Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Mexico Acapulco Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Alexis Galarneau 2 6 7
Rinky Hijikata 0 0 5
18.04.24
štvrťfinále
Adam Walton 2 6 6
Tristan Schoolkate 0 2 4
18.04.24
štvrťfinále
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6
Rodrigo Pacheco Mendez 0 1 4
18.04.24
štvrťfinále
Zachary Svajda 1 w/o
Maxime Cressy 0
muži dvojhra antuka Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
18.04.24
3. kolo
Dusan Lajovic 2 7 3 6
Alejandro Davidovich Fokina 1 610 6 1
18.04.24
3. kolo
Cameron Norrie 2 6 6
Roberto Bautista Agut 0 4 3
18.04.24
3. kolo
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 5 3
18.04.24
3. kolo
Casper Ruud 2 6 6
Jordan Thompson 0 1 4
18.04.24
3. kolo
Tomas Martin Etcheverry 2 3 7 6
Brandon Nakashima 1 6 65 4
18.04.24
3. kolo
Facundo Diaz Acosta 2 3 6 6
Fabian Marozsan 1 6 3 1
18.04.24
3. kolo
Matteo Arnaldi 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 0
18.04.24
3. kolo
Arthur Fils 2 7 6
Alex De Minaur 0 5 2
muži dvojhra antuka Germany Munich sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Jan-Lennard Struff 2 7 6
Botic Van De Zandschulp 0 60 4
18.04.24
2. kolo
Cristian Garin 2 6 6 6
Alex Michelsen 1 77 2 1
18.04.24
2. kolo
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Alejandro Moro Canas 0 3 1
18.04.24
2. kolo
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Taro Daniel 0 3 2
18.04.24
2. kolo
Holger Rune 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 4 2
muži dvojhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Marton Fucsovics 2 7 6
Tallon Griekspoor 0 5 1
18.04.24
2. kolo
Corentin Moutet 2 6 6 6
Nuno Borges 1 2 73 2
18.04.24
2. kolo
Joao Fonseca 2 7 6
Radu Albot 0 62 2
muži dvojhra tvrdý Republic of Korea Gwangju Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Ricardas Berankis 2 7 7
James McCabe 0 66 66
18.04.24
2. kolo
Lloyd Harris 2 6 6
Yunseong Chung 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Sho Shimabukuro 2 6 6
Seong Chan Hong 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Mark Lajal 2 7 6
Philip Sekulic 0 64 4
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Aleksandre Metreveli 2 6 6 6
Jiri Barnat 1 73 3 3
18.04.24
2. kolo
Juan Pablo Paz 2 6 6
Petr Brunclik 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Mert Naci Turker 2 6 6
Mika Brunold 0 2 3
18.04.24
2. kolo
Facundo Juarez 2 6 6
Max Schoenhaus 0 4 2
18.04.24
2. kolo
Philip Henning 2 6 4 6
Manuel Mazza 1 3 6 2
18.04.24
2. kolo
Andrea Picchione 2 6 6
Bernardo Munk Mesa 0 2 2
18.04.24
2. kolo
Giuseppe La Vela 2 6 7
Alessandro Pecci 0 3 63
18.04.24
2. kolo
Kokoro Isomura 2 6 7
Denis Constantin Spiridon 0 4 5
muži dvojhra tvrdý I. France M15 Azay le sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Kenny de Schepper 2 6 7
Luc Fomba 0 3 63
18.04.24
2. kolo
Gleb Sakharov 2 6 6
Antoine Hoang 0 2 2
18.04.24
2. kolo
Louis Dussin 2 7 6
Loann Massard 0 5 1
18.04.24
2. kolo
Alexandre Reco 2 6 2 6
Axel Garcian 1 2 6 2
18.04.24
2. kolo
Emile Hudd 2 6 7
Maxence Rivet 0 4 5
18.04.24
2. kolo
Samuel Brosset 2 4 6 7
Martin Sabas 1 6 1 5
18.04.24
2. kolo
Arthur Bouquier 2 6 7
Leo Lagarrigue 0 3 60
18.04.24
2. kolo
Yanis Ghazouani Durand 2 6 6
Cyril Vandermeersch 0 2 4
muži dvojhra antuka Croatia M15 Dubrovnik sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Mirza Basic 2 7 7
Mili Poljicak 0 611 5
18.04.24
2. kolo
Maxime Chazal 2 3 6 6
Michael Gloeckler 1 6 3 2
18.04.24
2. kolo
Neil Oberleitner 2 6 6
Gergely Madarasz 0 3 4
18.04.24
2. kolo
Valerio Perruzza 1 w/o
Jacopo Berrettini 0
18.04.24
2. kolo
Sean Hess 2 6 6
Markus Molder 0 1 1
18.04.24
2. kolo
Pietro Marino 2 6 2 6
David Pichler 1 4 6 4
18.04.24
2. kolo
Milos Karol 2 6 6
Filippo Speziali 0 3 3
18.04.24
2. kolo
Carlo Alberto Caniato 2 6 7
Josip Simundza 0 4 5
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Kristjan Tamm 2 6 6
Corban Crowther 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Alex Knaff 2 6 6
Grigory Shebekin 0 4 3
18.04.24
2. kolo
Stuart Parker 2 6 6
Filip Peliwo 0 3 1
18.04.24
2. kolo
Moerani Bouzige 2 6 4 6
Ryuki Matsuda 1 1 6 4
18.04.24
2. kolo
Joshua Sheehy 2 6 6
Abel Forger 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Max Wiskandt 2 6 6
Kai Wehnelt 0 2 2
18.04.24
2. kolo
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Loan Lestir 0 2 1
18.04.24
2. kolo
Robin Bertrand 2 6 7
Alexander Donski 0 4 63
muži dvojhra antuka Chile M15 Santiago sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Facundo Mena 2 6 6
Miguel Angel Cabrera 0 1 0
18.04.24
2. kolo
Gabriel Decamps 2 6 6
Felipe Pagnacco 0 2 1
18.04.24
2. kolo
Thomas Brown 2 6 4 6
Leo Vithoontien 1 3 6 2
18.04.24
2. kolo
Franco Ribero 2 6 6 6
Rafael Tosetto 1 75 3 1
18.04.24
2. kolo
Fermin Tenti 2 4 6 6
Nicolas Villalon 1 6 3 1
18.04.24
2. kolo
Ignacio Antonio Becerra Otarola 2 6 6
Amador Salazar 0 2 3
18.04.24
2. kolo
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 1 6 6
Lautaro Agustin Falabella 1 6 1 4
18.04.24
2. kolo
Daniel Antonio Nunez 2 6 3 7
Federico Aguilar Cardozo 1 4 6 5
muži dvojhra antuka Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Evgenii Tiurnev 2 6 6
Aaron Gil Garcia 0 3 4
18.04.24
2. kolo
Denys Klok 2 6 6
Saveliy Ivanov 0 2 2
18.04.24
2. kolo
Sergey Fomin 2 5 6 6
Maxim Zhukov 1 7 1 2
18.04.24
2. kolo
Savva Polukhin 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 0 2
18.04.24
2. kolo
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Yuvan Nandal 0 1 2
18.04.24
2. kolo
Eric Vanshelboim 2 6 7
Aryan Shah 0 3 5
18.04.24
2. kolo
Dev Javia 2 6 6
Jordi Garcia Mestre 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Karan Singh 2 2 6 6
Ruslan Kastsiukevich 1 6 3 4
muži dvojhra antuka Spain M15 Telde sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 2
18.04.24
2. kolo
Diego Fernandez Flores 2 3 6 7
Benjamin Winter Lopez 1 6 2 5
18.04.24
2. kolo
Alejandro Manzanera Pertusa 2 6 7
Oscar Jose Gutierrez 0 4 5
18.04.24
2. kolo
Darwin Blanch 2 6 6
Benoit Torcq 0 4 3
18.04.24
2. kolo
Albert Pedrico Kravtsov 2 6 6
Tomas Curras Abasolo 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Iliyan Radulov 2 6 6
Yaroslav Demin 0 3 4
muži dvojhra antuka Tunisia M25 Hammamet sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Pawel Juszczak 2 6 6
Jerome Kym 0 4 3
18.04.24
2. kolo
Aziz Dougaz 2 6 6
Simone Agostini 0 3 0
18.04.24
2. kolo
Nicola Kuhn 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 4 0
18.04.24
2. kolo
Sandro Kopp 2 6 6
Luca Giacomini 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Florent Bax 2 6 6
Sebastian Gima 0 1 4
18.04.24
2. kolo
Ryan Nijboer 2 6 6
Matteo De Vincentis 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Raphael Collignon 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 2 2
18.04.24
2. kolo
Edas Butvilas 2 6 6
Evan Furness 0 1 2
muži dvojhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Kirill Kivattsev 2 6 6
Noah Perfetti 0 2 3
18.04.24
štvrťfinále
Clement Chidekh 2 6 4 6
Carlos Lopez Montagud 1 3 6 4
18.04.24
štvrťfinále
Omni Kumar 2 7 6
Michele Ribecai 0 61 0
18.04.24
štvrťfinále
Gabriele Piraino 2 4 6 6
Massimo Giunta 1 6 4 3
muži dvojhra antuka Portugal Oeiras 3 Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Stefano Napolitano 2 7 4 7
Fabio Fognini 1 5 6 65
18.04.24
2. kolo
Ugo Blanchet 2 6 7
Emilio Nava 0 4 63
18.04.24
2. kolo
Francisco Comesana 2 1 6 7
Elias Ymer 1 6 4 66
18.04.24
2. kolo
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Gastao Elias 0 2 3
muži dvojhra antuka Argentina San Miguel de sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Andrea Collarini 2 6 4 6
Lorenzo Joaquin Rodriguez 1 4 6 4
18.04.24
2. kolo
Renzo Olivo 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 1 3
18.04.24
2. kolo
Gonzalo Villanueva 1 6 5
Mariano Kestelboim skreč 0 0 2
18.04.24
2. kolo
Valerio Aboian 2 6 7
Guido Ivan Justo 0 4 5
muži dvojhra antuka USA Tallahassee Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Gerald Melzer 2 4 7 7
Federico Agustin Gomez 1 6 68 66
18.04.24
2. kolo
Alexander Ritschard 2 6 3 6
Bogdan Bobrov 1 3 6 1
18.04.24
2. kolo
Calvin Hemery 2 6 6
Corentin Denolly 0 3 2
18.04.24
2. kolo
Zizou Bergs 2 7 5 6
Clement Tabur 1 64 7 3
ženy dvojhra antuka Portugal Oeiras sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Varvara Lepchenko 2 7 6
Sinja Kraus 0 64 3
18.04.24
2. kolo
Kristina Mladenovic 2 6 7
Francesca Jones 0 4 66
18.04.24
2. kolo
Suzan Lamens 2 7 6
Julia Avdeeva 0 5 0
18.04.24
2. kolo
Francisca Jorge 2 6 7
Renata Zarazua 0 3 5
ženy dvojhra antuka France Rouen sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Arantxa Rus 2 6 1 6
Anastasia Pavlyuchenkova 1 3 6 3
18.04.24
2. kolo
Caroline Garcia 2 6 6
Anna Schmiedlova 0 1 0
18.04.24
2. kolo
Anhelina Kalinina 2 6 6
Martina Trevisan 0 2 3
18.04.24
2. kolo
Elena Gabriela Ruse 2 6 2 6
Clara Burel 1 0 6 3
18.04.24
2. kolo
Yue Yuan 2 6 4 7
Varvara Gracheva 1 4 6 66
ženy dvojhra antuka Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Jasmine Paolini 2 7 6
Ons Jabeur 0 68 4
18.04.24
2. kolo
Marketa Vondrousova 2 7 6
Anastasia Potapova 0 65 1
18.04.24
2. kolo
Elena Rybakina 2 7 1 6
Veronika Kudermetova 1 63 6 4
18.04.24
2. kolo
Iga Swiatek 2 6 6
Elise Mertens 0 3 4
18.04.24
2. kolo
Marta Kostyuk 2 6 4 7
Qinwen Zheng 1 2 6 5
18.04.24
2. kolo
Emma Raducanu 2 6 7
Linda Noskova 0 0 5
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Basak Eraydin 1 6 2
Dia Evtimova skreč 0 2 0
18.04.24
2. kolo
Ilay Yoruk 2 6 6
Giuliana Bestetti 0 1 1
18.04.24
2. kolo
Chantal Sauvant 2 6 4 6
Rositsa Dencheva 1 4 6 2
18.04.24
2. kolo
Denisa Hindova 2 6 7
Vittoria Modesti 0 3 67
18.04.24
2. kolo
Linda Sevcikova 2 3 6 6
Ekaterina Agureeva 1 6 2 3
18.04.24
2. kolo
Radka Zelnickova 2 6 6
Mina Hodzic 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Defne Cirpanli 2 6 6
Jenna Dean 0 2 3
18.04.24
2. kolo
Sonja Zhiyenbayeva 2 6 6
Marcelina Podlinska 0 4 1
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Shiho Akita 2 4 6 6
Priska Madelyn Nugroho 1 6 2 2
18.04.24
2. kolo
Dasha Ivanova 2 6 7
Daria Gorska 0 2 62
18.04.24
2. kolo
Sara Daavettila 2 6 6
Koharu Niimi 0 1 2
18.04.24
2. kolo
Marie Villet 2 3 7 6
Noelia Bouzo Zanotti 1 6 61 2
18.04.24
2. kolo
Milana Zhabrailova 2 6 4 7
Camilla Zanolini 1 2 6 5
18.04.24
2. kolo
Hina Inoue 2 6 6
Michika Ozeki 0 0 0
18.04.24
2. kolo
Nina Radovanovic 2 2 6 6
Eliessa Vanlangendonck 1 6 3 4
18.04.24
2. kolo
Lara Pfeifer 1 4
Arabella Koller skreč 0 2
ženy dvojhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Ksenia Laskutova 2 6 6
Jiho Shin 0 4 3
18.04.24
2. kolo
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Maria Mikhailova 0 3 3
18.04.24
2. kolo
Valeriya Yushchenko 2 6 6
Sabrina Olimjanova 0 0 0
18.04.24
2. kolo
Irene Lavino 2 6 6
Aruzhan Sagandikova 0 3 2
18.04.24
2. kolo
Anna Ureke 2 6 7
Ashmitha Easwaramurthi 0 0 5
18.04.24
2. kolo
Alisa Kummel 2 6 6
Haine Ogata 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Irina Balus 2 1 6 6
Sandugash Kenzhibayeva 1 6 0 2
ženy dvojhra antuka Spain W15 Telde sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Caroline Werner 2 6 6
Vicky Van De Peer 0 0 0
18.04.24
2. kolo
Emily Seibold 2 6 6
Lucie Nguyen Tan 0 1 2
18.04.24
štvrťfinále
Emily Seibold 2 6 6
Isabelle Cherny 0 2 1
18.04.24
2. kolo
Adrienn Nagy 2 6 6
Cristina Diaz Adrover 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Joelle Steur 2 3 7 6
Sarah Van Emst 1 6 5 3
18.04.24
2. kolo
Maria Andrienko 2 6 7
Gloriana Nahum 0 1 5
18.04.24
2. kolo
Isabelle Cherny 2 6 6 6
Angelina Voloshchuk 1 75 2 4
18.04.24
2. kolo
Gina Feistel 2 5 6 6
Jacquline Nylander Altelius 1 7 1 0
18.04.24
2. kolo
Isis Louise Van Den Broek 2 7 4 6
Laia Petretic 1 62 6 4
ženy dvojhra antuka Tunisia W35 Hammamet sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Alison Van Uytvanck 2 3 6 6
Viola Turini 1 6 3 4
18.04.24
2. kolo
Malene Helgo 2 6 6
Yasmine Mansouri 0 1 4
18.04.24
2. kolo
Gloria Ceschi 1 w/o
Katharina Hobgarski 0
18.04.24
2. kolo
Emma Lene 2 6 7
Julie Struplova 0 3 5
18.04.24
2. kolo
Sada Nahimana 2 7 6
Diana Martynov 0 5 3
18.04.24
2. kolo
Weronika Falkowska 2 2 7 6
Ksenia Zaytseva 1 6 64 0
18.04.24
2. kolo
Antonia Schmidt 2 2 6 6
Nina Vargova 1 6 2 2
18.04.24
2. kolo
Sofia Rocchetti 2 6 6
Ikumi Yamazaki 0 3 1
ženy dvojhra antuka Italy W35 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Sofia Shapatava 2 6 6
Sara Cakarevic 0 2 4
18.04.24
2. kolo
Stephanie Wagner 2 6 2 7
Oleksandra Oliynykova 1 2 6 66
18.04.24
2. kolo
Ayla Aksu 1 4
Patricia Maria Tig skreč 0 2
18.04.24
2. kolo
Jennifer Ruggeri 2 5 6 7
Dalila Spiteri 1 7 2 5
18.04.24
2. kolo
Beatrice Ricci 2 6 6
Oana Gavrila 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Nahia Berecoechea 2 6 6
Martina Spigarelli 0 0 2
18.04.24
2. kolo
Laura Hietaranta 2 6 6
Eleonora Alvisi 0 3 1
18.04.24
2. kolo
Lucie Havlickova 2 6 7
Cagla Buyukakcay 0 3 65
ženy dvojhra tvrdý China W50 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Jia-Jing Lu 2 6 0 6
Meiling Wang 1 4 6 3
18.04.24
2. kolo
Qiang Wang 2 6 7
Wushuang Zheng 0 2 65
18.04.24
2. kolo
Fangzhou Liu 2 7 6
Rutuja Bhosale 0 5 3
18.04.24
2. kolo
Hong Yi Cody Wong 2 3 6 6
Arianne Hartono 1 6 2 1
18.04.24
2. kolo
Lanlana Tararudee 2 6 6
Fang Ying Xun 0 1 0
18.04.24
2. kolo
Zongyu Li 2 6 6
Su Jeong Jang 0 3 2
18.04.24
2. kolo
Xinxin Yao 1 6 4
Qianhui Tang skreč 0 1 1
18.04.24
2. kolo
Yufei Ren 2 6 7
Evialina Laskevich 0 2 67
ženy dvojhra tvrdý France W50+H Calvi sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Mona Barthel 2 6 6
Julie Belgraver 0 2 2
18.04.24
2. kolo
Nigina Abduraimova 2 3 6 6
Lara Schmidt 1 6 4 3
18.04.24
2. kolo
Sarah Beth Grey 2 7 6
Viktoria Hruncakova 0 64 1
18.04.24
2. kolo
Victoria Kan 2 6 6
Amarni Banks 0 2 3
18.04.24
2. kolo
Valentina Ryser 2 6 6
Amandine Hesse 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Daria Snigur 2 6 6
Gaelle Desperrier 0 0 0
18.04.24
2. kolo
Linda Klimovicova 2 6 6
Alice Battesti 0 0 2
ženy dvojhra antuka Switzerland W75 Chiasso sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Irene Burillo Escorihuela 2 7 6
Leonie Kung 0 62 3
18.04.24
2. kolo
Berfu Cengiz 2 6 6
Martina Capurro Taborda 0 0 2
18.04.24
2. kolo
Kayla Day 2 7 5 7
Susan Bandecchi 1 65 7 5
18.04.24
2. kolo
Anna Bondar 2 6 6
Maria Sara Popa 0 3 4
18.04.24
2. kolo
Simona Waltert 2 6 6
Lucia Cortez Llorca 0 4 3
18.04.24
2. kolo
Julia Riera 2 5 6 6
Martina Colmegna 1 7 4 4
18.04.24
2. kolo
Francesca Curmi 2 2 6 7
Lisa Pigato 1 6 2 65
18.04.24
2. kolo
Lois Boisson 2 7 6
Darja Semenistaja 0 5 1
ženy dvojhra antuka Slovenia W75 Koper sety 1 2 3 4 5
18.04.24
2. kolo
Polona Hercog 2 6 6
Nina Potocnik 0 4 0
18.04.24
2. kolo
Chloe Paquet 2 6 6
Andreea Mitu 0 3 1
18.04.24
2. kolo
Deborah Chiesa 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 4 4
18.04.24
2. kolo
Jaimee Fourlis 2 6 6
Panna Udvardy 0 0 1
18.04.24
2. kolo
Justina Mikulskyte 2 2 6 6
Anastasiya Soboleva 1 6 3 3
18.04.24
2. kolo
Veronika Erjavec 2 6 6
Iryna Shymanovich 0 2 3
18.04.24
2. kolo
Antonia Ruzic 2 6 7
Miriam Bianca Bulgaru 0 3 5
18.04.24
2. kolo
Pia Lovric 2 7 7
Dejana Radanovic 0 65 5
muži štvorhra tvrdý Mexico Acapulco Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Gijs Brouwer/Aidan Mchugh 2 6 7
Antoine Bellier/Luca Sanchez 0 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Luke Johnson/Skander Mansouri 2 7 3 10
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 1 67 6 8
18.04.24
štvrťfinále
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 6
Piotr Matuszewski/Matthew Christopher Romios 0 4 1
18.04.24
štvrťfinále
Anirudh Chandrasekar/Hans Hach Verdugo 2 3 6 10
Rinky Hijikata/Mac Kiger 1 6 4 7
muži štvorhra antuka Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 2 6 7
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 3 61
18.04.24
štvrťfinále
Hugo Nys/Jan Zielinski 2 6 3 10
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 1 3 6 3
muži štvorhra antuka Germany Munich sety 1 2 3 4 5
18.04.24
1. kolo
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 6
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 0 4 4
18.04.24
štvrťfinále
Alexander Erler/Lucas Miedler 2 5 6 10
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 7 2 4
18.04.24
štvrťfinále
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 6 6
Robert Galloway/Evan King 0 3 3
muži štvorhra tvrdý Republic of Korea Gwangju Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Jea Moon Lee/Min-Kyu Song 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen/Chak Lam Coleman Wong 0 1 4
18.04.24
štvrťfinále
Yunseong Chung/Yu Hsiou Hsu 2 6 6
Jake Delaney/Li Tu 0 1 3
18.04.24
štvrťfinále
Ricardas Berankis/Illya Marchenko 2 6 6
Sanhui Shin/Woobin Shin 0 3 4
18.04.24
štvrťfinále
Jie Cui/Duckhee Lee 2 6 6
Mattia Bellucci/Moez Echargui 0 3 3
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Gokberk Saritas/Mert Naci Turker 2 7 6
Andrey Chepelev/Kirill Kalennik 0 61 0
18.04.24
štvrťfinále
Jiri Barnat/Tomas Lanik 2 6 6
Giuseppe La Vela/Gian Marco Ortenzi 0 4 0
18.04.24
štvrťfinále
Petr Brunclik/Mika Brunold 2 7 6 10
Arthur Reymond/Edouard Villoslada 1 63 77 6
18.04.24
štvrťfinále
Felix Mischker/Juan Pablo Paz 2 6 6
Manuel Mazza/Andrea Picchione 0 3 4
muži štvorhra tvrdý I. France M15 Azay le sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Louis Dussin/Simon Jonot 2 2 7 15
Raphael Calzi/Lawrence Sciglitano 1 6 66 13
18.04.24
štvrťfinále
Yanis Ghazouani Durand/Loann Massard 2 6 6
Maxence Rivet/Matteo Rocci 0 2 4
18.04.24
štvrťfinále
Axel Garcian/Arthur Nagel 2 6 7
Matthew Hulme/Patrick Kaukovalta 0 4 66
18.04.24
štvrťfinále
Mitchell Harper/Filippo Romano 2 7 6
Luc Fomba/Rafael Izquierdo Luque 0 5 2
muži štvorhra antuka Croatia M15 Dubrovnik sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
David Pichler/Michael Vrbensky 2 7 6
Charles Bertimon/Maxence Bertimon 0 68 4
18.04.24
štvrťfinále
Emanuel Ivanisevic/Tymofii Milovanov 2 6 6
Dennis Dragomirov/Michael Gloeckler 0 1 4
18.04.24
štvrťfinále
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 2 6 7
Alessandro Ingarao/Gabriele Vulpitta 0 3 64
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Demetris Azoides/Menelaos Efstathiou 2 7 6
Alex Knaff/Kai Wehnelt 0 61 2
18.04.24
štvrťfinále
Jody Maginley/Joshua Sheehy 2 7 7
Ryuki Matsuda/Kristjan Tamm 0 68 65
18.04.24
štvrťfinále
Egor Agafonov/Aliaksandr Liaonenka 2 7 5 14
Jordan Chiu/Niklas Waldner 1 63 7 12
18.04.24
štvrťfinále
Alexander Donski/Lukas Pokorny 2 6 7
James Beaven/Sean Hodkin 0 2 5
muži štvorhra antuka Chile M15 Santiago sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Joaquim Almeida/Rafael Tosetto 2 6 6
Brandon Perez/Franco Ribero 0 4 3
18.04.24
štvrťfinále
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 2 6 6
Thomas Brown/Miguel Angel Cabrera 0 3 3
18.04.24
štvrťfinále
Alejandro Bancalari/Benjamin Torres 2 6 3 10
Anders Matta/Facundo Mena 1 1 6 8
18.04.24
štvrťfinále
Alberto Alvarado Berrospi/Alexander Stater 2 6 3 11
Lucio Ratti/Sebastian Santibanez 1 4 6 9
muži štvorhra antuka Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
18.04.24
1. kolo
Sergey Fomin/Eric Vanshelboim 2 6 6 10
Yuichiro Inui/Kazuki Nishiwaki 1 4 72 5
18.04.24
štvrťfinále
Erik Arutiunian/Ruslan Kastsiukevich 2 3 6 10
Markos Kalovelonis/Vladyslav Orlov 1 6 3 8
18.04.24
1. kolo
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 2 3 6 10
Yerassyl Yerdilda/Vitaliy Zatsepin 1 6 1 8
18.04.24
štvrťfinále
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 2 7 6
Jordi Garcia Mestre/Iliyas Maratuly 0 63 1
18.04.24
1. kolo
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 2 6 6
Federico Campana/Leonardo Catani 0 2 1
18.04.24
štvrťfinále
Maksim Shin/Maxim Zhukov 2 7 7
S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta 0 65 5
muži štvorhra antuka Spain M15 Telde sety 1 2 3 4 5
18.04.24
semifinále
Diego Barreto Sanchez/Dali Blanch 2 6 6
David Marrero/Dhruva Mulye 0 1 4
18.04.24
semifinále
Benjamin Pietri/Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Lucca Helguera Casado/Ivan Perez Martin 0 3 1
muži štvorhra antuka Tunisia M25 Hammamet sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Michiel De Krom/Ryan Nijboer 2 6 6
Giuseppe Tresca/Gabriele Volpi 0 3 2
18.04.24
štvrťfinále
Constantin Bittoun Kouzmine/Oleksandr Ovcharenko 2 6 6 16
Cian Maguire/Rohan Mehra 1 1 74 14
18.04.24
štvrťfinále
Simone Agostini/Matteo De Vincentis 2 6 6 10
Hong-Lin Fu/Jeffrey Hsu 1 75 3 4
18.04.24
štvrťfinále
Aleksandr Lobanov/Aziz Ouakaa 2 6 6
Luca Giacomini/Pawel Juszczak 0 4 1
muži štvorhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Gabriele Maria Noce/Augusto Virgili 2 6 6
Anthony Genov/Oleksii Krutykh 0 3 4
18.04.24
štvrťfinále
Luca Potenza/Giorgio Ricca 2 6 6
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 0 3 1
18.04.24
štvrťfinále
Giovanni Oradini/Marcello Serafini 2 7 7
Dimitris Sakellaridis/Michalis Sakellaridis 0 67 5
18.04.24
štvrťfinále
Carlos Lopez Montagud/Alejo Sanchez Quilez 1 1
Gabriele Piraino/Luigi Sorrentino skreč 0 2
muži štvorhra antuka Portugal Oeiras 3 Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 6
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 0 3 4
18.04.24
štvrťfinále
Manuel Guinard/Gregoire Jacq 2 7 6
Andre Goransson/Sem Verbeek 0 5 1
18.04.24
štvrťfinále
Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas 2 6 7
Petr Nouza/Patrik Rikl 0 3 63
18.04.24
štvrťfinále
David Vega Hernandez/Szymon Walkow 2 7 6
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 0 65 3
muži štvorhra antuka Argentina San Miguel de sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 2 2 6 10
Andrea Collarini/Renzo Olivo 1 6 2 7
18.04.24
štvrťfinále
Ignacio Carou/Hernan Casanova 2 6 2 10
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 1 4 6 8
18.04.24
štvrťfinále
Patrick Harper/David Stevenson 2 6 6
Gonzalo Zeitune/Maximo Zeitune 0 2 4
18.04.24
štvrťfinále
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 2 7 7
Mateo Del Pino/Lautaro Midon 0 64 65
muži štvorhra antuka USA Tallahassee Challenger sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Simon Freund/Johannes Ingildsen 2 6 7
Martin Damm/Alex Rybakov 0 0 62
18.04.24
štvrťfinále
William Blumberg/Luis David Martinez 2 4 6 10
Strong Kirchheimer/Toby Alex Kodat 1 6 3 8
18.04.24
štvrťfinále
Christian Harrison/Marcus Willis 2 6 6
Nicholas Bybel/Oliver Crawford 0 3 3
18.04.24
štvrťfinále
Alexander Ritschard/Benjamin Sigouin 2 6 6
Scott Duncan/Federico Agustin Gomez 0 3 4
ženy štvorhra antuka Portugal Oeiras sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech 2 6 6
Carmen Corley/Ivana Corley 0 3 3
18.04.24
štvrťfinále
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 2 6 6
Natela Dzalamidze/Renata Zarazua 0 4 1
18.04.24
štvrťfinále
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Isabelle Haverlag/Suzan Lamens 0 3 4
18.04.24
štvrťfinále
Harriet Dart/Kristina Mladenovic 2 6 6
Aliona Falei/Varvara Lepchenko 0 1 4
ženy štvorhra antuka France Rouen sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova 1 w/o
Arantxa Rus/Mayar Sherif 0
18.04.24
1. kolo
Lidziya Marozava/Kimberley Zimmermann 2 6 7
Sloane Stephens/Yue Yuan 0 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Samantha Murray/Katarzyna Piter 2 7 6
Quinn Gleason/Dalila Jakupovic 0 5 0
ženy štvorhra antuka Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel 2 3 6 10
Anastasia Potapova/Vera Zvonareva 1 6 4 3
18.04.24
štvrťfinále
Bethanie Mattek-Sands/Shuai Zhang 1 w/o
Paula Badosa Gibert/Ons Jabeur 0
18.04.24
štvrťfinále
Barbora Krejcikova/Laura Siegemund 2 6 6
Liudmila Samsonova/Diana Shnaider 0 1 3
18.04.24
štvrťfinále
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 2 6 6
Nastasja Mariana Schunk/Ella Seidel 0 1 2
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno 2 7 3 10
Laura Boehner/Doga Turkmen 1 5 6 5
18.04.24
štvrťfinále
Basak Eraydin/Sonja Zhiyenbayeva 2 6 5 10
Alessandra Mazzola/Linda Sevcikova 1 4 7 8
18.04.24
štvrťfinále
Anri Nagata/Radka Zelnickova 2 6 6
Stefanie Auer/Julita Saner 0 2 3
18.04.24
štvrťfinále
Chantal Sauvant/Natalia Siedliska 2 6 7
Defne Cirpanli/Karolina Vlckova 0 3 66
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Eliessa Vanlangendonck/Emily Welker 2 6 6
Yujin Ahn/Savanna Ly 0 4 2
18.04.24
štvrťfinále
Lara Pfeifer/Camilla Zanolini 2 6 6
Anna Jakovleva/Valeria Koussenkova 0 1 0
18.04.24
štvrťfinále
Paris Corley/Dasha Ivanova 2 6 7
Daria Gorska/Maria Navarro Oliva 0 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Mariia Tkacheva/Milana Zhabrailova 2 7 6
Janika Kusy Alzugaray/Polina Leykina 0 5 2
ženy štvorhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Anna Ureke/Valeriya Yushchenko 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Elina Nepliy 0 0 3
18.04.24
štvrťfinále
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 6 3 10
Ksenia Laskutova/Aruzhan Sagandikova 1 2 6 5
18.04.24
štvrťfinále
Gozal Ainitdinova/Zhanel Rustemova 2 2 6 10
Edda Mamedova/Maria Mikhailova 1 6 3 6
18.04.24
štvrťfinále
Irene Lavino/Haine Ogata 2 6 1 10
Irina Balus/Tatyana Nikolenko 1 1 6 6
ženy štvorhra antuka Spain W15 Telde sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Tilwith Di Girolami/Laia Petretic 2 6 7
Marina Markina/Irene Vigara Ramos 0 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Isis Louise Van Den Broek/Sarah Van Emst 2 7 6
Ida Johansson/Jacquline Nylander Altelius 0 5 2
18.04.24
štvrťfinále
Rinko Matsuda/Emily Seibold 2 6 6 13
Adrienn Nagy/Joelle Steur 1 76 2 11
18.04.24
štvrťfinále
Abigail Amos/Marie Mettraux 2 3 6 10
Isabelle Cherny/Maria Oliver Sanchez 1 6 3 2
ženy štvorhra antuka Tunisia W35 Hammamet sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Yasmine Mansouri/Elena Milovanovic 2 6 6
Himeno Sakatsume/Ikumi Yamazaki 0 3 4
18.04.24
štvrťfinále
Maria Herazo Gonzalez/Kaylah Mcphee 2 6 7
Monique Barry/Mia Horvit 0 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Luisa Hrda/Viola Turini 1 w/o
Katharina Hobgarski/Nina Vargova 0
18.04.24
štvrťfinále
Julie Struplova/Ksenia Zaytseva 2 6 6 10
Vaishnavi Adkar/Ranim Rassil 1 2 76 6
ženy štvorhra antuka Italy W35 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
18.04.24
semifinále
Eleni Christofi/Lia Karatancheva 1 w/o
Enola Chiesa/Patricia Maria Tig 0
18.04.24
štvrťfinále
Eleni Christofi/Lia Karatancheva 2 6 6
Beatrice Ricci/Denise Valente 0 3 2
18.04.24
štvrťfinále
Eleonora Alvisi/Federica Urgesi 2 6 6
Ayla Aksu/Jenny Duerst 0 3 4
ženy štvorhra tvrdý China W50 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Madeleine Brooks/Eudice Wong Chong 2 3 6 10
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 1 6 4 8
18.04.24
štvrťfinále
Chia Yi Tsao/Wushuang Zheng 2 6 6
Yufei Ren/Chengyiyi Yuan 0 4 1
18.04.24
štvrťfinále
Shuo Feng/Alexandra Osborne 2 6 6
En Shuo Liang/Qianhui Tang 0 4 3
ženy štvorhra antuka Switzerland W75 Chiasso sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Despina Papamichail/Simona Waltert 2 7 7
Darja Semenistaja/Daniela Vismane 0 5 5
18.04.24
štvrťfinále
Nika Radisic/Anita Wagner 2 6 4 16
Anna Gabric/Marie Vogt 1 3 6 14
ženy štvorhra antuka Slovenia W75 Koper sety 1 2 3 4 5
18.04.24
štvrťfinále
Pia Lovric/Nina Potocnik 1 w/o
Ela Nala Milic/Anca Alexia Todoni 0
18.04.24
štvrťfinále
Veronika Erjavec/Dominika Salkova 2 6 6
Nala Kovacic/Kaja Najzer 0 1 1
18.04.24
štvrťfinále
Sapfo Sakellaridi/Aurora Zantedeschi 2 7 4 10
Cristina Dinu/Jaimee Fourlis 1 5 6 6
18.04.24
štvrťfinále
Lina Gjorcheska/Andreea Mitu 2 6 6
Ivana Sebestova/Anastasiya Soboleva 0 4 1
<