ZÁPAS
25.11.19 | 2. kolo kval. | Guillaume Dermiens | Tadija Radovanovic | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Belgicko
04.09.99, 24 rokov
04.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
26.04.00, 24 rokov
26.04.00, 24 rokov
Guillaume Dermiens vs. Tadija Radovanovic - Vzájomné zápasy
25.11.19 | 2. kolo kval. | Guillaume Dermiens | Tadija Radovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Guillaume Dermiens form & Tadija Radovanovic form
Guillaume Dermiens - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Samm Butler | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Jarno Jans | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Alessio Demichelis | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Loic Cloes | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.21 kvalifik. | vs. Lucas Szewczyk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Florian Broska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 1-5, - Guillaume Dermiens - skreč | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Zachary Eisinga | 4-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Takanyi Garanganga | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Tadija Radovanovic - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | detail zápasu |