Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
22.10.01, 22 rokov
22.10.01, 22 rokov
Iva Primorac vs. Noka Juric - Vzájomné zápasy
18.09.22 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Noka Juric | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
13.09.20 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Noka Juric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Zagreb | antuka |
Iva Primorac form & Noka Juric form
Iva Primorac - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Noka Juric - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | Carlota Martinez Cirez - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu |