Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Holland M25 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Bogdan Bobrov  
Jelle Sels [3]  
muži dvojhra antuka Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Lenny Hampel  
Matheus Pucinelle De Almeida [8]  
24.06.21
10:00
2. kolo
Francesco Forti [7]  
Mirko Martinez [WC]  
muži dvojhra antuka France M25 Montauban sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Oscar Jose Gutierrez  
Nathan Seateun  
muži dvojhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
24.06.21
11:00
štvrťfinále
Feliciano Lopez  
Adrian Mannarino  
24.06.21
11:00
štvrťfinále
Daniil Medvedev [1WC]  
Casper Ruud [5]  
muži dvojhra antuka Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Federico Coria [1]  
Mirza Basic  
24.06.21
10:00
2. kolo
Gian Marco Moroni [8WC]  
Orlando Luz [q]  
24.06.21
10:00
2. kolo
Duje Ajdukovic [q]  
Ulises Blanch [3]  
24.06.21
10:00
2. kolo
Jiri Lehecka  
Gastao Elias [5]  
ženy dvojhra tráva Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
štvrťfinále
Laura Siegemund [8]  
Katerina Siniakova  
ženy dvojhra antuka Holland W15 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
2. kolo
Stephanie Judith Visscher  
Ekaterina Makarova (1996) [4]  
24.06.21
10:00
2. kolo
Jaimee Fourlis [1]  
Nikki Redelijk [WC]  
ženy dvojhra antuka Italy W15 L'aquila sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Federica Arcidiacono [4]  
Anita Bertoloni [WC]  
24.06.21
10:00
2. kolo
Tatiana Pieri [1]  
Georgia Pedone [WC]  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Yui Chikaraishi  
Tara Malik [WC]  
ženy dvojhra antuka France W25 Perigueux sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
2. kolo
Polina Leykina [q]  
Anna Siskova  
24.06.21
10:00
2. kolo
Diane Parry [7]  
Sada Nahimana  
ženy dvojhra tvrdý Portugal W25 Porto sety 1 2 3 4 5
24.06.21
11:30
2. kolo
Sofya Lansere [5]  
Maria Gutierrez Carrasco  
24.06.21
11:30
2. kolo
Matilde Jorge [WC]  
Zuzana Zlochova  
ženy dvojhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
2. kolo kval.
Kristie Ahn  
Ekaterine Gorgodze  
24.06.21
00:00
2. kolo kval.
Anhelina Kalinina  
Anastasia Gasanova  
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Mircea-Alexandru Jecan/Vladislav Melnic  
Alex Barrena/Matias Zukas  
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney  
Daniel Dutra Da Silva/Mariano Kestelboim [3]  
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Vladimir Korolev/Miguel Fernando Pereira  
Ray Ho/Yu Hsiou Hsu [2]  
muži štvorhra antuka Italy M15 Bergamo sety 1 2 3 4 5
24.06.21
17:00
1. kolo
Marco Miceli/Ignacio Monzon  
Andrea Basso/Alessandro Bega [4]  
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Julian Cash/Mark Whitehouse  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Juan Bautista Torres  
24.06.21
13:00
štvrťfinále
Uisung Park/Ryota Tanuma  
Adam El Mihdawy/Kazuma Kawachi  
muži štvorhra antuka Holland M25 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Mats Hermans/Glenn Smits [1]  
Jesper De Jong/Sander Jong [WC]  
24.06.21
10:00
štvrťfinále
Vladimir Ivanov/Yan Sabanin [4]  
Nicolas Alvarez Varona/Carlos Lopez Montagud  
muži štvorhra antuka Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Alexander Erler/Maximilian Neuchrist [1]  
Sandro Ehrat/Damien Wenger  
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Luca Castelnuovo/Louroi Martinez  
Luca Staeheli/Gian Luca Tanner [WC]  
muži štvorhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
24.06.21
11:00
štvrťfinále
Andres Molteni/Andrea Vavassori  
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez [4]  
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Jessie Aney/Christina Rosca  
Victoria Mikhaylova/Andreea Velcea  
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Diana Demidova/Liubov Demidova  
Iuliia Nikitina/Julia Ronney [WC]  
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Cemre Anil/Alina Silich [3]  
Tamari Gagoshidze/Nino Natsvlishvili  
24.06.21
09:00
štvrťfinále
Basak Eraydin/Amarissa Kiara Toth [WC]  
Noelia Bouzo Zanotti/Alba Rey Garcia  
ženy štvorhra antuka Italy W15 L'aquila sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Anhzelika Isaeva/Ekaterina Vishnevskaya [4]  
Chiara Catini/Valentina Gaggini  
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Mariana Drazic/Sabina Sharipova [1]  
Aleksandra Wierzbowska/Joanna Zawadzka [WC]  
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Mao Mushika/Mio Mushika [WC]  
Sarah Lisa Aubertin/Midori Castillo Meza  
24.06.21
00:00
štvrťfinále
Julia Klimovicz/Luana Plaza Araujo  
Raphaelle Lacasse/Emilie Lindh Gallagher [3]  
ženy štvorhra antuka Switzerland W25 Klosters sety 1 2 3 4 5
24.06.21
10:00
štvrťfinále
Corina Mader/Diana Martynov  
Jenny Duerst/Weronika Falkowska  
<