ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Ashmitha Easwaramurthi | 4-0, - skreč | W60 Pretoria | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Clara Vlasselaer | Ashmitha Easwaramurthi | |
1. podanie % | 3/10 (30%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 3/3 (100%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/7 (71%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 8/9 (89%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkom | 16/19 (84%) | 3/19 (16%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Clara Vlasselaer vs. Ashmitha Easwaramurthi - Vzájomné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Ashmitha Easwaramurthi | 4-0, Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | W60 Pretoria | tvrdý |
Clara Vlasselaer form & Ashmitha Easwaramurthi form
Clara Vlasselaer - posledné zápasy
W35 Nottingham - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Ashmitha Easwaramurthi - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Peer | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu |