ZÁPAS
02.07.23 | 1. kolo kval. | Merel Hoedt | Adrienn Nagy | 6-1, 6-1 | W40 The | antuka |
ŠTATISTIKY
Merel Hoedt | Adrienn Nagy | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 12/44 (27%) |
Vyhrané body celkom | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 0 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Merel Hoedt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-0 | |
0-0, 40-0 | ||
5-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Merel Hoedt | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Merel Hoedt vs. Adrienn Nagy - Vzájomné zápasy
02.07.23 | 1. kolo kval. | Merel Hoedt | Adrienn Nagy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W40 The | antuka |
Merel Hoedt form & Adrienn Nagy form
Merel Hoedt - posledné zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Lea Nilsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Gergana Topalova | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.24 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Annelin Bakker | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |