M15 Kursumlijska Banja 2023 live score, live výsledky

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

muži dvojhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
04.06.23
finále
Martyn Pawelski 2 6 6
Luka Pavlovic 0 4 1
03.06.23
semifinále
Luka Pavlovic 2 7 6
Alvaro Guillen Meza 0 61 4
03.06.23
semifinále
Martyn Pawelski 2 6 6
Peter Fajta 0 4 4
02.06.23
štvrťfinále
Luka Pavlovic 1 6 3
Kristijan Juhas skreč 0 3 0
02.06.23
štvrťfinále
Alvaro Guillen Meza 2 6 3 7
Milan Drinic 1 2 6 64
02.06.23
štvrťfinále
Peter Fajta 2 6 6 7
Leonardo Aboian 0 2 0 64
02.06.23
štvrťfinále
Martyn Pawelski 2 6 1 6
Lautaro Midon 1 4 6 1
01.06.23
2. kolo
Milan Drinic 2 6 6 6
Nikita Mashtakov 0 2 1 1
01.06.23
2. kolo
Leonardo Aboian 2 6 6 6
Gorazd Srbljak 1 74 4 1
01.06.23
2. kolo
Luka Pavlovic 2 7 6 6
Kristjan Tamm 0 64 4 1
01.06.23
2. kolo
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 0 1
01.06.23
2. kolo
Peter Fajta 2 6 7
Novak Novakovic 0 1 64
01.06.23
2. kolo
Kristijan Juhas 2 6 4 7
Rrezart Cungu 1 1 6 5
01.06.23
2. kolo
Martyn Pawelski 2 6 6 7
Niklas Schell 0 3 3 5
01.06.23
2. kolo
Lautaro Midon 2 6 6
Pawel Juszczak 0 0 1
30.05.23
1. kolo
Pawel Juszczak 1 6 4
Ignacio Monzon skreč 0 4 0
30.05.23
1. kolo
Nikita Mashtakov 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 1 1
31.05.23
1. kolo
Rrezart Cungu 2 3 6 6
Erik Arutiunian 1 6 4 4
31.05.23
1. kolo
Milan Drinic 2 6 6 6
Tomas Farjat 0 4 2 4
31.05.23
1. kolo
Kristjan Tamm 2 6 6
Boris Butulija 0 4 1
31.05.23
1. kolo
Leonardo Aboian 2 7 7
Aleksa Pisaric 0 65 68
31.05.23
1. kolo
Niklas Schell 2 6 6 6
Johan Alexander Rodriguez 1 74 2 3
31.05.23
1. kolo
Gorazd Srbljak 2 7 6 6
Alexandar Balj 0 5 4 3
31.05.23
1. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
David Prasievi 0 2 0
31.05.23
1. kolo
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Lucio Ratti 0 2 2
31.05.23
1. kolo
Peter Fajta 2 6 6
Nicolas Villalon 0 3 4
31.05.23
1. kolo
Kristijan Juhas 2 6 6
Tarik Sehovic 0 1 1
31.05.23
1. kolo
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Obrad Markovski 0 4 1
31.05.23
1. kolo
Martyn Pawelski 2 7 6
Felix Gill 0 65 4
31.05.23
1. kolo
Novak Novakovic 2 0 7 6
Nicolas Buitrago 1 6 5 4
31.05.23
1. kolo
Lautaro Midon 2 6 6 6
Lorenzo Carboni 0 4 2 4
30.05.23
kvalifik.
Luka Pavlovic 2 3 7 10
Alexander Zgirovsky 1 6 63 3
30.05.23
kvalifik.
Obrad Markovski 2 6 6 10
Geni Inoue 0 4 2 3
30.05.23
kvalifik.
Kristijan Juhas 2 7 6
Enrique Pena 0 5 0
30.05.23
kvalifik.
Novak Novakovic 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 4 3
30.05.23
kvalifik.
Erik Arutiunian 2 6 1 12
Jan Kobierski 1 0 6 10
30.05.23
kvalifik.
Nicolas Villalon 2 6 1 10
Milan Drinic 1 4 6 2
30.05.23
kvalifik.
Lucio Ratti 1 6 2 10
Adam Kovac skreč 0 1 0 2
30.05.23
kvalifik.
Lorenzo Carboni 2 6 6
Jasza Szajrych 0 0 2
29.05.23
2. kolo kval.
Milan Drinic 1 6 6
Sergei Pogosian skreč 0 3 2
29.05.23
2. kolo kval.
Alexander Zgirovsky 2 7 6
Oskari Eerola 0 5 0
29.05.23
2. kolo kval.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Semen Voronin 0 1 2
29.05.23
2. kolo kval.
Luka Pavlovic 2 6 6
Gino Romano 0 1 4
29.05.23
2. kolo kval.
Adam Kovac 2 6 6 10
Romain Faucon 1 74 4 6
29.05.23
2. kolo kval.
Obrad Markovski 2 6 6 10
Federico Hernan Giovanniello 0 4 2 6
29.05.23
2. kolo kval.
Kristijan Juhas 2 6 6
Manuel Mouilleron Salvo 0 4 3
29.05.23
2. kolo kval.
Jan Kobierski 2 7 6
Mwendwa Mbithi 0 5 4
29.05.23
2. kolo kval.
Geni Inoue 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 3 0
29.05.23
2. kolo kval.
Jasza Szajrych 2 6 6
Benjamin Torres 0 1 4
29.05.23
2. kolo kval.
Enrique Pena 2 6 6
Daniil Piatrouski 0 4 1
29.05.23
2. kolo kval.
Novak Novakovic 2 3 6 10
Petr Bar Biryukov 1 6 3 3
29.05.23
2. kolo kval.
Erik Arutiunian 2 3 6 10
Stevan Popovic 1 6 3 6
29.05.23
2. kolo kval.
Nicolas Villalon 2 6 6 10
Nikola Jovanovic 0 2 2 6
29.05.23
2. kolo kval.
Lucio Ratti 2 6 6
Federico Valle 0 4 4
29.05.23
2. kolo kval.
Lorenzo Carboni 2 6 6
Gabriel Matuszewski 0 1 4
28.05.23
1. kolo kval.
Milan Drinic 2 7 4 10
Bautista Vilicich 1 5 6 8
28.05.23
1. kolo kval.
Stevan Popovic 2 6 6 10
Charles Dossetter 0 3 1 8
28.05.23
1. kolo kval.
Adam Kovac 2 6 7
Gabriele Camilli 0 1 65
28.05.23
1. kolo kval.
Manuel Mouilleron Salvo 2 6 6
Milan Zivkovic 0 0 0
28.05.23
1. kolo kval.
Oskari Eerola 2 6 6
Aleksa Smiljanic 0 0 0
28.05.23
1. kolo kval.
Jan Kobierski 2 1 6 10
Luka Petrovic 1 6 3 6
28.05.23
1. kolo kval.
Geni Inoue 2 6 6 10
Aleksandar Jovicic 0 0 1 6
28.05.23
1. kolo kval.
Semen Voronin 2 7 6
Tadija Radovanovic 0 5 4
28.05.23
1. kolo kval.
Benjamin Torres 2 3 7 10
Simone Agostini 1 6 66 7
28.05.23
1. kolo kval.
Gino Romano 2 6 6 10
Yile Li 0 0 2 7
28.05.23
1. kolo kval.
Gabriel Matuszewski 2 6 6 10
Benjamin Denis Alarcon 1 3 75 3
28.05.23
1. kolo kval.
Novak Novakovic 2 6 6 10
Ognjen Belic 0 0 1 3
28.05.23
1. kolo kval.
Federico Valle 2 7 7
Veljko Krstic 0 65 65
28.05.23
1. kolo kval.
Daniil Piatrouski 2 6 6
Ivan Goncharov 0 3 2
28.05.23
1. kolo kval.
Nikola Jovanovic 2 7 6
Jacques-Kai Inoue 0 5 4
28.05.23
1. kolo kval.
Federico Hernan Giovanniello 2 6 3 11
Strahinja Musicki 1 4 6 9
muži štvorhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
03.06.23
finále
Lorenzo Carboni/Vladimir Uzhylovsky 2 6 5 10
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 1 4 7 5
02.06.23
semifinále
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 7 6 10
Luka Pavlovic/Aleksa Pisaric 0 65 3 5
02.06.23
semifinále
Lorenzo Carboni/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 0 2 3
01.06.23
štvrťfinále
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 5 7 11
Federico Valle/Samuel Vincent Ruggeri 1 7 63 9
01.06.23
štvrťfinále
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 2 7 2 10
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 1 5 6 7
01.06.23
štvrťfinále
Lorenzo Carboni/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6 10
Charles Dossetter/Romain Faucon 0 3 4 7
01.06.23
štvrťfinále
Luka Pavlovic/Aleksa Pisaric 2 6 7
Rrezart Cungu/Niklas Schell 0 1 61
30.05.23
1. kolo
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 6 7
Enrique Pena/Johan Alexander Rodriguez 0 2 65
30.05.23
1. kolo
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 6 7
Leonardo Aboian/Benjamin Denis Alarcon 0 3 5
30.05.23
1. kolo
Charles Dossetter/Romain Faucon 2 5 6 10
Sergei Pogosian/Dmitrii Vasilev 1 7 4 6
30.05.23
1. kolo
Federico Valle/Samuel Vincent Ruggeri 2 6 7 10
Adrian Arcon/Geni Inoue 0 1 5 6
30.05.23
1. kolo
Lorenzo Carboni/Vladimir Uzhylovsky 2 6 2 10
Erik Arutiunian/Petr Bar Biryukov 1 4 6 5
31.05.23
1. kolo
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 2 7 6 10
Nicolas Buitrago/Nikita Mashtakov 0 63 4 5
31.05.23
1. kolo
Luka Pavlovic/Aleksa Pisaric 2 6 6
Lautaro Midon/Lucio Ratti 0 1 2
31.05.23
1. kolo
Rrezart Cungu/Niklas Schell 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic/Samuel Guarin 0 4 1
<