ZÁPAS
07.05.23 | 1. kolo kval. | Rada Zolotareva | Vlada Stepanova | 6-1, 6-0 | W25 Kachreti | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rusko
28.09.08, 15 rokov
28.09.08, 15 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.06.01, 22 rokov
03.06.01, 22 rokov
Rada Zolotareva vs. Vlada Stepanova - Vzájomné zápasy
07.05.23 | 1. kolo kval. | Rada Zolotareva | Vlada Stepanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Kachreti | tvrdý |
Rada Zolotareva form & Vlada Stepanova form
Rada Zolotareva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 2-0, Daria Ioana Pastoric - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ada Kumru | 6-3, 6-79, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Koharu Niimi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Elina Zakharova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Vlada Stepanova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Tatyana Chsherbakova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Wenfei Yu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |