ZÁPAS
24.05.23 | 1. kolo | Akira Santillan | Matyas Cerny | 3-1, - skreč | M25 Most | antuka |
ŠTATISTIKY
Akira Santillan | Matyas Cerny | |
1. podanie % | 6/10 (60%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 6/6 (100%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/4 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 5/9 (56%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkom | 13/19 (68%) | 6/19 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akira Santillan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akira Santillan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Matyas Cerny | |
0-0 | ||
- skreč |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.10.01, 22 rokov
15.10.01, 22 rokov
Akira Santillan vs. Matyas Cerny - Vzájomné zápasy
24.05.23 | 1. kolo | Akira Santillan | Matyas Cerny | 3-1, Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | M25 Most | antuka |
Akira Santillan form & Matyas Cerny form
Akira Santillan - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Matyas Cerny - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dylan Dietrich | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Julian Joseph Manfred Miehe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-74, 1-3, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu |