhanel Rustemova
0
0
0
05.02.23
1. kolo kval.
Yu Chen
2
6
6
H2H
Miriana Galietta
0
2
1
05.02.23
1. kolo kval.
Evgeniya Burdina
2
6
6
H2H
Alicja Formella
0
3
2
05.02.23
1. kolo kval.
Sabina Dadaciu
2
6
6
10
H2H
Beatrice Stagno
1
7
4
3
4
05.02.23
1. kolo kval.
Tania Munteanu
2
6
6
H2H
Nikol Mishieva
0
2
3
05.02.23
1. kolo kval.
Eun Ji Lee
2
6
7
H2H
Caroline Brack
0
4
5
05.02.23
1. kolo kval.
Elizaveta Shebekina
2
7
6
10
H2H
Eunji Lim
1
6
5
7
6
6
05.02.23
1. kolo kval.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu
2
6
7
H2H
Alisa Vasileva
0
2
5
05.02.23
1. kolo kval.
Anastasiya Apalikhina
2
6
6
10
H2H
Fatma Idrizovic
1
4
7
6
7
05.02.23
1. kolo kval.
Lidiia Rasskovskaia
2
6
6
H2H
Maja Radisic
0
3
3
05.02.23
1. kolo kval.
Nicol Benesova
2
2
6
10
H2H
Marcella Dessolis
1
6
1
7
05.02.23
1. kolo kval.
Sara Milanese
2
6
6
H2H
Georgia Kalamaris
0
1
3
05.02.23
1. kolo kval.
Iuliia Iudenko
2
6
6
H2H
Elizaveta Krokhina
0
4
2
05.02.23
1. kolo kval.
Ekaterina Kuznetsova
2
6
6
H2H
Prisha Vyas
0
1
0
05.02.23
1. kolo kval.
Zuzanna Kubacha
2
6
6
H2H
Aliz Stumpf
0
0
0
05.02.23
1. kolo kval.
Martina Smolenova
2
6
7
H2H
Sara Sarinova
0
1
6
4
W15 Sharm ElSheikh
sety
1
2
3
4
5
11.02.23
finále
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno
2
7
6
H2H
Doga Turkmen/Ho Ching Wu
0
5
2
10.02.23
semifinále
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno
2
7
7
H2H
Katarina Kuzmova/Radka Zelnickova
0
5
5
10.02.23
semifinále
Doga Turkmen/Ho Ching Wu
2
7
7
H2H
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu/Anca Alexia Todoni
0
5
5
09.02.23
štvrťfinále
Katarina Kuzmova/Radka Zelnickova
2
6
6
H2H
Barbora Michalkova/Martina Smolenova
0
4
3
09.02.23
štvrťfinále
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu/Anca Alexia Todoni
2
4
7
10
H2H
Aleksandra Pospelova/Elizaveta Shebekina
1
6
5
5
09.02.23
štvrťfinále
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno
2
7
6
H2H
Maria Sara Popa/Amelia Waligora
0
5
4
09.02.23
štvrťfinále
Doga Turkmen/Ho Ching Wu
2
7
6
H2H
Denise Hrdinkova/Ivana Sebestova
0
6
5
4
07.02.23
1. kolo
Katarina Kuzmova/Radka Zelnickova
2
6
6
10
H2H
Sara Milanese/Anastasiya Zaparyniuk
1
7
7
4
2
07.02.23
1. kolo
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu/Anca Alexia Todoni
2
6
3
10
H2H
Virginia Ferrara/Georgia Pedone
1
2
6
4
07.02.23
1. kolo
Denise Hrdinkova/Ivana Sebestova
2
6
6
H2H
Nicol Benesova/Alicja Formella
0
0
0
07.02.23
1. kolo
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno
2
2
6
10
H2H
Zhanel Rustemova/Aruzhan Sagandikova
1
6
3
8
07.02.23
1. kolo
Barbora Michalkova/Martina Smolenova
2
6
3
10
H2H
Sravya Shivani Chilakalapudi/Nino Natsvlishvili
1
4
6
4
07.02.23
1. kolo
Maria Sara Popa/Amelia Waligora
2
6
6
H2H
Man Ying Maggie Ng/Hwiwon Wi
0
1
2
07.02.23
1. kolo
Aleksandra Pospelova/Elizaveta Shebekina
2
6
6
H2H
Honoka Kobayashi/Michika Ozeki
0
3
4
07.02.23
1. kolo
Doga Turkmen/Ho Ching Wu
2
4
6
10
H2H
Selina Dal/Merna Refaat
1
6
2
4
<