ZÁPAS
29.11.21 | 2. kolo kval. | Bogdan Borza | Mohamed Ali Abibsi | 6-1, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Bogdan Borza | Mohamed Ali Abibsi | |
1. podanie % | 29/43 (67%) | 42/66 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/29 (86%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/66 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alžírsko
29.06.02, 21 rokov
29.06.02, 21 rokov
Bogdan Borza vs. Mohamed Ali Abibsi - Vzájomné zápasy
30.03.22 | 1. kolo | Bogdan Borza | Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
29.11.21 | 2. kolo kval. | Bogdan Borza | Mohamed Ali Abibsi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Bogdan Borza form & Mohamed Ali Abibsi form
Bogdan Borza - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Andrea Del Federico | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Calin Postea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Alexandru Luca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.22 kvalifik. | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-61, 2-0, Biagio Gramaticopolo - skreč | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | - | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
07.01.22 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Gianrocco De Filippo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Koray Kirci | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Kalkenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Marco Mania | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Mohamed Ali Abibsi - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Thalheimer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Shuannon Tricerri | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 2-4, - Mohamed Ali Abibsi - skreč | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-1, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarthak Suden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Vito Tonejc | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 5-1, Kirill Mishkin - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |