Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Mert Naci Turker [LL]  
Fabian Marozsan [2]  
09:00
1. kolo
Billy Harris  
Facundo Juarez [8]  
09:00
1. kolo
Patrik Rikl  
Matias Zukas [4]  
09:00
1. kolo
Mert Alkaya [WC]  
Fletcher Scott [LL]  
09:00
1. kolo
Yu Hsiou Hsu [1]  
Thijmen Loof [q]  
09:00
1. kolo
Fermin Tenti  
Marco Furlanetto [LL]  
09:00
1. kolo
Stefan Palosi [q]  
Zsombor Velcz  
09:30
1. kolo
Mircea-Alexandru Jecan [5]  
Vladimir Korolev [q]  
09:30
1. kolo
Mathieu Perchicot [3]  
Andrea Picchione [q]  
09:30
1. kolo
Oleg Prihodko [WC]  
Mariano Kestelboim  
09:30
1. kolo
Ignacio Carou [q]  
Jose Fco. Vidal Azorin [7]  
09:30
1. kolo
Ray Ho [q]  
Lorenzo Joaquin Rodriguez [q]  
10:30
1. kolo
Daniel Dutra Da Silva  
Alex Barrena  
10:30
1. kolo
Adam Pavlasek [6]  
Olexiy Kolisnyk [q]  
15:00
1. kolo
Sarp Agabigun [WC]  
Marsel Ilhan  
muži dvojhra antuka Italy M15 Bergamo sety 1 2 3 4 5
09:30
1. kolo
Danylo Kalenichenko  
Edoardo Eremin  
12:30
1. kolo
Daniele Capecchi  
Benjamin Lock [5]  
14:30
1. kolo
Dragos Nicolae Madaras  
Samuel Vincent Ruggeri [WC]  
16:00
1. kolo
Giovanni Fonio [6]  
Luca Nardi  
muži dvojhra tvrdý USA M15 Champaign sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Jason Murray Kubler [1]  
Nathan Ponwith [q]  
17:00
1. kolo
Strong Kirchheimer  
Connor Farren [q]  
17:00
1. kolo
Christian Langmo  
Rio Noguchi [6]  
18:30
1. kolo
Gage Brymer  
Sho Shimabukuro [8]  
18:30
1. kolo
Gonzalo Villanueva [4]  
Kweisi Kenyatte [WC]  
18:30
1. kolo
Alexander Bernard  
Noah Schachter [q]  
20:00
1. kolo
Benjamin Sigouin  
Gabriel Diallo [q]  
20:00
1. kolo
Ezekiel Clark [WC]  
Sekou Bangoura [3]  
20:00
1. kolo
Vasil Kirkov  
Kyle Seelig [q]  
20:00
1. kolo
Khololwam Montsi  
Ben Shelton [WC]  
21:30
1. kolo
Michail Pervolarakis [7]  
Alexander Brown  
21:30
1. kolo
Genaro Alberto Olivieri [5]  
Tyler Zink [q]  
21:30
1. kolo
Roy Smith  
Thomaz Bellucci [2]  
21:30
1. kolo
Dane Sweeny  
Kento Takeuchi  
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:30
1. kolo
Adam El Mihdawy  
Uisung Park [q]  
10:30
1. kolo
Alexander Donski [6]  
Omni Kumar [q]  
10:30
1. kolo
Luciano Darderi  
Kody Pearson [q]  
10:30
1. kolo
Juan Bautista Torres  
Santiago Fa Rodriguez Taverna [3]  
11:30
1. kolo
Moez Echargui  
Miles Jones [q]  
11:30
1. kolo
Aidan Mayo [q]  
Jake Van Emburgh [q]  
15:00
1. kolo
Seong Chan Hong [4]  
Terence Atmane [q]  
15:00
1. kolo
Petros Tsitsipas [WC]  
Jabari Stafford [WC]  
15:00
1. kolo
Oscar Weightman [q]  
Kelsey Stevenson  
muži dvojhra antuka Holland M25 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Bogdan Bobrov  
Jelle Sels [3]  
10:00
1. kolo
Deney Wassermann [LL]  
Guy Den Ouden [WC]  
11:00
1. kolo
Kaichi Uchida [4]  
Guy Den Heijer [q]  
11:00
1. kolo
Hernan Casanova [7]  
Mats Rosenkranz [q]  
11:00
1. kolo
Simon Freund [q]  
Javier Barranco Cosano [2]  
12:30
1. kolo
Ergi Kirkin [8]  
Marko Tepavac  
12:30
1. kolo
Marvin Moeller [q]  
Jeremy Jahn [6]  
14:00
1. kolo
Louis Wessels  
Carlos Lopez Montagud [q]  
14:00
1. kolo
Guillaume Dermiens [q]  
Ryan Nijboer [WC]  
15:30
1. kolo
Gauthier Onclin  
Michael Geerts [5]  
17:00
1. kolo
Jesper De Jong [1]  
Nicolas Alvarez Varona  
19:00
1. kolo
Dax Donders [WC]  
Amaury Raynel [q]  
muži dvojhra antuka Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Alexander Erler [3]  
Yannik Steinegger [q]  
09:00
1. kolo
Alex Rybakov [5]  
Leandro Riedi  
10:30
1. kolo
Johan Nikles  
Aziz Dougaz [2]  
12:00
1. kolo
Maximilian Neuchrist  
Sandro Ehrat [6]  
12:00
1. kolo
Tomas Papik [q]  
Tobias Simon  
12:00
1. kolo
Luca Castelnuovo [q]  
Tim Handel [LL]  
12:00
1. kolo
Dominic Stephan Stricker [1]  
Jerome Kym [WC]  
13:30
1. kolo
Jakub Paul  
Patrick Zahraj [q]  
muži dvojhra antuka France M25 Montauban sety 1 2 3 4 5
10:30
1. kolo
Mohamed Nazim Makhlouf [q]  
Arthur Reymond  
10:30
1. kolo
Dan Added  
Pol Toledo Bague  
10:30
1. kolo
Loris Pourroy [q]  
Dayne Kelly [2]  
11:00
1. kolo
Corentin Denolly [4]  
Arthur Cazaux [WC]  
12:00
1. kolo
Antoine Escoffier [7]  
Lilian Marmousez [WC]  
12:00
1. kolo
Louis Dussin  
Maxime Hamou [8]  
12:00
1. kolo
Mateus Alves (2001)  
Valentin Royer  
12:30
1. kolo
Jonathan Eysseric  
Oriol Roca Batalla [3]  
12:30
1. kolo
Maxime Mora [q]  
Nicolas Tepmahc [q]  
13:30
1. kolo
Titouan Droguet [WC]  
Robert Strombachs [q]  
13:30
1. kolo
Bradley Paliska [q]  
Thomas Deschamps (FRA) [q]  
18:30
1. kolo
Kenny de Schepper  
Hugo Pontico [q]  
muži dvojhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
13:30
2. kolo
Pablo Carreno-Busta [4]  
Jiri Vesely  
15:00
2. kolo
Jordan Thompson  
Lukas Klein [q]  
15:00
2. kolo
Ugo Humbert [7]  
Sam Querrey  
18:00
2. kolo
Stefano Travaglia  
Roberto Bautista Agut [3WC]  
muži dvojhra antuka Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Tristan Lamasine [6]  
Pedro Cachin  
12:30
2. kolo
Hugo Grenier  
Giulio Zeppieri [q]  
13:00
2. kolo
Pedja Krstin  
Manuel Guinard [SE]  
14:00
2. kolo
Malek Jaziri  
Holger Vitus Nodskov Rune [2]  
muži dvojhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Marton Fucsovics  
Reilly Opelka [5]  
12:00
2. kolo
Gael Monfils [1]  
Max Purcell [LL]  
13:00
2. kolo
Egor Gerasimov  
Alexander Bublik [8]  
13:30
2. kolo
Andreas Seppi [LL]  
Emil Ruusuvuori  
13:30
2. kolo
Lorenzo Sonego [3]  
John Millman  
14:30
2. kolo
Alexei Popyrin  
Ilya Ivashka [q]  
15:00
2. kolo
Alejandro Davidovich Fokina [6]  
Vasek Pospisil  
16:30
2. kolo
Liam Broady [WC]  
Alex De Minaur [2]  
muži dvojhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
13:30
2. kolo kval.
Viktor Troicki  
Brandon Nakashima  
13:30
2. kolo kval.
Andrej Martin  
Ernests Gulbis  
13:30
2. kolo kval.
Bernabe Zapata Miralles  
Bernard Tomic  
13:30
2. kolo kval.
Anton Matusevich  
Carlos Taberner  
15:00
2. kolo kval.
Tatsuma Ito  
Jason Jung  
15:00
2. kolo kval.
Marius Copil  
Antoine Hoang  
15:00
2. kolo kval.
Matthew Ebden  
Arthur Fery  
15:00
2. kolo kval.
Denis Kudla  
Kacper Zuk  
15:00
2. kolo kval.
Damir Dzumhur  
Alex Molcan  
15:00
2. kolo kval.
Hugo Dellien  
Daniel Masur  
15:00
2. kolo kval.
Brayden Schnur  
Tomas Machac  
15:00
2. kolo kval.
Christopher O'Connell  
Ruben Bemelmans  
15:00
2. kolo kval.
Arthur Rinderknech  
Jack Pinnington Jones  
15:00
2. kolo kval.
Kamil Majchrzak  
Robin Haase  
15:00
2. kolo kval.
Roman Safiullin  
Federico Gaio  
15:00
2. kolo kval.
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Enzo Couacaud  
15:00
2. kolo kval.
Zdenek Kolar  
Nikola Milojevic  
15:00
2. kolo kval.
Tallon Griekspoor  
Shintaro Mochizuki  
15:00
2. kolo kval.
Marc-Andrea Huesler  
Maxime Cressy  
15:00
2. kolo kval.
Felix Gill  
Marc Polmans  
16:30
2. kolo kval.
Mohamed Safwat  
Frederico Ferreira Silva  
16:30
2. kolo kval.
Yasutaka Uchiyama  
Dudi Sela  
16:30
2. kolo kval.
Mackenzie Mcdonald  
Illya Marchenko  
16:30
2. kolo kval.
Gregoire Barrere  
Sergiy Stakhovsky  
16:30
2. kolo kval.
Ramkumar Ramanathan  
Tomas Martin Etcheverry  
16:30
2. kolo kval.
Altug Celikbilek  
Botic Van De Zandschulp  
16:30
2. kolo kval.
Maxime Janvier  
Oscar Otte  
16:30
2. kolo kval.
Benjamin Bonzi  
Daniel Altmaier  
16:30
2. kolo kval.
Alejandro Tabilo  
Zhizhen Zhang  
16:30
2. kolo kval.
Thiago Seyboth Wild  
Marco Trungelliti  
16:30
2. kolo kval.
Francisco Cerundolo  
Roberto Marcora  
18:00
2. kolo kval.
Andrey Kuznetsov  
Sebastian Ofner  
ženy dvojhra tráva Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
13:00
2. kolo
Patricia Maria Tig  
Nadia Podoroska [5]  
14:00
2. kolo
Alize Cornet  
Victoria Azarenka [2WC]  
16:30
2. kolo
Angelique Kerber [4]  
Anna Blinkova  
18:00
2. kolo
Petra Kvitova [1]  
Ann Li  
ženy dvojhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
13:00
2. kolo
Shelby Rogers [LL]  
Camila Giorgi [q]  
13:00
2. kolo
Jelena Ostapenko [WC]  
Ons Jabeur  
13:30
2. kolo
Elena Rybakina  
Elina Svitolina [2]  
14:00
2. kolo
Cori Gauff  
Anastasija Sevastova [LL]  
15:00
2. kolo
Viktorija Golubic [q]  
Belinda Bencic [6]  
15:00
2. kolo
Bianca Vanessa Andreescu [3]  
Anett Kontaveit  
16:30
2. kolo
Aryna Sabalenka [1]  
Alison Riske  
18:00
2. kolo
Daria Kasatkina  
Iga Swiatek [4]  
ženy dvojhra antuka Holland W15 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Cindy Burger [3]  
Sinja Kraus  
12:00
1. kolo
Alexandra Osborne  
Quirine Lemoine [5]  
12:00
1. kolo
Elena Malygina [8]  
Maria Jose Portillo Ramirez [q]  
12:30
1. kolo
Joelle Steur [q]  
Natalia Szabanin  
14:00
1. kolo
Chiara Scholl  
Elena Jamshidi [q]  
14:00
1. kolo
Mei Yamaguchi [7]  
Alana Parnaby  
14:00
1. kolo
Jasmijn Gimbrere [q]  
Angelina Wirges  
15:30
1. kolo
Chelsea Vanhoutte [q]  
Joanna Garland [6]  
15:30
1. kolo
Denisa Hindova [q]  
Liga Dekmeijere [q]  
19:00
1. kolo
Julia Avdeeva  
Anouk Koevermans [q]  
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
1. kolo
Fanny Ostlund [4]  
Ivania Martinich [q]  
09:00
1. kolo
Amarissa Kiara Toth  
Iva Divac [WC]  
10:00
1. kolo
Basak Eraydin [1]  
Barbora Miklova  
10:00
1. kolo
Mariam Dalakishvili  
Vivien Sandberg [WC]  
10:00
1. kolo
Anja Wildgruber  
Ani Vangelova [q]  
11:30
1. kolo
Diana Demidova [q]  
Federica Bilardo  
11:30
1. kolo
Christina Rosca [q]  
Alba Rey Garcia [LL]  
11:30
1. kolo
Linda Sevcikova [WC]  
Maria Herazo Gonzalez [6]  
11:30
1. kolo
Leyre Romero Gormaz  
Melisa Senli [WC]  
11:30
1. kolo
Ozlem Uslu [q]  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [2]  
13:00
1. kolo
Vanda Lukacs [7]  
Ilay Yoruk  
13:00
1. kolo
Julia Stamatova  
Alina Silich [q]  
13:00
1. kolo
Andreea Velcea [q]  
Hurricane Tyra Black [3]  
13:00
1. kolo
Vanessa Ersoz [q]  
Dia Evtimova  
ženy dvojhra antuka Italy W15 L'aquila sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Chiara Catini [q]  
Tamara Curovic [3]  
10:00
1. kolo
Hina Inoue  
Maria Marfutina [6]  
11:00
1. kolo
Ekaterina Vishnevskaya  
Anastasia Piangerelli [LL]  
11:30
1. kolo
Martina Spigarelli [8]  
Fernanda Labrana [q]  
12:30
1. kolo
Giulia Carbonaro [q]  
Clara Vlasselaer  
12:30
1. kolo
Caijsa Wilda Hennemann  
Natalia Siedliska [7]  
12:30
1. kolo
Valentina Gaggini [q]  
Anastasia Grymalska  
17:00
1. kolo
Tea Lukic [q]  
Dalila Spiteri [2]  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
11:30
1. kolo
Michika Ozeki [3]  
Saki Imamura [q]  
11:30
1. kolo
Hwiwon Wi [q]  
Ferdaous Bahri [WC]  
11:30
1. kolo
Mio Mushika [q]  
Anastasia Nefedova [4]  
13:00
1. kolo
Natalia Orlova  
Gozal Ainitdinova [2]  
13:00
1. kolo
Sabina Sharipova [1]  
Mariana Drazic  
13:00
1. kolo
Magdalena Stoilkovska [LL]  
Margaux Komano [LL]  
13:00
1. kolo
Chiraz Bechri  
Barbora Matusova [8]  
13:00
1. kolo
Mao Mushika [q]  
Solymar Colling  
15:00
1. kolo
Alexandra Riley  
Valeria Bhunu [q]  
15:00
1. kolo
Emira Stafford [WC]  
Joanna Zawadzka  
15:00
1. kolo
Emilie Lindh Gallagher [5]  
Andre Lukosiute [q]  
15:00
1. kolo
Marne Dercksen [LL]  
Raphaelle Lacasse [7]  
ženy dvojhra antuka Switzerland W25 Klosters sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Jesika Maleckova [4]  
Anna Morgina  
09:00
2. kolo
Arina Gabriela Vasilescu [LL]  
Anastasia Detiuc [16]  
10:00
2. kolo
Andreea Prisacariu  
Chloe Paquet [2]  
10:00
2. kolo
Eleonora Molinaro [5]  
Alina Granwehr [WC]  
11:30
2. kolo
Eri Hozumi [13]  
Dea Herdzelas  
11:30
2. kolo
Camilla Rosatello [14]  
Nadine Keller [q]  
11:30
2. kolo
Ioana Loredana Rosca [11]  
Ylena In-Albon  
11:30
2. kolo
Karolina Kozakova [WC]  
Ivana Jorovic [3]  
11:30
2. kolo
Celine Naef [WC]  
Johana Markova [15]  
13:00
2. kolo
Nina Potocnik [12]  
Lisa Pigato  
13:00
2. kolo
Lena Papadakis [q]  
Miriam Kolodziejova [9]  
13:30
2. kolo
Bianca Turati [1]  
Sina Herrmann  
13:30
2. kolo
Weronika Falkowska  
Amina Anshba [8]  
13:30
2. kolo
Valentina Ryser  
Diana Marcinkevica [7]  
15:00
2. kolo
Carol Zhao [6]  
Sebastianna Scilipoti [WC]  
15:00
2. kolo
Jenny Duerst  
Elizabeth Halbauer [10]  
ženy dvojhra antuka France W25 Perigueux sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Federica Di Sarra [4]  
Amanda Carreras  
11:00
1. kolo
Margaux Rouvroy [q]  
Alice Tubello [q]  
11:00
1. kolo
Elsa Jacquemot  
Valeriya Strakhova  
12:30
1. kolo
Margot Yerolymos [9]  
Marine Partaud  
12:30
1. kolo
Emeline Dartron [q]  
Carole Monnet  
13:00
1. kolo
Audrey Albie  
Paula Ormaechea [5]  
13:00
1. kolo
Helena Mohamed [q]  
Lucia Bronzetti [3]  
13:30
1. kolo
Salma Djoubri [WC]  
Maria Sara Popa [q]  
15:30
1. kolo
Alice Rame  
Selena Janicijevic [q]  
ženy dvojhra tvrdý Portugal W25 Porto sety 1 2 3 4 5
12:30
1. kolo
Lucrezia Stefanini [3]  
Lucia Cortez Llorca [q]  
12:30
1. kolo
Olga Helmi [q]  
Risa Ushijima  
12:30
1. kolo
Mariana Campino [WC]  
Arianne Hartono  
13:00
1. kolo
Estela Perez-Somarriba [q]  
Yuriko Miyazaki [8]  
13:00
1. kolo
Momoko Kobori  
Marta Custic [q]  
14:30
1. kolo
Daria Mishina  
Tessah Andrianjafitrimo [2]  
14:30
1. kolo
Lulu Sun [q]  
Mai Hontama [4]  
14:30
1. kolo
Anna Kubareva [q]  
Marina Bassols Ribera [6]  
16:00
1. kolo
Junri Namigata  
Berfu Cengiz  
16:00
1. kolo
Anastasia Tikhonova [q]  
Haruna Arakawa  
16:00
1. kolo
Anastasia Zakharova [1]  
Shuyue Ma  
ženy dvojhra antuka USA W60 Charleston sety 1 2 3 4 5
15:30
1. kolo
Ana Sofia Sanchez  
Maria Lourdes Carle  
15:30
1. kolo
Aldila Sutjiadi  
Despina Papamichail [2]  
15:30
1. kolo
Hanna Chang [3]  
Peyton Stearns  
15:30
1. kolo
Maria Mateas  
Katerina Stewart  
15:30
1. kolo
Elvina Kalieva [WC]  
Fernanda Contreras Gomez  
ženy dvojhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo kval.
Tsvetana Pironkova  
Usue Maitane Arconada  
13:00
1. kolo kval.
Pemra Ozgen  
Magdalena Frech  
13:00
1. kolo kval.
Arina Rodionova  
Giulia Gatto-Monticone  
13:00
1. kolo kval.
Elitsa Kostova  
Destanee Aiava  
13:00
1. kolo kval.
Marina Melnikova  
Xiyu Wang  
13:00
1. kolo kval.
Reka-Luca Jani  
Naiktha Bains  
13:00
1. kolo kval.
Timea Babos  
Barbara Haas  
13:00
1. kolo kval.
Robin Anderson  
Xin Yu Wang  
13:00
1. kolo kval.
Danielle Lao  
Alexandra Dulgheru  
13:00
1. kolo kval.
Viktoriya Tomova  
Irene Burillo Escorihuela  
13:00
1. kolo kval.
Tereza Smitkova  
Jaqueline Cristian  
13:00
1. kolo kval.
Oceane Dodin  
Eva Guerrero Alvarez  
13:00
1. kolo kval.
Jessika Ponchet  
Nuria Parrizas-Diaz  
13:00
1. kolo kval.
Lizette Cabrera  
Katie Swan  
13:00
1. kolo kval.
Elena Gabriela Ruse  
Simona Waltert  
13:00
1. kolo kval.
Caty McNally  
Olga Danilovic  
13:00
1. kolo kval.
Panna Udvardy  
Veronica Cepede Royg  
13:00
1. kolo kval.
Maria Camila Osorio Serrano  
En Shuo Liang  
13:30
1. kolo kval.
Mandy Minella  
Kateryna Bondarenko  
13:30
1. kolo kval.
Urszula Radwanska  
Fang Ying Xun  
13:30
1. kolo kval.
Aleksandra Krunic  
Anna Bondar  
13:30
1. kolo kval.
Irina Maria Bara  
Cristina Bucsa  
13:30
1. kolo kval.
Marie Benoit  
Olga Govortsova  
13:30
1. kolo kval.
Ellen Perez  
Leonie Kung  
13:30
1. kolo kval.
Julia Grabher  
Katarina Zavatska  
13:30
1. kolo kval.
Rebecca Sramkova  
Richel Hogenkamp  
13:30
1. kolo kval.
Mariam Bolkvadze  
Varvara Flink  
13:30
1. kolo kval.
Susan Bandecchi  
Anna Schmiedlova  
13:30
1. kolo kval.
Maja Chwalinska  
Clara Burel  
13:30
1. kolo kval.
Matilda Mutavdzic  
Ana Konjuh  
15:00
1. kolo kval.
Sara Errani  
Storm Sanders  
15:00
1. kolo kval.
Sachia Vickery  
Chihiro Muramatsu  
16:30
2. kolo kval.
Lesley Pattinama Kerkhove  
Maddison Inglis  
16:30
2. kolo kval.
Beatriz Haddad Maia  
Ysaline Bonaventure  
16:30
2. kolo kval.
Priscilla Hon  
Kamilla Rakhimova  
16:30
2. kolo kval.
Anna Kalinskaya  
Indy De Vroome  
18:00
2. kolo kval.
Mayar Sherif  
Jule Niemeier  
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Olexiy Kolisnyk/Oleg Prihodko [ALT]  
Fabian Marozsan/Zsombor Velcz  
muži štvorhra antuka Italy M15 Bergamo sety 1 2 3 4 5
00:10
1. kolo
David Poljak/Francesco Vilardo [1]  
Omar Giacalone/Pietro Rondoni  
21:00
1. kolo
Giovanni Fonio/Wilson Leite [3]  
Juan Pablo Paz/Augusto Virgili  
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15:30
1. kolo
Matias Franco Descotte/Santiago Fa Rodriguez Taverna  
Luciano Darderi/Luca Giacomini  
16:30
1. kolo
Ajeet Rai/Benjamin Winter Lopez  
Valentino De Pellegrin/Leonardo Lopez Linquet [WC]  
muži štvorhra antuka Holland M25 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Simon Freund/Otto Virtanen  
Hernan Casanova/Joao Lucas Reis Da Silva [3]  
17:00
1. kolo
Javier Barranco Cosano/Benjamin Dhoe  
Gijs Brouwer/Jelle Sels [2]  
muži štvorhra antuka Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
13:30
1. kolo
Martin Damm/Alex Rybakov [4]  
Raphael Baltensperger/Jeffrey Von Der Schulenburg [WC]  
15:00
1. kolo
Mika Brunold/Ilias Zimmermann [WC]  
Daniel Cukierman/Nicholas David Ionel  
muži štvorhra antuka France M25 Montauban sety 1 2 3 4 5
15:00
štvrťfinále
Erik Crepaldi/Dayne Kelly  
Dan Added/Arthur Reymond [4]  
15:30
štvrťfinále
Viktor Durasovic/Markus Eriksson [3]  
Arthur Bouquier/Louis Dussin  
17:00
štvrťfinále
Oriol Roca Batalla/Mark Vervoort [1]  
Theo Arribage/Titouan Droguet  
17:00
štvrťfinále
Franco Agamenone/Antoine Escoffier  
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric [2]  
muži štvorhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
13:30
štvrťfinále
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski  
Marcus Daniell/Philipp Oswald [2]  
16:30
štvrťfinále
Oliver Marach/Aisam Qureshi [3]  
Adrian Mannarino/Miguel-Angel Reyes-Varela  
16:30
štvrťfinále
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [1]  
Novak Djokovic/Carlos Gomez-Herrera [WC]  
muži štvorhra antuka Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Sergio Galdos/Orlando Luz  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [4]  
13:00
1. kolo
Vit Kopriva/Jiri Lehecka  
Robert Galloway/Alex Lawson [2]  
14:30
1. kolo
Evan King/Hunter Reese [3]  
Riccardo Bonadio/Teimuraz Gabashvili  
15:00
1. kolo
Guillermo Duran/Gastao Elias  
Malek Jaziri/Goncalo Oliveira  
17:00
1. kolo
Raul Brancaccio/Giulio Zeppieri [WC]  
Szymon Walkow/Jan Zielinski  
muži štvorhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Rohan Bopanna/Divij Sharan  
Alastair Gray/Luke Johnson [WC]  
13:30
1. kolo
Nikola Mektic/Mate Pavic [1]  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
15:00
1. kolo
Max Purcell/Luke Saville  
Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara [WC]  
15:30
1. kolo
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin [4]  
Luke Bambridge/Jamie Murray  
17:00
1. kolo
Frederik Nielsen/Franko Skugor  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [3]  
18:00
1. kolo
Raven Klaasen/Ben Mclachlan  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [2]  
18:30
1. kolo
Ken Skupski/Neal Skupski  
Hugo Nys/Jonny O'Mara  
ženy štvorhra tráva Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
13:00
štvrťfinále
Darija Jurak/Andreja Klepac [1]  
Anna Danilina/Varvara Gracheva  
14:30
štvrťfinále
Natela Dzalamidze/Paula Kania  
Vivian Heisen/Kveta Peschke [4]  
16:00
štvrťfinále
Alena Fomina/Ekaterina Yashina  
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru [2]  
ženy štvorhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
13:00
1. kolo
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [4]  
Hayley Carter/Nao Hibino  
13:00
1. kolo
Lucie Hradecka/Shuai Zhang  
Shuko Aoyama/Ena Shibahara [2]  
13:30
1. kolo
Veronika Kudermetova/Elena Vesnina [SR]  
Sharon Fichman/Giuliana Olmos  
15:00
1. kolo
Lyudmyla Kichenok/Makoto Ninomiya  
Samantha Stosur/Coco Vandeweghe [SR]  
16:30
1. kolo
Harriet Dart/Heather Watson [WC]  
Cori Gauff/Jelena Ostapenko  
16:30
1. kolo
Marta Kostyuk/Elina Svitolina  
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk [3]  
18:00
1. kolo
Bethanie Mattek-Sands/Sania Mirza [SR]  
Gabriela Dabrowski/Vera Zvonareva  
18:00
1. kolo
Nicole Melichar/Demi Schuurs [1]  
Bianca Vanessa Andreescu/Yulia Putintseva  
ženy štvorhra antuka Holland W15 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Demi Tran/Lian Tran  
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher [2]  
00:00
štvrťfinále
Denisa Hindova/Sinja Kraus  
Ekaterina Makarova (1996)/Lexie Stevens [3]  
00:00
štvrťfinále
Alexandra Osborne/Alana Parnaby [4]  
Ali Collins/Jaimee Fourlis  
ženy štvorhra antuka Italy W15 L'aquila sety 1 2 3 4 5
14:00
1. kolo
Giorgia Pinto/Gaia Squarcialupi  
Michaela Bayerlova/Emily Seibold [3]  
14:30
1. kolo
Tamara Curovic/Natalia Siedliska [1]  
Anastasia Grymalska/Anne Schaefer  
14:30
1. kolo
Anita Bertoloni/Federica Trevisan  
Noka Juric/Marija Semenistaja  
15:30
1. kolo
Federica Arcidiacono/Hina Inoue  
Georgia Pedone/Denise Valente [WC]  
16:00
1. kolo
Enola Chiesa/Anastasia Piangerelli  
Carlotta Gabrielli/Emma Valletta [WC]  
17:00
1. kolo
Soumeya Anane/Federica Prati  
Angelica Raggi/Eliessa Vanlangendonck [2]  
ženy štvorhra antuka Switzerland W25 Klosters sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Elysia Bolton/Yasmine Mansouri  
Diana Marcinkevica/Anna Morgina [4]  
15:00
1. kolo
Barbara Gatica/Rebeca Pereira [3]  
Karolina Kozakova/Celine Naef [WC]  
15:00
1. kolo
Dea Herdzelas/Johana Markova  
Ylena In-Albon/Nina Stadler  
ženy štvorhra antuka France W25 Perigueux sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Valeriya Strakhova/Yue Yuan [1]  
Loudmilla Bencheikh/Maelys Bougrat  
14:30
1. kolo
Aubane Droguet/Margaux Rouvroy  
Diane Parry/Margot Yerolymos  
15:30
štvrťfinále
Luisina Giovannini/Karen Marthiens  
Audrey Albie/Leolia Jeanjean [4]  
16:00
štvrťfinále
Polina Leykina/Marine Partaud [3]  
Sada Nahimana/Anna Siskova  
ženy štvorhra tvrdý Portugal W25 Porto sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Mana Ayukawa/Akiko Omae [1]  
Alicia Barnett/Olivia Nicholls  
00:00
štvrťfinále
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki  
Emily Appleton/Freya Christie  
00:00
štvrťfinále
Elizabet Hamaliy/Matilde Jorge [WC]  
Haruna Arakawa/Olivia Tjandramulia [3]  
00:00
štvrťfinále
Daria Mishina/Anastasia Zakharova [4]  
Mai Hontama/Junri Namigata  
ženy štvorhra antuka USA W60 Charleston sety 1 2 3 4 5
16:00
1. kolo
Alycia Parks/Amy Zhu  
Rasheeda Mcadoo/Peyton Stearns  
16:00
1. kolo
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa  
Kyoka Okamura/Conny Perrin [4]  
16:00
1. kolo
Fanny Stollar/Aldila Sutjiadi [1]  
Katarina Jokic/Jantje Tilbuerger [WC]  
16:00
1. kolo
Gianna Pielet/Katerina Stewart [WC]  
Dasha Ivanova/Gergana Topalova  
18:30
1. kolo
Chieh-Yu Hsu/Erika Sema [3]  
Fernanda Contreras Gomez/Marcela Zacarias  
20:00
1. kolo
Victoria Rodriguez/Ana Sofia Sanchez  
Sophie Chang/Emma Navarro  
21:30
1. kolo
Maria Lourdes Carle/Paige Mary Hourigan  
Piper Charney/Taylor Ng [WC]  
21:30
1. kolo
Maria Mateas/Despina Papamichail  
Quinn Gleason/Maria Sanchez [2]  
<