Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.10.00, 23 rokov
12.10.00, 23 rokov
Matyas Fuele vs. Daniil Gusev - Vzájomné zápasy
22.01.19 | kvalifik. | Matyas Fuele | Daniil Gusev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Matyas Fuele form & Daniil Gusev form
Matyas Fuele - posledné zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Brandon Perez | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 štvrťfinále | vs. Branko Djuric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-65, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Parsa Ashjari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-74, 3-3, - Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Samuil Konov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Ergi Kirkin | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tyler Stice | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Adam Jilly | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Daniil Gusev - posledné zápasy
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | detail zápasu |