Pune Challenger 2024 live score, live výsledky

Pune Challenger live, $133K, oficiálna stránka

muži dvojhra tvrdý India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
25.02.24
finále
Valentin Vacherot 2 3 7 7
Adam Walton 1 6 65 65
24.02.24
semifinále
Valentin Vacherot 2 4 6 6
Dane Sweeny 1 6 2 4
24.02.24
semifinále
Adam Walton 2 7 7
Duje Ajdukovic 0 5 66
23.02.24
štvrťfinále
Valentin Vacherot 2 7 6
Enzo Couacaud 0 62 4
23.02.24
štvrťfinále
Duje Ajdukovic 2 6 6
Alexey Zakharov 0 4 3
23.02.24
štvrťfinále
Adam Walton 1 w/o
Mukund Sasikumar 0
23.02.24
štvrťfinále
Dane Sweeny 2 4 6 7
Niki Kaliyanda Poonacha 1 6 2 63
21.02.24
2. kolo
Enzo Couacaud 1 6 5 4
Dalibor Svrcina skreč 0 4 7 1
21.02.24
2. kolo
Mukund Sasikumar 2 6 6
Felix Gill 0 1 0
21.02.24
2. kolo
Valentin Vacherot 2 6 6
Tristan Schoolkate 0 1 2
21.02.24
2. kolo
Adam Walton 2 6 6 7
Tung-Lin Wu 1 0 75 64
22.02.24
2. kolo
Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 6
Sumit Nagal 0 4 3
22.02.24
2. kolo
Duje Ajdukovic 2 6 6
Tristan Boyer 0 1 2
22.02.24
2. kolo
Dane Sweeny 2 6 6
Maks Kasnikowski 0 4 1
22.02.24
2. kolo
Alexey Zakharov 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 4 4
19.02.24
1. kolo
Mukund Sasikumar 2 6 6
Federico Gaio 0 3 2
19.02.24
1. kolo
Tung-Lin Wu 2 7 6 6
Gauthier Onclin 1 65 75 3
19.02.24
1. kolo
Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 6 7
Goncalo Oliveira 1 3 72 63
19.02.24
1. kolo
Dalibor Svrcina 2 6 6
Philip Sekulic 0 4 3
19.02.24
1. kolo
Tristan Schoolkate 2 7 6
Geoffrey Blancaneaux 0 67 3
20.02.24
1. kolo
Ramkumar Ramanathan 2 7 7
Stefano Napolitano 0 65 65
20.02.24
1. kolo
Enzo Couacaud 2 6 6
Bernard Tomic 0 4 2
20.02.24
1. kolo
Sumit Nagal 2 7 6
Yu Hsiou Hsu 0 66 4
20.02.24
1. kolo
Valentin Vacherot 2 6 7
Vasek Pospisil 0 3 5
20.02.24
1. kolo
Duje Ajdukovic 2 5 7 6
Sebastian Fanselow 1 7 61 3
20.02.24
1. kolo
Adam Walton 2 7 6
Raphael Collignon 0 61 2
20.02.24
1. kolo
Tristan Boyer 2 6 4 6
Oriol Roca Batalla 1 2 6 2
20.02.24
1. kolo
Dane Sweeny 2 4 6 7
Maxime Janvier 1 6 1 64
20.02.24
1. kolo
Alexey Zakharov 2 7 6
Oliver Crawford 0 64 3
20.02.24
1. kolo
Felix Gill 2 7 4 6
Chak Lam Coleman Wong 1 64 6 3
20.02.24
1. kolo
Maks Kasnikowski 2 6 6
Seong Chan Hong 0 4 2
19.02.24
kvalifik.
Vasek Pospisil 2 6 7 6
Kaichi Uchida 1 74 64 2
19.02.24
kvalifik.
Bernard Tomic 2 6 6
Vadym Ursu 0 2 2
19.02.24
kvalifik.
Sebastian Fanselow 2 4 7 6
Enrico Dalla Valle 1 6 63 3
19.02.24
kvalifik.
Alexey Zakharov 2 6 5 6
Yunseong Chung 1 3 7 4
19.02.24
kvalifik.
Felix Gill 2 7 6
Evgeny Donskoy 0 5 2
19.02.24
kvalifik.
Raphael Collignon 2 7 6 6
Benjamin Bonzi 1 5 76 3
18.02.24
1. kolo kval.
Vasek Pospisil 2 6 6
Chun Hsin Tseng 0 1 4
18.02.24
1. kolo kval.
Evgeny Donskoy 2 6 6 6
Yurii Dzhavakian 1 75 1 0
18.02.24
1. kolo kval.
Bernard Tomic 2 6 6
Aditya Vishal Balsekar 0 3 1
18.02.24
1. kolo kval.
Sebastian Fanselow 2 7 6
Jonas Forejtek 0 65 4
18.02.24
1. kolo kval.
Kaichi Uchida 2 6 6
Dan Added 0 3 1
18.02.24
1. kolo kval.
Yunseong Chung 2 7 7
Rio Noguchi 0 5 65
18.02.24
1. kolo kval.
Benjamin Bonzi 2 6 6
Siddhant Banthia 0 3 4
18.02.24
1. kolo kval.
Vadym Ursu 2 7 1 6
Samuel Vincent Ruggeri 1 63 6 0
18.02.24
1. kolo kval.
Enrico Dalla Valle 2 6 6 6
Eric Vanshelboim 1 2 76 1
18.02.24
1. kolo kval.
Alexey Zakharov 2 5 6 6
Moez Echargui 1 7 4 3
18.02.24
1. kolo kval.
Felix Gill 2 6 6
Arnav Vijay Paparkar 0 3 4
18.02.24
1. kolo kval.
Raphael Collignon 2 7 3 6
Dominik Palan 1 61 6 3
muži štvorhra tvrdý India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
24.02.24
finále
Tristan Schoolkate/Adam Walton 2 7 7
Dan Added/Yunseong Chung 0 64 5
23.02.24
semifinále
Tristan Schoolkate/Adam Walton 2 7 6
Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan 0 66 2
23.02.24
semifinále
Dan Added/Yunseong Chung 2 6 6
Arjun Kadhe/Jeevan Nedunchezhiyan 0 3 4
22.02.24
štvrťfinále
Arjun Kadhe/Jeevan Nedunchezhiyan 2 6 7
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 0 4 66
22.02.24
štvrťfinále
Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan 2 6 6 10
Duje Ajdukovic/Enrico Dalla Valle 1 2 74 2
22.02.24
štvrťfinále
Tristan Schoolkate/Adam Walton 2 6 6
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 0 1 0
22.02.24
štvrťfinále
Dan Added/Yunseong Chung 2 3 7 10
Siddhant Banthia/Parikshit Somani 1 6 5 7
20.02.24
1. kolo
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 2 4 7 10
N.Sriram Balaji/Andre Begemann 1 6 65 5
20.02.24
1. kolo
Tristan Schoolkate/Adam Walton 2 3 6 10
Sai Karteek Reddy Ganta/Karan Singh 1 6 3 4
20.02.24
1. kolo
Siddhant Banthia/Parikshit Somani 2 5 7 10
Luca Margaroli/Goncalo Oliveira 1 7 65 5
21.02.24
1. kolo
Arjun Kadhe/Jeevan Nedunchezhiyan 2 6 6
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 0 3 3
21.02.24
1. kolo
Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Piotr Matuszewski/Matthew Christopher Romios 0 65 4
21.02.24
1. kolo
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 7 6
Ray Ho/Calum Puttergill 0 69 4
21.02.24
1. kolo
Dan Added/Yunseong Chung 2 6 6
Francis Casey Alcantara/Kaichi Uchida 0 2 2
21.02.24
1. kolo
Duje Ajdukovic/Enrico Dalla Valle 2 7 6
Geoffrey Blancaneaux/Benjamin Bonzi 0 5 3
<