ZÁPAS
08.05.18 | 1. kolo | Johana Markova | Viktoria Surova | 6-4, 7-63 | Kaposvar | antuka |
ŠTATISTIKY
Johana Markova | Viktoria Surova | |
1. podanie % | 41/72 (57%) | 42/79 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/41 (78%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/31 (42%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/79 (44%) | 27/72 (38%) |
Vyhrané body celkom | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 12 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Viktoria Surova | |
1-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Viktoria Surova | |
3-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Johana Markova | 5-3 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Johana Markova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Viktoria Surova | |
1-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johana Markova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-6 | Viktoria Surova | |
6-6 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
27.09.99, 24 rokov
27.09.99, 24 rokov
Johana Markova vs. Viktoria Surova - Vzájomné zápasy
08.05.18 | 1. kolo | Johana Markova | Viktoria Surova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Kaposvar | antuka |
Johana Markova form & Viktoria Surova form
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Viktoria Surova - posledné zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |