ZÁPAS
07.06.23 | 1. kolo | Oceane Dodin | Maia Lumsden | 7-5, 3-6, 6-3 | W100 Surbiton | tráva |
ŠTATISTIKY
Oceane Dodin | Maia Lumsden | |
1. podanie % | 52/97 (54%) | 60/91 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/52 (67%) | 37/60 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/45 (56%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 39/91 (43%) | 37/97 (38%) |
Vyhrané body celkom | 99/188 (53%) | 89/188 (47%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esá | 7 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oceane Dodin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Dodin | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Dodin | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Dodin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oceane Dodin vs. Maia Lumsden - Vzájomné zápasy
07.06.23 | 1. kolo | Oceane Dodin | Maia Lumsden | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | W100 Surbiton | tráva |
Oceane Dodin form & Maia Lumsden form
Oceane Dodin - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
14.03.24 štvrťfinále | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Maia Lumsden - posledné zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |