ZÁPAS
24.04.22 | 1. kolo kval. | Eva Lys | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-2 | W60 Zagreb | antuka |
ŠTATISTIKY
Eva Lys | Anastasia Detiuc | |
1. podanie % | 32/49 (65%) | 33/51 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/51 (59%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkom | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eva Lys | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eva Lys | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Lys | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Lys | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Lys | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eva Lys vs. Anastasia Detiuc - Vzájomné zápasy
24.04.22 | 1. kolo kval. | Eva Lys | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W60 Zagreb | antuka |
Eva Lys form & Anastasia Detiuc form
Eva Lys - posledné zápasy
La Bisbal - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-3, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasia Detiuc - posledné zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |