ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Dragos Petre Popeanga | Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | M15 Constanta | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
28.08.02, 21 rokov
28.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
07.11.03, 20 rokov
07.11.03, 20 rokov
Dragos Petre Popeanga vs. Ioan Alexandru Teglas - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Dragos Petre Popeanga | Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Constanta | antuka |
Dragos Petre Popeanga form & Ioan Alexandru Teglas form
Dragos Petre Popeanga - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-3, Benedikt Henning - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Alexander Vasilev | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Costi Nita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vinay Kumar T | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Ioan Alexandru Teglas - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jurriaan Bol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Leon Benedict | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-4, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Max Batyutenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Seokhyeon Chu | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Vardan Manukyan | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mcmanus | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-71, - Ioan Alexandru Teglas - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 4-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-75, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-4, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Magureanu | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 5-7, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 3-6, 5-7 | detail zápasu |