Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Mexico Acapulco Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Adam Walton 2 6 7
Alexis Galarneau 0 4 63
19.04.24
semifinále
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6
Zachary Svajda 0 2 0
muži dvojhra antuka Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Dusan Lajovic 2 6 3 6
Arthur Fils 1 4 6 2
19.04.24
štvrťfinále
Stefanos Tsitsipas 2 4 6 7
Facundo Diaz Acosta 1 6 3 68
19.04.24
štvrťfinále
Casper Ruud 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 4 3
19.04.24
štvrťfinále
Tomas Martin Etcheverry 2 7 7
Cameron Norrie 0 64 61
muži dvojhra antuka Germany Munich sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Cristian Garin 2 6 6
Alexander Zverev 0 4 4
19.04.24
štvrťfinále
Taylor Harry Fritz 2 4 6 7
Jack Draper 1 6 3 61
19.04.24
štvrťfinále
Holger Rune 2 6 7
Marc-Andrea Huesler 0 4 63
muži dvojhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Marton Fucsovics 2 4 6 6
Corentin Moutet 1 6 4 1
19.04.24
štvrťfinále
Gregoire Barrere 2 6 6 6
Pedro Martinez Portero 1 72 3 4
19.04.24
2. kolo
Gregoire Barrere 2 6 6
Sebastian Korda 0 4 4
19.04.24
2. kolo
Pedro Martinez Portero 2 7 3 6
Miomir Kecmanovic 1 64 6 3
19.04.24
štvrťfinále
Alejandro Tabilo 2 4 7 6
Joao Fonseca 1 6 65 4
19.04.24
2. kolo
Francisco Cerundolo 2 7 6
Federico Coria 0 5 1
19.04.24
2. kolo
Mariano Navone 2 6 2 7
Thiago Seyboth Wild 1 3 6 5
muži dvojhra tvrdý Republic of Korea Gwangju Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Ricardas Berankis 2 6 6 6
Mark Lajal 1 2 74 3
19.04.24
štvrťfinále
Tung-Lin Wu 2 6 5 7
Alibek Kachmazov 1 3 7 63
19.04.24
štvrťfinále
Lloyd Harris 2 6 6
Sho Shimabukuro 0 1 3
19.04.24
štvrťfinále
Bu Yunchaokete 2 7 6
Yu Hsiou Hsu 0 5 3
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Aleksandre Metreveli 2 6 6
Mert Naci Turker 0 4 3
19.04.24
štvrťfinále
Facundo Juarez 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 4 4
19.04.24
štvrťfinále
Philip Henning 2 3 6 6
Kokoro Isomura 1 6 4 3
19.04.24
štvrťfinále
Andrea Picchione 2 6 6
Giuseppe La Vela 0 4 4
muži dvojhra tvrdý I. France M15 Azay le sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Gleb Sakharov 2 6 6
Yanis Ghazouani Durand 0 3 3
19.04.24
štvrťfinále
Alexandre Reco 2 4 7 7
Louis Dussin 1 6 5 64
19.04.24
štvrťfinále
Emile Hudd 2 6 1 6
Kenny de Schepper 1 1 6 3
19.04.24
štvrťfinále
Arthur Bouquier 2 6 6
Samuel Brosset 0 1 4
muži dvojhra antuka Croatia M15 Dubrovnik sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Mirza Basic 2 6 6
Sean Hess 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Maxime Chazal 2 6 6
Pietro Marino 0 3 2
19.04.24
štvrťfinále
Neil Oberleitner 2 6 6
Valerio Perruzza 0 2 3
19.04.24
štvrťfinále
Milos Karol 2 4 6 6
Carlo Alberto Caniato 1 6 3 3
muži dvojhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
19.04.24
1. kolo
Francesco Ferrari 2 6 6
Todor Vukomanovic 0 1 3
19.04.24
1. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 7 6
Radovan Michalik 0 65 4
19.04.24
1. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Leonardo Rossi 0 2 3
19.04.24
1. kolo
Noah Lopez 2 6 6
Stefan Adrian Andreescu 0 4 1
19.04.24
1. kolo
Branko Djuric 2 6 1 10
Mariano Tammaro 1 3 6 5
19.04.24
1. kolo
Stefan Popovic 2 7 6
Kristijan Juhas 0 5 4
19.04.24
1. kolo
Michal Krajci 2 6 6
Daniil Romanov 0 3 1
19.04.24
1. kolo
Aleksa Pisaric 2 6 3 10
Emilien Demanet 1 3 6 7
19.04.24
1. kolo
Paul Barbier Gazeu 2 7 7
Stefan Vujic 0 62 5
19.04.24
1. kolo
Zoran Ludoski 2 4 6 10
Jack Loge 1 6 2 4
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Joshua Sheehy 2 6 3 7
Kristjan Tamm 1 3 6 65
19.04.24
štvrťfinále
Max Wiskandt 2 6 6
Stuart Parker 0 3 0
19.04.24
štvrťfinále
Eliakim Coulibaly 2 7 4 7
Alex Knaff 1 66 6 5
19.04.24
štvrťfinále
Robin Bertrand 2 6 6
Moerani Bouzige 0 0 3
muži dvojhra antuka Chile M15 Santiago sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Facundo Mena 2 6 6 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 1 2 72 0
19.04.24
štvrťfinále
Thomas Brown 2 7 6 7
Ignacio Antonio Becerra Otarola 1 63 710 62
19.04.24
štvrťfinále
Fermin Tenti 2 7 6
Franco Ribero 0 63 2
19.04.24
štvrťfinále
Daniel Antonio Nunez 2 6 6
Gabriel Decamps 0 4 1
muži dvojhra antuka Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Evgenii Tiurnev 2 6 4 6
Dev Javia 1 3 6 3
19.04.24
štvrťfinále
Sergey Fomin 2 7 3 7
Savva Polukhin 1 63 6 63
19.04.24
štvrťfinále
Bekkhan Atlangeriev 2 5 6 7
Denys Klok 1 7 4 64
19.04.24
štvrťfinále
Karan Singh 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 3 4
muži dvojhra antuka Spain M15 Telde sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Martin Klizan 2 6 6
Iliyan Radulov 0 4 2
19.04.24
štvrťfinále
Diego Barreto Sanchez 2 6 3 7
Alejandro Manzanera Pertusa 1 3 6 64
19.04.24
štvrťfinále
Darwin Blanch 2 6 6 7
Albert Pedrico Kravtsov 1 73 1 64
muži dvojhra antuka Tunisia M25 Hammamet sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Aziz Dougaz 2 6 6
Pawel Juszczak 0 3 3
19.04.24
štvrťfinále
Nicola Kuhn 2 6 6
Ryan Nijboer 0 3 2
19.04.24
štvrťfinále
Sandro Kopp 2 6 6
Florent Bax 0 4 3
19.04.24
štvrťfinále
Raphael Collignon 2 6 6
Edas Butvilas 0 2 4
muži dvojhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Kirill Kivattsev 2 6 6
Omni Kumar 0 2 3
19.04.24
semifinále
Gabriele Piraino 2 7 3 6
Clement Chidekh 1 63 6 3
muži dvojhra antuka Portugal Oeiras 3 Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Ugo Blanchet 2 4 6 6
Stefano Napolitano 1 6 1 4
19.04.24
štvrťfinále
Valentin Royer 2 7 1 6
Dennis Novak 1 67 6 3
19.04.24
štvrťfinále
Francisco Comesana 2 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Jaime Faria 2 6 7
Vilius Gaubas 0 4 65
muži dvojhra antuka Argentina San Miguel de sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Andrea Collarini 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 3 2
19.04.24
štvrťfinále
Hernan Casanova 2 6 6
Ergi Kirkin 0 2 2
19.04.24
štvrťfinále
Valerio Aboian 2 5 6 6
Renzo Olivo 1 7 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Lautaro Midon 2 6 6
Franco Roncadelli 0 3 3
muži dvojhra antuka USA Tallahassee Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Mitchell Krueger 2 7 7
Joel Schwaerzler 0 5 64
19.04.24
štvrťfinále
Calvin Hemery 2 7 6 6
Alexander Ritschard 1 5 73 4
19.04.24
štvrťfinále
Stefan Kozlov 2 6 6
Oliver Crawford 0 2 2
19.04.24
štvrťfinále
Zizou Bergs 2 6 6
Gerald Melzer 0 1 4
ženy dvojhra antuka Portugal Oeiras sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Kristina Mladenovic 2 6 6
Varvara Lepchenko 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Bernarda Pera 2 6 6
Francisca Jorge 0 4 1
19.04.24
štvrťfinále
Suzan Lamens 2 6 6
Aliona Falei 0 4 1
19.04.24
štvrťfinále
Clara Tauson 2 6 6
Matilde Jorge 0 1 3
19.04.24
semifinále
Clara Tauson 1 w/o
Bernarda Pera 0
ženy dvojhra antuka France Rouen sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Magda Linette 2 7 6
Arantxa Rus 0 69 1
19.04.24
štvrťfinále
Sloane Stephens 2 6 6
Yue Yuan 0 2 2
19.04.24
štvrťfinále
Caroline Garcia 2 6 6
Elena Gabriela Ruse 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Anhelina Kalinina 2 6 7
Mirra Andreeva 0 4 5
ženy dvojhra antuka Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Marketa Vondrousova 2 3 6 7
Aryna Sabalenka 1 6 3 5
19.04.24
štvrťfinále
Elena Rybakina 2 6 5 6
Jasmine Paolini 1 3 7 3
19.04.24
štvrťfinále
Iga Swiatek 2 7 6
Emma Raducanu 0 62 3
19.04.24
štvrťfinále
Marta Kostyuk 2 3 6 7
Cori Gauff 1 6 4 66
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Ilay Yoruk 2 6 6
Basak Eraydin 0 1 1
19.04.24
štvrťfinále
Chantal Sauvant 2 6 6
Sonja Zhiyenbayeva 0 4 2
19.04.24
štvrťfinále
Denisa Hindova 2 6 6
Defne Cirpanli 0 2 2
19.04.24
štvrťfinále
Radka Zelnickova 2 5 6 6
Linda Sevcikova 1 7 1 2
ženy dvojhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
19.04.24
1. kolo
Martha Matoula 2 6 6
Alena Kasatkina 0 2 2
19.04.24
1. kolo
Aneta Laboutkova 2 6 7
Jana Stojanova 0 3 64
19.04.24
1. kolo
Luisa Meyer Auf Der Heide 2 6 6
Laura Cilekova 0 4 1
19.04.24
1. kolo
Madelief Hageman 2 6 7
Ana Giraldi Requena 0 4 5
19.04.24
1. kolo
Judith Hernandez Miranda 2 6 3 10
Daria Yesypchuk 1 0 6 6
19.04.24
1. kolo
Nikol Palecek 2 5 6 6
Emma Slavikova 1 7 4 4
19.04.24
1. kolo
Natalija Senic 2 6 6
Laura Svatikova 0 4 3
19.04.24
1. kolo
Anja Stankovic 2 1 6 10
Anastasiya Zaparyniuk 1 6 4 6
19.04.24
1. kolo
Ana Grubor 2 6 6
Doroteja Petrovic 0 4 0
19.04.24
1. kolo
Stefania Bojica 2 6 6
Alisa Vasileva 0 1 2
19.04.24
1. kolo
Daria Yesypchuk 2 0 6 6
Judith Hernandez Miranda 1 6 3 3
19.04.24
1. kolo
Isabella Maria Serban 2 6 6
Zuzanna Bednarz 0 3 4
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Sara Daavettila 2 6 6
Marie Villet 0 2 1
19.04.24
štvrťfinále
Milana Zhabrailova 2 6 7 6
Lara Pfeifer 1 74 60 4
19.04.24
štvrťfinále
Hina Inoue 2 6 6
Dasha Ivanova 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Nina Radovanovic 2 6 6
Shiho Akita 0 3 3
ženy dvojhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Ksenia Laskutova 2 7 7
Irene Lavino 0 65 5
19.04.24
štvrťfinále
Valeriya Yushchenko 2 6 6
Alisa Kummel 0 0 2
19.04.24
štvrťfinále
Anastasia Sukhotina 2 6 7
Gozal Ainitdinova 0 0 5
19.04.24
štvrťfinále
Anna Ureke 2 6 6
Irina Balus 0 4 2
ženy dvojhra antuka Spain W15 Telde sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Joelle Steur 2 7 5 6
Adrienn Nagy 1 5 7 2
19.04.24
štvrťfinále
Gina Feistel 2 6 7
Caroline Werner 0 0 5
19.04.24
štvrťfinále
Isis Louise Van Den Broek 2 6 7
Maria Andrienko 0 4 5
ženy dvojhra antuka Tunisia W35 Hammamet sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Alison Van Uytvanck 2 7 6
Gloria Ceschi 0 5 0
19.04.24
štvrťfinále
Malene Helgo 2 6 6
Antonia Schmidt 0 2 4
19.04.24
štvrťfinále
Sada Nahimana 2 6 7
Emma Lene 0 4 67
19.04.24
štvrťfinále
Sofia Rocchetti 2 4 7 6
Weronika Falkowska 1 6 5 4
ženy dvojhra antuka Italy W35 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Stephanie Wagner 2 6 4 6
Jennifer Ruggeri 1 4 6 3
19.04.24
štvrťfinále
Ayla Aksu 2 6 7
Nahia Berecoechea 0 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Beatrice Ricci 2 6 6
Sofia Shapatava 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Lucie Havlickova 2 6 6 7
Laura Hietaranta 1 2 76 63
ženy dvojhra tvrdý China W50 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Qiang Wang 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 2 4
19.04.24
štvrťfinále
Lanlana Tararudee 2 6 6
Hong Yi Cody Wong 0 2 2
19.04.24
štvrťfinále
Zongyu Li 2 6 6
Xinxin Yao 0 4 2
19.04.24
štvrťfinále
Yufei Ren 2 6 6
Fangzhou Liu 0 3 2
ženy dvojhra tvrdý France W50+H Calvi sety 1 2 3 4 5
19.04.24
2. kolo
Irina Ramialison 2 6 7
Sonay Kartal 0 4 67
19.04.24
štvrťfinále
Mona Barthel 2 6 6
Irina Ramialison 0 1 2
19.04.24
štvrťfinále
Nigina Abduraimova 2 6 6
Linda Klimovicova 0 4 3
19.04.24
štvrťfinále
Valentina Ryser 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 3 2
19.04.24
štvrťfinále
Daria Snigur 2 6 6
Victoria Kan 0 3 0
ženy dvojhra antuka Switzerland W75 Chiasso sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Berfu Cengiz 2 2 6 6
Kayla Day 1 6 4 3
19.04.24
štvrťfinále
Anna Bondar 2 6 7
Francesca Curmi 0 4 65
19.04.24
štvrťfinále
Julia Riera 2 6 6
Simona Waltert 0 2 4
19.04.24
štvrťfinále
Lois Boisson 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 1 3
ženy dvojhra antuka Slovenia W75 Koper sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Polona Hercog 2 6 6
Pia Lovric 0 3 4
19.04.24
štvrťfinále
Chloe Paquet 2 3 6 6
Justina Mikulskyte 1 6 1 4
19.04.24
štvrťfinále
Jaimee Fourlis 2 3 7 6
Deborah Chiesa 1 6 5 2
19.04.24
štvrťfinále
Veronika Erjavec 2 6 6
Antonia Ruzic 0 4 1
muži štvorhra tvrdý Mexico Acapulco Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Luke Johnson/Skander Mansouri 2 7 6
Gijs Brouwer/Aidan Mchugh 0 5 1
19.04.24
semifinále
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 6
Anirudh Chandrasekar/Hans Hach Verdugo 0 3 4
muži štvorhra antuka Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 2 6 7
Ivan Dodig/Neal Skupski 0 2 64
19.04.24
štvrťfinále
Tomas Machac/Zhizhen Zhang 2 7 4 10
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 1 67 6 5
muži štvorhra antuka Germany Munich sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Theo Arribage/Vlad Victor Cornea 2 6 7
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 3 61
19.04.24
semifinále
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 6 6 10
Alexander Erler/Lucas Miedler 1 1 75 7
muži štvorhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Sander Arends/Matwe Middelkoop 2 3 6 10
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 1 6 3 6
19.04.24
štvrťfinále
Nicolas Barrientos/Rafael Matos 1 w/o
Pedro Martinez Portero/Alejandro Tabilo 0
19.04.24
1. kolo
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 2 7 6
Fabrice Martin/Denys Molchanov 0 62 2
19.04.24
štvrťfinále
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 7 6
Francisco Cabral/Aleksandr Nedovyesov 0 66 4
muži štvorhra tvrdý Republic of Korea Gwangju Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Jea Moon Lee/Min-Kyu Song 2 6 6
Ricardas Berankis/Illya Marchenko 0 4 4
19.04.24
semifinále
Jie Cui/Duckhee Lee 1 w/o
Yunseong Chung/Yu Hsiou Hsu 0
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Jiri Barnat/Tomas Lanik 2 6 3 10
Petr Brunclik/Mika Brunold 1 1 6 8
19.04.24
semifinále
Felix Mischker/Juan Pablo Paz 2 6 6
Gokberk Saritas/Mert Naci Turker 0 2 3
muži štvorhra tvrdý I. France M15 Azay le sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Axel Garcian/Arthur Nagel 2 6 6
Yanis Ghazouani Durand/Loann Massard 0 3 3
19.04.24
semifinále
Mitchell Harper/Filippo Romano 1 w/o
Louis Dussin/Simon Jonot 0
muži štvorhra antuka Croatia M15 Dubrovnik sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
David Pichler/Michael Vrbensky 2 7 3 10
Marino Jakic/Duje Markovina 1 5 6 3
19.04.24
finále
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 2 7 6
David Pichler/Michael Vrbensky 0 62 3
19.04.24
semifinále
Neil Oberleitner/Adrian Oetzbach 1 w/o
Emanuel Ivanisevic/Tymofii Milovanov 0
muži štvorhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6
Paul Barbier Gazeu/Luka Pavlovic 0 2 1
19.04.24
1. kolo
Viktor Jovic/Kristijan Juhas 2 6 6
Tim Ruehl/Dan Alexandru Tomescu 0 4 3
19.04.24
1. kolo
Dusan Obradovic/Vuk Radjenovic 2 6 7 10
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 1 71 60 6
19.04.24
štvrťfinále
Brian Bozemoj/Tom Clavel 2 6 6
Filiberto Fumagalli/Leonardo Rossi 0 3 2
19.04.24
1. kolo
Brian Bozemoj/Tom Clavel 2 6 6
Alessandro Bellifemine/Federico Valle 0 1 4
19.04.24
1. kolo
Dragos Nicolae Cazacu/Yamato Sueoka 2 6 4 11
Luca Fantini/Mariano Tammaro 1 4 6 9
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Jody Maginley/Joshua Sheehy 2 6 6
Demetris Azoides/Menelaos Efstathiou 0 3 2
19.04.24
semifinále
Egor Agafonov/Aliaksandr Liaonenka 2 6 7 10
Alexander Donski/Lukas Pokorny 1 78 64 8
muži štvorhra antuka Chile M15 Santiago sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Joaquim Almeida/Rafael Tosetto 2 6 7 10
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 1 74 5 6
19.04.24
semifinále
Alejandro Bancalari/Benjamin Torres 2 4 6 10
Alberto Alvarado Berrospi/Alexander Stater 1 6 2 3
muži štvorhra antuka Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 1 w/o
Sergey Fomin/Eric Vanshelboim 0
19.04.24
semifinále
Grigoriy Lomakin/Pavel Verbin 2 6 7
Erik Arutiunian/Ruslan Kastsiukevich 0 3 66
19.04.24
semifinále
Aleksandre Bakshi/Niklas Schell 2 6 6
Maksim Shin/Maxim Zhukov 0 4 2
muži štvorhra antuka Spain M15 Telde sety 1 2 3 4 5
19.04.24
finále
Benjamin Pietri/Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Diego Barreto Sanchez/Dali Blanch 0 3 4
muži štvorhra antuka Tunisia M25 Hammamet sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Michiel De Krom/Ryan Nijboer 2 6 7
Constantin Bittoun Kouzmine/Oleksandr Ovcharenko 0 3 65
19.04.24
semifinále
Aleksandr Lobanov/Aziz Ouakaa 2 6 0 10
Simone Agostini/Matteo De Vincentis 1 4 6 4
muži štvorhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Luca Potenza/Giorgio Ricca 2 7 6
Gabriele Maria Noce/Augusto Virgili 0 62 3
19.04.24
semifinále
Giovanni Oradini/Marcello Serafini 2 6 7
Carlos Lopez Montagud/Alejo Sanchez Quilez 0 4 64
muži štvorhra antuka Portugal Oeiras 3 Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 7 6
David Vega Hernandez/Szymon Walkow 0 65 4
19.04.24
semifinále
Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas 2 4 7 10
Manuel Guinard/Gregoire Jacq 1 6 5 7
muži štvorhra antuka Argentina San Miguel de sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Patrick Harper/David Stevenson 2 6 6
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 0 3 2
19.04.24
semifinále
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 2 7 6
Ignacio Carou/Hernan Casanova 0 64 3
muži štvorhra antuka USA Tallahassee Challenger sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Simon Freund/Johannes Ingildsen 2 6 6 10
Christian Harrison/Marcus Willis 1 4 73 7
19.04.24
semifinále
William Blumberg/Luis David Martinez 2 6 6
Alexander Ritschard/Benjamin Sigouin 0 4 2
ženy štvorhra antuka Portugal Oeiras sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 0 3 3
19.04.24
semifinále
Harriet Dart/Kristina Mladenovic 2 7 7
Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech 0 63 5
ženy štvorhra antuka France Rouen sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Naiktha Bains/Maia Lumsden 2 7 6
Lidziya Marozava/Kimberley Zimmermann 0 5 1
19.04.24
semifinále
Timea Babos/Irina Khromacheva 2 6 6
Samantha Murray/Katarzyna Piter 0 2 2
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno 2 6 4 10
Anri Nagata/Radka Zelnickova 1 1 6 8
19.04.24
semifinále
Chantal Sauvant/Natalia Siedliska 2 3 7 10
Basak Eraydin/Sonja Zhiyenbayeva 1 6 5 6
ženy štvorhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
19.04.24
1. kolo
Stefania Bojica/Carmen Andreea Herea 2 6 6
Marija Djurasic/Ana Grubor 0 0 0
19.04.24
1. kolo
Aneta Laboutkova/Luisa Meyer Auf Der Heide 2 6 6
Arina Bulatova/Masa Tanaskovic 0 1 3
19.04.24
štvrťfinále
Rikke De Koning/Madelief Hageman 2 6 7
Ana Giraldi Requena/Anastasiya Zaparyniuk 0 1 64
19.04.24
štvrťfinále
Bojana Marinkovic/Julia Terziyska 2 6 6
Aneta Laboutkova/Luisa Meyer Auf Der Heide 0 3 0
19.04.24
1. kolo
Bojana Marinkovic/Julia Terziyska 2 6 6
Nikol Palecek/Jana Vanik 0 4 2
19.04.24
štvrťfinále
Viktoria Lackova/Darya Volkova 2 6 6
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 0 3 3
19.04.24
1. kolo
Anja Stankovic/Nina Zabrdac 2 7 6
Ekaterina Kuznetsova/Paula Mihaela Onita 0 62 4
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Eliessa Vanlangendonck/Emily Welker 2 3 6 10
Paris Corley/Dasha Ivanova 1 6 2 8
19.04.24
semifinále
Mariia Tkacheva/Milana Zhabrailova 1 w/o
Lara Pfeifer/Camilla Zanolini 0
ženy štvorhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 7 6
Gozal Ainitdinova/Zhanel Rustemova 0 61 2
19.04.24
semifinále
Irene Lavino/Haine Ogata 2 6 6
Anna Ureke/Valeriya Yushchenko 0 3 4
ženy štvorhra antuka Spain W15 Telde sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Tilwith Di Girolami/Laia Petretic 2 6 6
Abigail Amos/Marie Mettraux 0 1 0
19.04.24
semifinále
Isis Louise Van Den Broek/Sarah Van Emst 2 0 7 10
Rinko Matsuda/Emily Seibold 1 6 5 8
ženy štvorhra antuka Tunisia W35 Hammamet sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Maria Herazo Gonzalez/Kaylah Mcphee 2 6 6
Luisa Hrda/Viola Turini 0 4 1
19.04.24
semifinále
Julie Struplova/Ksenia Zaytseva 2 5 7 11
Yasmine Mansouri/Elena Milovanovic 1 7 66 9
ženy štvorhra antuka Italy W35 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Eleonora Alvisi/Federica Urgesi 2 6 6
Chiara Fornasieri/Emma Ottavia Ghirardato 0 4 2
ženy štvorhra tvrdý China W50 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
19.04.24
štvrťfinále
Arianne Hartono/Prarthana Thombare 2 6 6
Rutuja Bhosale/Yexin Ma 0 3 3
19.04.24
semifinále
Arianne Hartono/Prarthana Thombare 2 7 4 10
Chia Yi Tsao/Wushuang Zheng 1 5 6 5
19.04.24
semifinále
Madeleine Brooks/Eudice Wong Chong 2 6 6
Shuo Feng/Alexandra Osborne 0 4 3
ženy štvorhra tvrdý France W50+H Calvi sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Sarah Beth Grey/Amandine Hesse 2 6 3 10
Chiara Girelli/Maja Radenkovic 1 4 6 1
19.04.24
semifinále
Urszula Radwanska/Valentina Ryser 2 7 6
Julie Belgraver/Marie Weckerle 0 5 4
ženy štvorhra antuka Switzerland W75 Chiasso sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Despina Papamichail/Simona Waltert 1 7 6 4
Nika Radisic/Anita Wagner skreč 0 6 2
19.04.24
semifinále
Emily Appleton/Lena Papadakis 2 6 6
Martina Colmegna/Lisa Pigato 0 4 3
ženy štvorhra antuka Slovenia W75 Koper sety 1 2 3 4 5
19.04.24
semifinále
Veronika Erjavec/Dominika Salkova 2 6 6 10
Lina Gjorcheska/Andreea Mitu 1 2 74 7
19.04.24
semifinále
Sapfo Sakellaridi/Aurora Zantedeschi 2 6 7
Pia Lovric/Nina Potocnik 0 4 5
<