ZÁPAS
05.06.22 | 1. kolo kval. | Alexandra Shubladze | Elizaveta Gurianova | 6-1, 6-1 | W25 Tbilisi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alexandra Shubladze | Elizaveta Gurianova | |
1. podanie % | 32/52 (62%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 11/19 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/9 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/40 (58%) | 17/52 (33%) |
Vyhrané body celkom | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexandra Shubladze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Shubladze | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Shubladze | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Shubladze | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Shubladze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Shubladze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Shubladze | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Elizaveta Gurianova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.04.01, 23 rokov
18.04.01, 23 rokov
Alexandra Shubladze vs. Elizaveta Gurianova - Vzájomné zápasy
05.06.22 | 1. kolo kval. | Alexandra Shubladze | Elizaveta Gurianova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Tbilisi | tvrdý |
Alexandra Shubladze form & Elizaveta Gurianova form
Alexandra Shubladze - posledné zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
26.04.24 semifinále | vs. Lina Glushko | 6-1, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.04.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Katerina Tsygourova | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 0-1, - Alexandra Shubladze - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Elizaveta Gurianova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Annika Barth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Jane Thorne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Melissa Boyden | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 3-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Emiliia Kats | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Trunet | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Karina Jumazhanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 0-6 | detail zápasu |