ZÁPAS
22.07.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Detiuc | Denisa Pospisilova | 6-3, 6-1 | Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasia Detiuc | Denisa Pospisilova | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 22/51 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/28 (57%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 6/29 (21%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 35/51 (69%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body celkom | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 13 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Denisa Pospisilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Detiuc | 3-0 | |
Anastasia Detiuc | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
0-0, 40-15 | ||
4-2 | Denisa Pospisilova | |
0-0, 0-40, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-2 | Denisa Pospisilova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Detiuc | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Denisa Pospisilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Detiuc | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Anastasia Detiuc | 1-1 | |
2-1 | Denisa Pospisilova | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-1 | Denisa Pospisilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Anastasia Detiuc | 5-1 | |
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
08.06.99, 24 rokov
08.06.99, 24 rokov
Anastasia Detiuc vs. Denisa Pospisilova - Vzájomné zápasy
22.07.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Detiuc | Denisa Pospisilova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Prague | antuka |
Anastasia Detiuc form & Denisa Pospisilova form
Anastasia Detiuc - posledné zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Denisa Pospisilova - posledné zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |