Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
16.07.01, 22 rokov
16.07.01, 22 rokov
Sarp Agabigun vs. Alfredo Casso - Vzájomné zápasy
24.04.23 | 2. kolo kval. | Sarp Agabigun | Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Tbilisi | tvrdý |
Sarp Agabigun form & Alfredo Casso form
Sarp Agabigun - posledné zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Alfredo Casso - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Alex Jones | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evan Burnett | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Navarro Alaez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Anderson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Wally Thayne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Castillo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Darian King | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Vorfolomeev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Quinn Vandecasteele | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Joey Dillon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Victor Alves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Paul Spencer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 3-6, 0-1, - Alfredo Casso - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 0-6, 3-6 | detail zápasu |