Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Francisco Cerundolo 2 7 7
Federico Coria 0 5 5
26.11.20
2. kolo
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 3 3
26.11.20
2. kolo
Vit Kopriva 2 6 3 6
Jesper De Jong 1 0 6 1
26.11.20
2. kolo
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 1 2
muži dvojhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
26.11.20
1. kolo
Kenny de Schepper 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 4 2
26.11.20
2. kolo
Ivan Gakhov 2 6 6
Luca Van Assche 0 1 4
26.11.20
2. kolo
Marco Bortolotti 2 6 6
Timofey Skatov 0 3 4
26.11.20
2. kolo
Nicolas Alvarez Varona 2 2 6 6
Felix Gill 1 6 0 3
26.11.20
2. kolo
Lilian Marmousez 2 6 6
Alberto Barroso Campos 0 2 3
26.11.20
2. kolo
Pol Martin Tiffon 2 6 3 7
Alvaro Lopez San Martin 1 1 6 65
26.11.20
2. kolo
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Francisco Andreu Garcia 0 1 4
26.11.20
2. kolo
Kenny de Schepper 2 6 6
Tiago Cacao 0 1 3
26.11.20
2. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc 2 7 4 6
Nicolas Moreno De Alboran 1 65 6 3
muži dvojhra tvrdý I. Slovakia M15 Bratislava sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Bogdan Bobrov 2 0 7 7
Alexis Canter 1 6 5 5
26.11.20
2. kolo
Zizou Bergs 2 7 6
Arthur Fery 0 61 1
26.11.20
2. kolo
Artem Dubrivnyy 2 2 6 6
Otto Virtanen 1 6 3 4
26.11.20
2. kolo
Danylo Kalenichenko 2 4 6 7
David Poljak 1 6 2 63
26.11.20
2. kolo
Marek Gengel 2 7 6
Savriyan Danilov 0 65 4
26.11.20
2. kolo
Vadym Ursu 2 4 6 6
Filip Misolic 1 6 3 4
26.11.20
2. kolo
Tobias Simon 2 6 7
Tomas Jirousek 0 1 5
26.11.20
2. kolo
Peter Fajta 2 6 6
Petr Michnev 0 4 4
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Sidane Pontjodikromo 2 6 3 7
Johan Nikles 1 4 6 5
26.11.20
2. kolo
Emiliano Maggioli 2 3 6 6
Damien Wenger 1 6 3 1
26.11.20
2. kolo
Juan Bautista Otegui 2 5 7 7
Benjamin Dhoe 1 7 5 63
26.11.20
2. kolo
Niels Visker 2 7 3 6
Fabrizio Ornago 1 610 6 4
26.11.20
2. kolo
Juan Pablo Paz 2 6 7
Aldin Setkic 0 4 5
26.11.20
2. kolo
Daniel Michalski 2 6 6
Yurii Dzhavakian 0 1 4
26.11.20
2. kolo
Luis Patino 2 6 2 6
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 1 1 6 3
26.11.20
2. kolo
Miljan Zekic 2 6 6
Erik Crepaldi 0 3 4
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
26.11.20
1. kolo
Skander Mansouri 2 6 6
Colin Sinclair 0 2 3
26.11.20
1. kolo
Daniele Capecchi 2 6 6
Terence Atmane 0 0 1
26.11.20
1. kolo
Mats Rosenkranz 2 6 6
Kristjan Tamm 0 4 4
26.11.20
1. kolo
Pierre Delage 2 6 6
Matias Zukas 0 1 4
26.11.20
1. kolo
Titouan Droguet 2 5 7 6
Omar Giacalone 1 7 65 2
26.11.20
1. kolo
Mirko Martinez 2 6 6
Lazar Vojinovic 0 2 2
26.11.20
1. kolo
Ergi Kirkin 2 6 7
Mousa Alkotop 0 2 5
26.11.20
1. kolo
Alibek Kachmazov 2 6 6
Ignacio Carou 0 0 3
26.11.20
1. kolo
Luca Giacomini 2 7 6
Moez Echargui 0 5 3
26.11.20
1. kolo
Kenneth Raisma 2 6 6
Jean Thirouin 0 4 4
26.11.20
1. kolo
Tomas Lipovsek Puches 2 5 6 6
Cesar Bourgois 1 7 4 2
26.11.20
1. kolo
Clement Deleersnyder 2 6 3 6
Sebastian Prechtel 1 3 6 3
26.11.20
1. kolo
Luca Potenza 2 6 7
Aziz Ouakaa 0 3 64
26.11.20
1. kolo
Adrian Oetzbach 2 6 6
Uladzislau Zhuk 0 2 3
26.11.20
1. kolo
Eliakim Coulibaly 2 6 3 6
Michal Dembek 1 2 6 2
26.11.20
1. kolo
Matias Franco Descotte 2 3 6 6
Louis Tessa 1 6 1 4
muži dvojhra antuka Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Christian Lindell 0 2 3
26.11.20
2. kolo
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 2 6
Orlando Luz 1 4 6 3
26.11.20
2. kolo
Joao Menezes 2 6 6
Chun Hsin Tseng 0 3 3
26.11.20
2. kolo
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Thomaz Bellucci 0 3 1
ženy dvojhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Daria Mishina 2 6 6
Anastasia Zolotareva 0 2 2
26.11.20
2. kolo
Jessie Aney 2 1 6 6
Anastasia Nefedova 1 6 4 2
26.11.20
2. kolo
Lexie Stevens 2 6 6
Julia Garcia 0 1 4
26.11.20
2. kolo
Erika Andreeva 2 6 7
Diana Shnaider 0 4 5
26.11.20
2. kolo
Carolina Meligeni Alves 2 6 6
Lulu Sun 0 4 4
26.11.20
2. kolo
Ksenia Laskutova 2 6 6
Aya El Aouni 0 4 2
26.11.20
2. kolo
Zhibek Kulambayeva 2 6 3 6
Pia Lovric 1 0 6 1
26.11.20
2. kolo
Barbora Matusova 2 6 6
Aya El Sayed 0 2 2
ženy dvojhra antuka Spain W15 Las Palmas sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Andrea Lazaro Garcia 2 7 2 6
Andrea Gamiz 1 63 6 3
26.11.20
2. kolo
Anastasia Zarycka 2 6 6
Guillermina Naya 0 2 2
26.11.20
2. kolo
Suzan Lamens 2 4 6 6
Malene Helgo 1 6 1 1
26.11.20
2. kolo
Marta Custic 2 6 6
Paula Ormaechea 0 1 3
26.11.20
2. kolo
Katharina Gerlach 2 6 6
Laura Pigossi 0 4 3
26.11.20
2. kolo
Oksana Selekhmeteva 2 4 6 6
Marina Bassols Ribera 1 6 2 1
26.11.20
2. kolo
Diane Parry 2 6 3 6
Alice Rame 1 3 6 2
26.11.20
2. kolo
Maryna Zanevska 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 4 2
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
26.11.20
2. kolo
Dia Evtimova 2 7 6
Sebastianna Scilipoti 0 5 4
26.11.20
2. kolo
Ines Ibbou 2 6 6
Elena Milovanovic 0 4 4
26.11.20
2. kolo
Nefisa Berberovic 1 6
Wiem Boubaker skreč 0 2
26.11.20
2. kolo
Carole Monnet 2 6 6
Yasmine Mansouri 0 1 3
26.11.20
2. kolo
Manon Arcangioli 2 6 7
Olivia Gram 0 2 63
26.11.20
2. kolo
Shalimar Talbi 2 6 7
Anna Ukolova 0 1 65
26.11.20
2. kolo
Aubane Droguet 2 4 6 6
Sina Herrmann 1 6 4 3
26.11.20
2. kolo
Yuliya Hatouka 2 7 6
Eliessa Vanlangendonck 0 5 2
muži štvorhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
26.11.20
štvrťfinále
Daniel Elahi Galan/Agustin Velotti 1 w/o
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 0
26.11.20
1. kolo
Conner Huertas del Pino/Jorge Brian Panta Herreros 1 n/p
Boris Arias/Mark Vervoort 0
26.11.20
štvrťfinále
Gonzalo Escobar/Artem Sitak 2 7 6
Conner Huertas del Pino/Jorge Brian Panta Herreros 0 69 2
26.11.20
štvrťfinále
Collin Altamirano/Vitaliy Sachko 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo 0 4 1
26.11.20
štvrťfinále
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 6 4 10
Sergio Galdos/Facundo Mena 1 3 6 7
muži štvorhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
26.11.20
štvrťfinále
Eduard Esteve Lobato/Pedro Vives Marcos 2 7 6
Ivan Gakhov/Alvaro Lopez San Martin 0 66 3
26.11.20
semifinále
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan 2 7 6
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko 0 5 3
26.11.20
semifinále
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 2 7 7
Eduard Esteve Lobato/Pedro Vives Marcos 0 5 66
muži štvorhra tvrdý I. Slovakia M15 Bratislava sety 1 2 3 4 5
26.11.20
štvrťfinále
Michal Mikula/Yann Wojcik 2 6 6
Jan Jermar/Jaroslav Pospisil 0 4 2
26.11.20
štvrťfinále
Filip Misolic/Frane Nincevic 1 w/o
Zizou Bergs/Otto Virtanen 0
26.11.20
štvrťfinále
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 6
Bogdan Bobrov/Savriyan Danilov 0 3 3
26.11.20
štvrťfinále
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 6 6
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 0 4 3
muži štvorhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
26.11.20
štvrťfinále
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar 1 w/o
Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina 0
26.11.20
štvrťfinále
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Daniel Michalski/Fabrizio Ornago 0 4 2
26.11.20
štvrťfinále
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 6
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 0 1 4
26.11.20
štvrťfinále
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 2 6 6
Yurii Dzhavakian/Mariano Navone 0 1 3
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
26.11.20
1. kolo
Gabriel Roveri Sidney/Matias Zukas 2 6 6
Alibek Kachmazov/Oscar Weightman 0 4 3
26.11.20
1. kolo
Theo Arribage/Titouan Droguet 2 6 6
Daniele Capecchi/Omar Giacalone 0 1 3
26.11.20
1. kolo
Kenneth Raisma/Kristjan Tamm 2 6 6
Skander Mansouri/Mirko Martinez 0 1 3
26.11.20
1. kolo
Constantin Bittoun Kouzmine/Ergi Kirkin 2 6 6
Benedikt Henning/Caspar Schuetze 0 1 3
muži štvorhra antuka Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
26.11.20
štvrťfinále
Carlos Gomez-Herrera/Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6 10
Martin Redlicki/Hunter Reese 1 4 76 7
26.11.20
štvrťfinále
Rogerio Dutra Da Silva/Fernando Romboli 2 6 6 10
Martin Cuevas/Orlando Luz 1 78 4 4
26.11.20
štvrťfinále
Guillermo Duran/Roberto Quiroz 2 6 6
Teimuraz Gabashvili/Dmitry Popko 0 0 1
26.11.20
štvrťfinále
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Frederico Ferreira Silva/Mariano Kestelboim 0 3 2
ženy štvorhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
26.11.20
štvrťfinále
Elina Avanesyan/Anna Kubareva 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva 0 4 3
26.11.20
semifinále
Elina Avanesyan/Anna Kubareva 2 5 6 10
Ines Murta/Lexie Stevens 1 7 2 6
26.11.20
štvrťfinále
Ines Murta/Lexie Stevens 2 7 6
Matilda Mutavdzic/Diana Shnaider 0 65 4
26.11.20
štvrťfinále
Anastasia Nefedova/Jazmin Ortenzi 2 7 5 10
Hana Mortagy/Sandra Samir 1 63 7 5
26.11.20
štvrťfinále
Zhibek Kulambayeva/Noel Saidenova 2 6 6
Julia Garcia/Helene Scholsen 0 3 4
ženy štvorhra antuka Spain W15 Las Palmas sety 1 2 3 4 5
26.11.20
semifinále
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 6 5 10
Gabriela Ce/Paula Ormaechea 1 0 7 7
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
26.11.20
1. kolo
Chiara Catini/Astrid Cirotte 2 6 6
Andjela Jocovic/Elena Milovanovic 0 3 0
26.11.20
1. kolo
Dia Evtimova/Carole Monnet 2 6 6
Maria Bondarenko/Sebastianna Scilipoti 0 0 2
26.11.20
1. kolo
Justine Bryson/Angelina Graovac 2 6 7
Amal Gati/Ghalia Guizani 0 3 5
26.11.20
1. kolo
Alina Michalitsch/Ani Vangelova 2 6 6
Nefisa Berberovic/Anita Husaric 0 3 2
<