Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.12.00, 23 rokov
05.12.00, 23 rokov
Bogdan Borza vs. Andrey Uvarov - Vzájomné zápasy
20.10.19 | 1. kolo kval. | Bogdan Borza | Andrey Uvarov | 6-3, 7-62 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Bogdan Borza form & Andrey Uvarov form
Bogdan Borza - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Andrea Del Federico | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Calin Postea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Alexandru Luca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.22 kvalifik. | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-61, 2-0, Biagio Gramaticopolo - skreč | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | - | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
07.01.22 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Gianrocco De Filippo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Koray Kirci | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Kalkenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Marco Mania | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Andrey Uvarov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Richard Muzaev | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Alexandr Semenov | 3-6, 7-65, 12-10 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Abdurahman Saidmuhamedov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Zaitcev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Masi Sarpola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-0 | detail zápasu |