INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dominique Karregat vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Vzájomné zápasy
20.10.18 | semifinále | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Dominique Karregat | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Dominique Karregat form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Dominique Karregat - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Sem Wensveen | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-1, - Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-1, - Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-69, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, - Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.18 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.18 štvrťfinále | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, - Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu |