M15 Kursumlijska Banja 2024 live score, live výsledky

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

muži dvojhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.04.24
finále
Stefan Popovic 2 6 6
Ilya Snitari 0 4 1
22.04.24
semifinále
Stefan Popovic 2 6 7
Dan Alexandru Tomescu 0 4 5
22.04.24
semifinále
Ilya Snitari 2 6 6
Luka Pavlovic 0 2 3
20.04.24
štvrťfinále
Dan Alexandru Tomescu 2 6 2 6
Simon Anthony Ivanov 1 4 6 3
20.04.24
štvrťfinále
Luka Pavlovic 2 6 6 6
Zoran Ludoski 0 4 3 3
20.04.24
štvrťfinále
Stefan Popovic 2 6 4 6
Viktor Jovic 1 3 6 2
20.04.24
štvrťfinále
Ilya Snitari 2 6 7 6
Elliot Benchetrit 0 4 5 2
20.04.24
2. kolo
Elliot Benchetrit 2 6 6
Michal Krajci 0 3 4
20.04.24
2. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 7 3 11
Francesco Ferrari 1 64 6 9
20.04.24
2. kolo
Simon Anthony Ivanov 1 4 3 11
Paul Barbier Gazeu skreč 0 2 6 9
20.04.24
2. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Noah Lopez 0 4 4
20.04.24
2. kolo
Stefan Popovic 2 6 6
Brian Bozemoj 0 2 1
20.04.24
2. kolo
Viktor Jovic 2 6 6
Aleksa Pisaric 0 3 4
20.04.24
2. kolo
Ilya Snitari 2 6 6 12
Branko Djuric 1 71 4 10
20.04.24
2. kolo
Zoran Ludoski 2 6 4 10
Dusan Obradovic 1 3 6 7
16.04.24
1. kolo
Elliot Benchetrit 2 6 6 10
Luca Fantini 0 3 3 7
16.04.24
1. kolo
Simon Anthony Ivanov 2 6 7 7
Gabriel Donev 1 75 64 5
16.04.24
1. kolo
Dusan Obradovic 2 6 6 7
Sergej Zivkovic 0 2 3 5
16.04.24
1. kolo
Viktor Jovic 2 7 6
Sasa Markovic 0 66 0
16.04.24
1. kolo
Ilya Snitari 2 6 6 6
Vuk Radjenovic 1 76 4 4
16.04.24
1. kolo
Brian Bozemoj 2 4 6 7
Max Stenzer 1 6 1 5
19.04.24
1. kolo
Francesco Ferrari 2 6 6 7
Todor Vukomanovic 0 1 3 5
19.04.24
1. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 7 6
Radovan Michalik 0 65 4
19.04.24
1. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Leonardo Rossi 0 2 3
19.04.24
1. kolo
Noah Lopez 2 6 6
Stefan Adrian Andreescu 0 4 1
19.04.24
1. kolo
Branko Djuric 2 6 1 10
Mariano Tammaro 1 3 6 5
19.04.24
1. kolo
Stefan Popovic 2 7 6 10
Kristijan Juhas 0 5 4 5
19.04.24
1. kolo
Michal Krajci 2 6 6
Daniil Romanov 0 3 1
19.04.24
1. kolo
Aleksa Pisaric 2 6 3 10
Emilien Demanet 1 3 6 7
19.04.24
1. kolo
Paul Barbier Gazeu 2 7 7 10
Stefan Vujic 0 62 5 7
19.04.24
1. kolo
Zoran Ludoski 2 4 6 10
Jack Loge 1 6 2 6
16.04.24
kvalifik.
Francesco Ferrari 2 6 6 10
Janos Fekete 0 3 4 6
16.04.24
kvalifik.
Stefan Vujic 2 6 6
Filiberto Fumagalli 0 4 3
16.04.24
kvalifik.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 7
Dragos Nicolae Cazacu 0 3 5
16.04.24
kvalifik.
Kristijan Juhas 2 6 6
Peter Nad 0 0 1
16.04.24
kvalifik.
Radovan Michalik 2 6 6
Samuil Konov 0 3 3
16.04.24
kvalifik.
