ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | Vrnjacka Banja | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovensko
27.09.99, 24 rokov
27.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.03.01, 23 rokov
20.03.01, 23 rokov
Viktoria Surova vs. Ksenija Tmusic - Vzájomné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Viktoria Surova form & Ksenija Tmusic form
Viktoria Surova - posledné zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ksenija Tmusic - posledné zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Teona Velkoska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-2, 6-72, 3-4, - Ksenija Tmusic - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Daskalovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Sofya Golubovskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Nadja Stojcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Deen | 6-2, 6-1 | detail zápasu |