ZÁPAS
06.11.23 | 1. kolo kval. | Andrea Guerrieri | Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | M25 Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.10.01, 22 rokov
15.10.01, 22 rokov
Andrea Guerrieri vs. Matyas Cerny - Vzájomné zápasy
06.11.23 | 1. kolo kval. | Andrea Guerrieri | Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | M25 Trnava | tvrdý I. |
Andrea Guerrieri form & Matyas Cerny form
Andrea Guerrieri - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Antonio Caruso | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Lucas Bouquet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Matyas Cerny - posledné zápasy
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Verbeek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - skreč | detail zápasu |