Michal Krajci 2 2 6 10
Leyton Rivera 1 6 2 8
16.04.24
kvalifik.
Aleksa Pisaric 2 7 6 10
George Lazarov 0 67 2 8
16.04.24
kvalifik.
Zoran Ludoski 2 6 4 10
Drazen Petrovic 1 1 6 8
15.04.24
2. kolo kval.
Francesco Ferrari 2 6 6 10
Stefan Peter Hampe 0 4 3 8
15.04.24
2. kolo kval.
Stefan Vujic 2 6 6
Yile Li 0 2 3
15.04.24
2. kolo kval.
Samuil Konov 1 7 3
Andrea Fiorentini skreč 0 5 4
15.04.24
2. kolo kval.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Francesco Scarpa 0 2 1
15.04.24
2. kolo kval.
Leyton Rivera 2 6 6
Aleksander Chayka 0 3 4
15.04.24
2. kolo kval.
Drazen Petrovic 2 6 6
Leonardo Borrelli 0 1 3
15.04.24
2. kolo kval.
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Simeon Stankovic 0 3 0
15.04.24
2. kolo kval.
Kristijan Juhas 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 3 2
15.04.24
2. kolo kval.
Janos Fekete 2 6 6
Aleksandar Mihailovic 0 2 4
15.04.24
2. kolo kval.
Filiberto Fumagalli 2 6 6
Christopher Bulus 0 0 4
15.04.24
2. kolo kval.
Peter Nad 2 7 6
Norbert Marosik 0 5 2
15.04.24
2. kolo kval.
Radovan Michalik 2 4 6 10
Zelimir Rudan 1 6 1 5
15.04.24
2. kolo kval.
Michal Krajci 2 4 6 10
Viacheslav Ovchinnikov 1 6 0 2
15.04.24
2. kolo kval.
Aleksa Pisaric 2 7 6 10
Jacques-Kai Inoue 0 5 4 2
15.04.24
2. kolo kval.
George Lazarov 2 6 6
Tim Ruehl 0 2 2
15.04.24
2. kolo kval.
Zoran Ludoski 2 6 7
Gorazd Srbljak 0 3 5
14.04.24
1. kolo kval.
Francesco Ferrari 2 6 6
Astro Pilipovic 0 1 1
14.04.24
1. kolo kval.
Tim Ruehl 2 6 6
Stephanos Schinas 0 3 2
14.04.24
1. kolo kval.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Obrad Markovski 0 2 3
14.04.24
1. kolo kval.
Christopher Bulus 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 2 2
14.04.24
1. kolo kval.
Stefan Peter Hampe 2 6 6
Mihail Ivanov 0 4 1
14.04.24
1. kolo kval.
Leyton Rivera 2 6 6
Andrej Radojicic 0 1 1
14.04.24
1. kolo kval.
Drazen Petrovic 2 6 6
Jovan Bjelobrk 0 3 2
14.04.24
1. kolo kval.
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Filip Gabriel Bara 0 0 4
14.04.24
1. kolo kval.
Janos Fekete 2 6 6
Yamato Sueoka 0 2 4
14.04.24
1. kolo kval.
Filiberto Fumagalli 2 6 6
Benito Massacri 0 4 0
14.04.24
1. kolo kval.
Peter Nad 2 6 6
Mateya Stanisavljevic 0 1 1
14.04.24
1. kolo kval.
Radovan Michalik 2 6 6
Luigi Castelletti 0 1 2
14.04.24
1. kolo kval.
Michal Krajci 2 6 6
Vardan Manukyan 0 3 4
14.04.24
1. kolo kval.
Aleksandar Mihailovic 2 5 7 11
Ki Lung Ng 1 7 63 9
14.04.24
1. kolo kval.
Leonardo Borrelli 2 6 7 11
Sergei Pogosian 0 3 64 9
14.04.24
1. kolo kval.
Aleksa Pisaric 2 6 6
Lorenzo Ferri 0 3 4
14.04.24
1. kolo kval.
Francesco Scarpa 2 6 6
Andrej Tasevski 0 1 0
14.04.24
1. kolo kval.
George Lazarov 2 6 6
Oliver Jevtovic 0 2 0
14.04.24
1. kolo kval.
Zelimir Rudan 2 6 6
Strahinja Djukic 0 1 1
14.04.24
1. kolo kval.
Jacques-Kai Inoue 2 6 6
Ognjen Pavlovic 0 3 1
14.04.24
1. kolo kval.
Yile Li 2 6 6
Strahinja Musicki 0 1 4
14.04.24
1. kolo kval.
Simeon Stankovic 2 6 4 10
Aleksandar Ljubojevic 1 4 6 7
14.04.24
1. kolo kval.
Zoran Ludoski 2 6 6 10
Pavle Copic 0 2 1 7
14.04.24
1. kolo kval.
Norbert Marosik 2 6 4 10
Federico Valle 1 3 6 6
15.04.24
1. kolo kval.
Stefan Vujic 2 3 6 11
Lazar Vojinovic 1 6 3 9
15.04.24
1. kolo kval.
Tadija Radovanovic 2 7 6 11
Nikola Mitrovic 0 65 1 9
15.04.24
1. kolo kval.
Andrea Fiorentini 2 7 6
Alessandro Bellifemine 0 5 1
15.04.24
1. kolo kval.
Samuil Konov 2 6 6
Dejan Mihajlovic 0 0 2
15.04.24
1. kolo kval.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Artur Martsinkevich 0 0 2
15.04.24
1. kolo kval.
Kristijan Juhas 2 7 6
Erik Vladimirov 0 5 1
15.04.24
1. kolo kval.
Viacheslav Ovchinnikov 2 6 3 10
Bence Toth 1 3 6 5
15.04.24
1. kolo kval.
Aleksander Chayka 2 7 6 10
Adam Gabor Szoke 0 66 1 5
muži štvorhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.04.24
finále
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 7
Dragos Nicolae Cazacu/Yamato Sueoka 0 1 63
21.04.24
semifinále
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6 10
Brian Bozemoj/Tom Clavel 1 74 3 7
21.04.24
semifinále
Dragos Nicolae Cazacu/Yamato Sueoka 2 6 7 10
Dusan Obradovic/Vuk Radjenovic 0 1 64 7
19.04.24
štvrťfinále
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6
Paul Barbier Gazeu/Luka Pavlovic 0 2 1
19.04.24
štvrťfinále
Brian Bozemoj/Tom Clavel 2 6 6
Filiberto Fumagalli/Leonardo Rossi 0 3 2
20.04.24
štvrťfinále
Dusan Obradovic/Vuk Radjenovic 2 6 6
Todor Vukomanovic/Sergej Zivkovic 0 3 3
20.04.24
štvrťfinále
Dragos Nicolae Cazacu/Yamato Sueoka 2 6 7
Aleksandar Ljubojevic/Astro Pilipovic 0 0 65
16.04.24
1. kolo
Paul Barbier Gazeu/Luka Pavlovic 2 6 6
Marko Jevremovic/Ilija Zoroja 0 2 4
16.04.24
1. kolo
Filiberto Fumagalli/Leonardo Rossi 2 6 6
Emilien Demanet/Jack Loge 0 4 2
17.04.24
1. kolo
Aleksandar Ljubojevic/Astro Pilipovic 2 6 4 10
Christopher Bulus/Francesco Ferrari 1 4 6 8
17.04.24
1. kolo
Todor Vukomanovic/Sergej Zivkovic 2 6 6 10
Samuil Konov/Ilya Snitari 0 3 2 8
19.04.24
1. kolo
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6
Tim Ruehl/Dan Alexandru Tomescu 0 4 3
19.04.24
1. kolo
Dusan Obradovic/Vuk Radjenovic 2 6 7 10
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 1 71 60 6
19.04.24
1. kolo
Brian Bozemoj/Tom Clavel 2 6 6 10
Alessandro Bellifemine/Federico Valle 0 1 4 6
19.04.24
1. kolo
Dragos Nicolae Cazacu/Yamato Sueoka 2 6 4 11
Luca Fantini/Mariano Tammaro 1 4 6 9
<