ZÁPAS
27.03.23 | 2. kolo kval. | Fang Ying Xun | Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | W25 Jakarta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Fang Ying Xun | Hanna Vinahradava | |
1. podanie % | 28/29 (97%) | 37/39 (95%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 1/1 (100%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/39 (67%) | 5/29 (17%) |
Vyhrané body celkom | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fang Ying Xun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fang Ying Xun | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
12.11.03, 20 rokov
12.11.03, 20 rokov
Fang Ying Xun vs. Hanna Vinahradava - Vzájomné zápasy
27.03.23 | 2. kolo kval. | Fang Ying Xun | Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Jakarta | tvrdý |
Fang Ying Xun form & Hanna Vinahradava form
Fang Ying Xun - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Hanna Vinahradava - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detail zápasu |