ZÁPAS
05.07.22 | kvalifik. | Johana Markova | Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | W60 Amstelveen | antuka |
ŠTATISTIKY
Johana Markova | Andreea Rosca | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 41/60 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/33 (48%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 33/60 (55%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body celkom | 58/113 (51%) | 55/113 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johana Markova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Johana Markova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Johana Markova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7-4, 8-4, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johana Markova vs. Andreea Rosca - Vzájomné zápasy
05.07.22 | kvalifik. | Johana Markova | Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | W60 Amstelveen | antuka |
Johana Markova form & Andreea Rosca form
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Andreea Rosca - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |