ZÁPAS
12.07.17 | 1. kolo | Diana Maria Mihail | Anna Kalabukhova | 6-3, 6-2 | Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Diana Maria Mihail | Anna Kalabukhova | |
1. podanie % | 33/51 (65%) | 51/62 (82%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/33 (67%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/18 (72%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
15.08.00, 23 rokov
15.08.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
02.01.02, 22 rokov
02.01.02, 22 rokov
Diana Maria Mihail vs. Anna Kalabukhova - Vzájomné zápasy
12.07.17 | 1. kolo | Diana Maria Mihail | Anna Kalabukhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Telavi | antuka |
Diana Maria Mihail form & Anna Kalabukhova form
Diana Maria Mihail - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Sati Aubakirova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Anna Kalabukhova - posledné zápasy
Bogota - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Gomez | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Hen Vadimovna Plaksiy | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Lizi Morgoshia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Laura Tinello | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-4, 6-1 | detail zápasu |