ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Barbora Miklova | Denisa Pospisilova | 6-1, 7-5 | W25 Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
08.06.99, 24 rokov
08.06.99, 24 rokov
Barbora Miklova vs. Denisa Pospisilova - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Barbora Miklova | Denisa Pospisilova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W25 Olomouc | antuka |
Barbora Miklova form & Denisa Pospisilova form
Barbora Miklova - posledné zápasy
Prague - tvrdý | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu |
Denisa Pospisilova - posledné zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |