ZÁPAS
28.05.21 | štvrťfinále | Thomas Fancutt | Yunseong Chung | 6-2, 3-0, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Thomas Fancutt | Yunseong Chung | |
1. podanie % | 21/32 (66%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/21 (76%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/31 (58%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané body celkom | 40/63 (63%) | 23/63 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Thomas Fancutt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thomas Fancutt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thomas Fancutt | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Thomas Fancutt | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Fancutt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Thomas Fancutt | 3-0 | |
0-0 | ||
3-0 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Thomas Fancutt vs. Yunseong Chung - Vzájomné zápasy
28.05.21 | štvrťfinále | Thomas Fancutt | Yunseong Chung | 6-2, 3-0, Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
22.05.21 | semifinále | Yunseong Chung | Thomas Fancutt | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Thomas Fancutt form & Yunseong Chung form
Thomas Fancutt - posledné zápasy
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Yunseong Chung - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |