ZÁPAS
10.09.18 | kvalifik. | Aneta Laboutkova | Viktoria Surova | 6-2, 6-0 | Frydek Mistek | antuka |
ŠTATISTIKY
Aneta Laboutkova | Viktoria Surova | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/23 (87%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkom | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
27.09.99, 24 rokov
27.09.99, 24 rokov
Aneta Laboutkova vs. Viktoria Surova - Vzájomné zápasy
10.09.18 | kvalifik. | Aneta Laboutkova | Viktoria Surova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Aneta Laboutkova form & Viktoria Surova form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Viktoria Surova - posledné zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |