ZÁPAS
25.07.22 | 2. kolo kval. | Dragos Petre Popeanga | Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | M25+H Bacau | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
28.08.02, 21 rokov
28.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
24.12.03, 20 rokov
24.12.03, 20 rokov
Dragos Petre Popeanga vs. Vlad Cristian Breazu - Vzájomné zápasy
25.07.22 | 2. kolo kval. | Dragos Petre Popeanga | Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Dragos Petre Popeanga form & Vlad Cristian Breazu form
Dragos Petre Popeanga - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-3, Benedikt Henning - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Alexander Vasilev | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Costi Nita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vinay Kumar T | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Vlad Cristian Breazu - posledné zápasy
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Simone Agostini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Louis Allen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. David Cristian Carteputreda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Simeon Terziev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Freddy Murray | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 2-1, Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu |