ZÁPAS
16.10.22 | 1. kolo kval. | Maria Eleni Poulka | Anastasija Radojevic | 7-5, 7-5 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Grécko
22.03.03, 21 rokov
22.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
07.09.02, 21 rokov
07.09.02, 21 rokov
Maria Eleni Poulka vs. Anastasija Radojevic - Vzájomné zápasy
16.10.22 | 1. kolo kval. | Maria Eleni Poulka | Anastasija Radojevic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Maria Eleni Poulka form & Anastasija Radojevic form
Maria Eleni Poulka - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Liv Boulard | 7-5, 1-3, - Maria Eleni Poulka - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adi Bitton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Ogescu | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Liya Pencheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Styliani Roussopoulou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Anastasija Radojevic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | detail zápasu |