ZÁPAS
19.07.18 | 2. kolo | Kateryna Baindl | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-2 | Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
Kateryna Baindl | Anastasia Detiuc | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 32/45 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/32 (66%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/22 (59%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkom | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kateryna Baindl | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
Kateryna Baindl | 3-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Kateryna Baindl | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Kateryna Baindl | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Kateryna Baindl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Kateryna Baindl | 1-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anastasia Detiuc | |
Kateryna Baindl | 3-0 | |
Kateryna Baindl | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kateryna Baindl vs. Anastasia Detiuc - Vzájomné zápasy
19.07.18 | 2. kolo | Kateryna Baindl | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Olomouc | antuka |
Kateryna Baindl form & Anastasia Detiuc form
Kateryna Baindl - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | - | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.23 štvrťfinále | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Anastasia Detiuc - posledné zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |