W15 Kursumlijska Banja 2023 live score, live výsledky

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

ženy dvojhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
30.04.23
finále
Leonie Kung 2 6 6
Lavinia Tanasie 0 3 2
29.04.23
semifinále
Leonie Kung 2 6 6 6
Evialina Laskevich 1 76 4 4
29.04.23
semifinále
Lavinia Tanasie 2 6 6 6
Sofia Rocchetti 0 2 3 4
28.04.23
štvrťfinále
Leonie Kung 2 6 7
Suana Tucakovic 0 2 5
28.04.23
štvrťfinále
Sofia Rocchetti 2 7 6
Matilde Mariani 0 5 3
28.04.23
štvrťfinále
Evialina Laskevich 2 4 6 6
Dimitra Pavlou 1 6 0 0
28.04.23
štvrťfinále
Lavinia Tanasie 2 6 6 6
Lara Stojanovski 0 2 3 0
27.04.23
2. kolo
Leonie Kung 2 6 6
Anja Stankovic 0 0 2
27.04.23
2. kolo
Matilde Mariani 2 3 6 6
Linda Salvi 1 6 2 2
27.04.23
2. kolo
Sofia Rocchetti 2 6 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 1 2 2
27.04.23
2. kolo
Dimitra Pavlou 2 6 6 6
Jana Stojanova 1 0 74 3
27.04.23
2. kolo
Evialina Laskevich 2 6 6 6
Fatma Idrizovic 0 1 2 3
27.04.23
2. kolo
Lavinia Tanasie 2 6 6
Beatrice Stagno 0 2 0
27.04.23
2. kolo
Suana Tucakovic 2 6 7
Shachf Lieberman 0 4 63
27.04.23
2. kolo
Lara Stojanovski 2 3 6 6
Laura Svatikova 1 6 4 4
25.04.23
1. kolo
Evialina Laskevich 2 6 6 6
Maja Radenkovic 0 0 1 4
26.04.23
1. kolo
Laura Svatikova 2 6 6
Madelief Hageman 0 4 3
26.04.23
1. kolo
Magdalena Stoilkovska 2 7 6
Ginevra Vallega Montebruno 0 62 2
26.04.23
1. kolo
Leonie Kung 2 3 6 7
Natalija Senic 1 6 2 65
26.04.23
1. kolo
Matilde Mariani 2 6 6 7
Maja Miscevic 0 2 4 65
26.04.23
1. kolo
Beatrice Stagno 2 6 6
Maria Aldea Wesselly 0 1 3
26.04.23
1. kolo
Shachf Lieberman 2 4 6 6
Elena Micic 1 6 4 3
26.04.23
1. kolo
Sofia Rocchetti 2 6 6 6
Margarita Ignatjeva 0 1 1 3
26.04.23
1. kolo
Linda Salvi 1 6 1
Tamara Curovic skreč 0 2 0
26.04.23
1. kolo
Dimitra Pavlou 2 7 6
Jana Bojovic 0 66 3
26.04.23
1. kolo
Fatma Idrizovic 1 3 6
Ana Grubor skreč 0 3 3
26.04.23
1. kolo
Anja Stankovic 2 3 7 6
Karolina Vlckova 1 6 63 2
26.04.23
1. kolo
Lavinia Tanasie 2 6 6 6
Zoe Crimmel 0 0 0 2
26.04.23
1. kolo
Jana Stojanova 2 7 6
Alexandra Iordache 0 5 4
26.04.23
1. kolo
Suana Tucakovic 2 6 0 6
Anastasia Sukhotina 1 3 6 3
26.04.23
1. kolo
Lara Stojanovski 2 6 6 6
Tijana Sretenovic 0 3 3 3
25.04.23
kvalifik.
Magdalena Stoilkovska 2 6 7
Anja Petkovic 0 0 61
25.04.23
kvalifik.
Shachf Lieberman 2 6 5 10
Aleksandra Stevanovic 1 2 7 4
25.04.23
kvalifik.
Madelief Hageman 2 6 6 10
Petra Konjikusic 0 3 1 4
25.04.23
kvalifik.
Maria Aldea Wesselly 2 6 6
Victoria Borodulina 0 4 2
25.04.23
kvalifik.
Anja Stankovic 2 3 6 12
Bianca Elena Barbulescu 1 6 2 10
25.04.23
kvalifik.
Jana Stojanova 2 1 6 10
Zuzanna Bednarz 1 6 4 2
25.04.23
kvalifik.
Suana Tucakovic 2 6 6 10
Svetlana Samardzic 0 3 3 2
25.04.23
kvalifik.
Lara Stojanovski 2 6 1 10
Min Liu 1 0 6 8
24.04.23
2. kolo kval.
Min Liu 2 6 7 10
Clarissa Blomqvist 0 2 5 8
24.04.23
2. kolo kval.
Magdalena Stoilkovska 2 6 6
Anastasia Pliushcheva 0 2 2
24.04.23
2. kolo kval.
Victoria Borodulina 2 6 6
Mia Sarcev 0 3 3
24.04.23
2. kolo kval.
Shachf Lieberman 2 7 6
Kristina Samardzic (GER) 0 65 2
24.04.23
2. kolo kval.
Madelief Hageman 2 7 6
Ottavia Massetti 0 5 0
24.04.23
2. kolo kval.
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6
Ceylin Ipek 0 2 0
24.04.23
2. kolo kval.
Maria Aldea Wesselly 2 6 7
Ekaterina Nekhaeva 0 3 5
24.04.23
2. kolo kval.
Zuzanna Bednarz 2 7 6
Leontina Stojanovic 0 61 0
24.04.23
2. kolo kval.
Anja Stankovic 1 w/o 6
Laura Cilekova 0 0
24.04.23
2. kolo kval.
Anja Petkovic 2 6 6
Nessa Pratt 0 0 0
24.04.23
2. kolo kval.
Jana Stojanova 2 6 6
Anastasija Arsic 0 1 2
24.04.23
2. kolo kval.
Svetlana Samardzic 2 3 6 10
Meta Marenk 1 6 2 7
24.04.23
2. kolo kval.
Petra Konjikusic 2 7 6 10
Mirjana Jovanovic 0 5 3 7
24.04.23
2. kolo kval.
Suana Tucakovic 2 6 6
Junhan Zhang 0 1 2
24.04.23
2. kolo kval.
Lara Stojanovski 2 6 6
Anastasija Radojevic 0 0 4
24.04.23
2. kolo kval.
Aleksandra Stevanovic 2 5 6 10
Victoria Chramcova 1 7 3 8
23.04.23
1. kolo kval.
Meta Marenk 2 6 6 10
Saska Savic 0 1 2 8
23.04.23
1. kolo kval.
Ceylin Ipek 2 3 6 10
Maria Petrovic 1 6 4 1
23.04.23
1. kolo kval.
Ottavia Massetti 2 6 6 10
Hristina Ljuba 0 0 1 1
23.04.23
1. kolo kval.
Anastasija Arsic 2 4 6 10
Keira Blackbeard 1 6 4 3
23.04.23
1. kolo kval.
Clarissa Blomqvist 2 6 6 10
Sofia Prodanovic 0 1 2 3
23.04.23
1. kolo kval.
Anja Petkovic 2 7 2 13
Emina Lagarija 1 5 6 11
23.04.23
1. kolo kval.
Leontina Stojanovic 2 6 7 13
Martina Augello 0 3 62 11
23.04.23
1. kolo kval.
Suana Tucakovic 1 6 3
Lana Stanisic skreč 0 1 0
23.04.23
1. kolo kval.
Lara Stojanovski 2 6 6
Delia Stanciu 0 3 0
23.04.23
1. kolo kval.
Laura Cilekova 2 6 6
Alexandra Guzieva 0 2 0
23.04.23
1. kolo kval.
Aleksandra Stevanovic 1 6 2
Doroteja Petrovic skreč 0 2 0
23.04.23
1. kolo kval.
Ekaterina Nekhaeva 2 6 6 10
Nina Zabrdac 1 2 75 5
23.04.23
1. kolo kval.
Anastasia Pliushcheva 2 7 2 10
Andreea Stefania Dinca 1 5 6 4
23.04.23
1. kolo kval.
Mia Sarcev 2 6 3 11
Ekaterina Burenina 1 3 6 9
ženy štvorhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
30.04.23
finále
Madelief Hageman/Maja Radenkovic 2 6 4 10
Laura Cilekova/Evialina Laskevich 1 3 6 6
28.04.23
semifinále
Madelief Hageman/Maja Radenkovic 2 7 2 10
Sofia Rocchetti/Anastasia Sukhotina 1 5 6 4
28.04.23
semifinále
Laura Cilekova/Evialina Laskevich 2 6 6 10
Matilde Mariani/Linda Salvi 0 3 4 4
28.04.23
štvrťfinále
Matilde Mariani/Linda Salvi 2 6 6
Meta Marenk/Leontina Stojanovic 0 1 2
28.04.23
štvrťfinále
Sofia Rocchetti/Anastasia Sukhotina 2 2 6 10
Victoria Borodulina/Margarita Ignatjeva 1 6 4 3
28.04.23
štvrťfinále
Madelief Hageman/Maja Radenkovic 2 6 4 10
Ginevra Vallega Montebruno/Beatrice Stagno 1 4 6 6
28.04.23
štvrťfinále
Laura Cilekova/Evialina Laskevich 2 2 6 10
Johana Markova/Karolina Vlckova 1 6 4 5
26.04.23
1. kolo
Sofia Rocchetti/Anastasia Sukhotina 1 w/o 6 10
Zoe Crimmel/Tamara Curovic 0 4 5
27.04.23
1. kolo
Matilde Mariani/Linda Salvi 2 6 6
Ottavia Massetti/Anastasia Pliushcheva 0 2 1
27.04.23
1. kolo
Ginevra Vallega Montebruno/Beatrice Stagno 2 6 6
Shachf Lieberman/Min Liu 0 1 3
27.04.23
1. kolo
Victoria Borodulina/Margarita Ignatjeva 1 w/o 6
Bianca Elena Barbulescu/Lavinia Tanasie 0 3
27.04.23
1. kolo
Madelief Hageman/Maja Radenkovic 2 6 6
Mia Sarcev/Jana Stojanova 0 2 2
27.04.23
1. kolo
Meta Marenk/Leontina Stojanovic 2 5 6 11
Maria Aldea Wesselly/Ekaterina Nekhaeva 1 7 4 9
27.04.23
1. kolo
Laura Cilekova/Evialina Laskevich 2 6 6 11
Martina Augello/Nessa Pratt 0 1 3 9
27.04.23
1. kolo
Johana Markova/Karolina Vlckova 2 6 6
Elena Micic/Suana Tucakovic 0 3 4
<