ZÁPAS
18.04.23 | 1. kolo | Johannes Haerteis | Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Johannes Haerteis | Arthur Reymond | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 20/27 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/16 (75%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 20/52 (38%) | 12/49 (24%) |
Vyhrané body celkom | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johannes Haerteis | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johannes Haerteis vs. Arthur Reymond - Vzájomné zápasy
18.04.23 | 1. kolo | Johannes Haerteis | Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Johannes Haerteis form & Arthur Reymond form
Johannes Haerteis - posledné zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Arthur Reymond - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu |