ZÁPAS
08.02.21 | 2. kolo kval. | Tina Nadine Smith | Alica Rusova | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tina Nadine Smith vs. Alica Rusova - Vzájomné zápasy
08.02.21 | 2. kolo kval. | Tina Nadine Smith | Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Tina Nadine Smith form & Alica Rusova form
Tina Nadine Smith - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Chiasso - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Nora Rezzonico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Swan - tráva | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Alica Rusova - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |